Temat: Mieszkanie opinia, pro┼Ťba.

Witam wszystkich forumowicz├│w.

No niestety mo┼╝e ┼║le to uj─ů┼éem, ale pisze tutaj na tym forum mam ma┼éy problem, a mo┼╝e pro┼Ťb─Ö do was o opinie doradzenie czego┼Ť solidnego. Przyszed┼é czas ze z moj─ů kobiet─ů chcemy zaci─ůgn─ů─ç kredyt mamy do┼Ť─ç sporo w┼éasnego wk┼éadu. Chcieliby┼Ťmy sobie kupi─ç jakie┼Ť fajne mieszkanie przytulne dla nas dw├│ch mo┼╝e w przysz┼éo┼Ťci dla naszego dziecka. Troch─Ö szuka┼éem mieszkanie warszawa mokot├│w bardzo ┼éadne nowoczesne mieszkania czy orientuj─Ö si─Ö czy takie mieszkania s─ů warte swojej ceny? Przyznam szczerze interesuj─Ö mnie 58 metr├│w kwadratowych wydaje mi si─Ö, ┼╝e dla nas b─Öd─ů to super warunki do mieszkania jak my┼Ťlicie?. Mozecie mi co┼Ť wi─Öcej o mokotowie powiedzie─ç, czy to przyjazna dzielnica i czy warto naprawd─Ö tam zamieszka─ç?

2

Odp: Mieszkanie opinia, pro┼Ťba.

Jasne. Mokot├│w jest bardzo fajn─ů dzielnic─ů dla m┼éodych ma┼é┼╝e┼ästw - sporo os├│b w waszym wieku, przedszkola, szko┼éy podstawowe wi─Öc infrastruktura jest ca┼ékiem przyjemna. Dodatkowo nie ma co narzeka─ç na komunikacj─Ö z centrum miesta i oczywi┼Ťcie nie jest ┼║le je┼Ťli chodzi o jakie┼Ť rozrywki dla ca┼éej rodziny. 58 metr├│w to te┼╝ dla 3-osobowej rodziny jest dobrym metra┼╝em

3 (edytowany przez McWill94 2015-06-30 11:30:34)

Ja r├│wnie┼╝ uwa┼╝am jak m├│j przedm├│wca, ┼╝e metra┼╝ jest odpowiedni i przy nim bym zosta┼éa. Ceny s─ů do┼Ť─ç przest─Öpne wi─Öc na pewno co┼Ť znajdziecie np w┼Ťr├│d tych ofert http://apm-development.com.pl/mieszkani ÔÇŽ a-mokotow/. Je┼Ťli chodzi o okolice to super wyb├│r. Spok├│j i cisza. Powodzenia.

4

Mo┼╝e faktycznie dobrze jest tam rozwini─Öta infrastruktura troch─Ö czyta┼éem o Mokotowie wczoraj tam by┼éem przegl─ůda┼éem troch─Ö mieszka┼ä, ale nie patrzy┼éem na firmy czy deweloper├│w, bo by┼éem tam na szybkiego. Do mieszkania mi si─Ö a┼╝ tak szybko nie ┼Ťpieszy, poniewa┼╝ jest to powa┼╝na decyzja na ca┼ée ┼╝ycie. Mam takie pytanie znacie dobry dewweloper├│w, kt├│rych zajmuj─ů si─Ö mieszkaniem w Mokotowie?

5

Obawiam si─Ö, ┼╝e w internecie mieszkania nie znajdziecie - zamiast pyta─ç na forum lepiej wyj┼Ť─ç z domu i si─Ö przejecha─ç na mokot├│w i popatrze─ç co i gdzie si─Ö buduje. Przy ka┼╝dej niemal inwestycji jest biuro sprzeda┼╝y mieszka┼ä - nie ma to jak dowiedzie─ç si─Ö u ┼║r├│d┼éa interesuj─ůcych kwestii - wiadomo, trzeba troch─Ö po┼Ťwi─Öci─ç czasu, ale na boga.. tu chodzi realne mieszkanie... wi─Öc trzeba szuka─ç "na ┼╝ywo"

6

Oferta dost─Öpna tutaj http://www.dsdevelopment.pl/oferta/anchoria-mechelinki jest godna uwagi. Super jest to, ┼╝e jest tam strefa relaksu. Ogrody na dachu z widokiem na Zatok─Ö Puck─Ö, pla┼╝─Ö, targ rybny i cypel Rewski to idealna sprawa!