Temat: Szkoła Berlitz

Witam. Czy kto┼Ť korzysta┼é z kurs├│w j─Özyka w┼éoskiego szko┼éy Berlitz w Warszawie? B─Öd─Ö wdzi─Öczny za opinie na ten temat? Alex

2

Odp: Szkoła Berlitz

Dzie┼ä dobry ja korzysta┼éam i w┼éa┼Ťnie dobrze mi si─Ö korzysta┼éo. Pozna┼éam wielu ┼Ťwietnych ludzi i po prostu bardzo du┼╝o ludzi pozna┼éam takich z kt├│rymi przyja┼║nie do dzisiaj utrzymuj─Ö. Tak mi si─Ö podoba i tak jest dla mnie bardzo dobrze i odpowiednio. Za tym przepadam.

3

;dddddddddd

4

Ja w takiej szkole bym nie wytrzyma┼éa, ale moja kole┼╝anka jest zadowolona. My┼Ťl─Ö, ┼╝e lepiej jest si─Ö uczy─ç jako┼Ť tak dorywczo.

5

też bym nie wytrzymała nie warto

6

Niestety, ja nie wiem nic na temat tej szko┼éy. Co┼Ť tam kiedy┼Ť mi kole┼╝anka m├│wi┼éa, bo si─Ö ni─ů interesowa┼éa, ale nie wiem. Mo┼╝e si─Ö op┼éaca. wink Mnie interesuje szko┼éa dla obcokrajowc├│w . My┼Ťla┼éam nad ni─ů dla mojego chrze┼Ťniaka. My┼Ťlicie ┼╝e dzi─Öki niej dostanie si─Ö wy┼╝ej, zbuduje sobie lepsz─ů przysz┼éo┼Ť─ç? Dodam, ┼╝e to to samo co mi─Ödzynarodowa

7

Ja ich nie znam, dzia┼éaj─ů mo┼╝e w wojew├│dztwie pomorskim te┼╝, czy tylko Warszawa ?