26

Odp: Gdzie pojecha─ç na wakacje w tym roku? (Nagroda za zdane egzaminy:)

Mo┼╝na te┼╝ sp─Ödzi─ç wakacyjny czas aktywnie. Patrzyli┼Ťcie tutaj? Ca┼ékiem ciekawe te wyjazdy maj─ů smile

27

@sylwiaak, dlaczego sugerujesz zaci─ůgni─Öcie b. drogiej, ratalnej pozabankowej chwil├│wki? Zak┼éadam, ┼╝e radz─ůca si─Ö w temacie o kierunek wycieczki (a nie o chwil├│wk─Ö) ma wraz z m─Ö┼╝em albo cho─ç jedno z nich zdolno┼Ť─ç kredytow─ů, wi─Öc lepiej wyrobi─ç sobie kart─Ö kredytow─ů (polecam poczyta, kr├│tko i zwi─Ö┼║le: http://pamietnikwindykatora.pl/2014/10/ ÔÇŽ redytowej/ ) ni┼╝ pakowa─ç is─Ö w lichwiarskie odsetki.

28

Wcale nie musisz wyje┼╝d┼╝a─ç za granice, by ┼Ťwietnie odpocz─ů─ç. Przecie┼╝ u nas w kraju te┼╝ masz cudowne hotele spa w ko┼éobrzegu, wi─Öc w┼éa┼Ťnie tak mo┼╝esz wypocz─ů─ç po m─Öcz─ůcym roku szkolnym. Bior─ůc pod uwag─Ö fakt, ┼╝e masz tam ┼Ťwietn─ů baz─Ö SPA, to na pewno wr├│cisz zregenerowana i w pe┼éni si┼é wink

29

My┼Ťl─Ö, ┼╝e rejs jachtem po Chorwacji to rewelacyjny kierunek wakacji, co o tym s─ůdzicie?

30

To zale┼╝y czego oczekujesz od wakacji. Mi na przyk┼éad Chorwacja si─Ö ju┼╝ znudzi┼éa i wol─Ö bardziej aktywny wypoczynek. Na przysz┼ée lata planuj─Ö sobie wyprawy nurkowe , najprawdopodobniej do Afryki i Azji. To s─ů jedyne kontynenty, kt├│rych jeszcze nigdy nie zwiedzi┼éam

31

Kanada! big_smile

32

no w┼éasnie czytam, ┼╝e wy bardziej chcecie odpocz─ůc.. to mo┼╝e faktycznie jakies Mazurki lub g├│ry kominek
ja wol─Ö sp─Ödza─ç czas bardzo intensywnie ,np. rowerowa trasa GreenVelo czy zwiedzanie polskich miast z odwiedzeniem interesuj─ůcych miejsc jak Afrykarium, kopalnia Guido, ┼╗ubry w Bia┼éymstoku a mo┼╝e ┼Ťladami polskich pisarzy. mo┼╝liwo┼Ťci jest mn├│stwo zale┼╝y kto, co lubi

33

W kraju jakie┼Ť ustronne miejsce na mazurach polecam. 2 tygodnie na na┼éadowanie baterii w zupe┼éno┼Ťci wystarcz─ů.

________
http://www.waznytemat.pl

34 (edytowany przez stando 2017-06-02 10:49:42)

Ostatnio by┼éem w Izraelu, super Pa┼ästwo do zwiedzania, widzieli┼Ťmy nawet transport materia┼é├│w wybuchowych co by┼éo ciekawym do┼Ťwiadczeniem

35

Dla mnie wakacje to czas odpoczynku. Warto więc wybrać się do SPA. Taki relaks na pewno dla wielu okaże się zbawienny. Sprawdźcie sobie koniecznie Pałac Domaniowski, który to znajduje się w Wieniawie. Uważam, że jest to idealne miejsce na wypoczynek i nie tylko.

36

Jak pojedziesz do ciep┼éych kraj├│w to pomy┼Ťl o jaki┼Ť porz─ůdnych kremach z filtrem bo ja wr├│ci┼éam ostatnio spalona big_smile ale teraz ju┼╝ kole┼╝anka mi poleci┼éa na kolejny wyjazd takie kremy https://decleor.pl/produkty/twarz/ochro ÔÇŽ sloneczna/ i podobno ┼Ťwietnie chroni─ů. Tak┼╝e b─Öd─Ö ju┼╝ lepiej przygotowana

37

Ja w tym roku byłem na Majorce i polecam każdemu chociaż raz taki wypad

38

Chorwacja lub Portugalia ? Bardzo ┼éadne kraje z mas─ů atrakcji smile.

39

A nie lepiej samemu podj─ůc decyzj─Ö na podstawie jaki┼Ť w┼éasnych za i przeciw ? Ja zawsze robi─Ö sobie tak─ů list─Ö i potem odcinam spor─ů cz─Ö┼Ť─ç opcji a┼╝ zostaje ta absolutnie najlepsza tongue.

40

Tej zimy pojad─Ö z rodzin─ů w Bieszczady. 8)
Pewnie tam w przeciwie┼ästwie do reszty kraju b─Ödzie pe┼éno ┼Ťniegu, wi─Öc trzeba si─Ö dobrze zabezpieczy─ç w sprawie ubioru. Lubimy g├│ry, wi─Öc mamy sprz─Öt. Najm┼éodszej c├│rce kupi┼éem takie kozaczki https://szczesliwestopki.pl/pl/c/Buty-d ÔÇŽ wczynek/29 bo s┼éabo o specjalistyczne buty dla przedszkolaka. Ale mamy auto, wi─Öc nie b─Ödzie tak ┼║le. M┼éoda nie musi ci─ůgle chodzi─ç. smile

41 (edytowany przez sylwia4012 2018-01-09 19:35:22)

Co prawda, ju┼╝ po wakacjach ale w ka┼╝dej chwili mo┼╝na zaplanowa─ç sobie kolejny wyjazd. Je┼Ťli chcemy w ciekawy spos├│b sp─Ödzi─ç czas,ja ze swojej strony mog─Ö poleci─ç http://www.sailor.pl/czarter-jachtow-motorowych . Jak dla mnie taki czarter to super sprawa - rozrywka i przygoda.