Temat: Pomoc w przetłumaczeniu oferty handlowej

Witam. W zwi─ůzku z zajmowan─ů przeze mnie funkcj─ů musz─Ö pozyskiwa─ç nowych klient├│w na nasz towar a jednym z g┼é├│wnych obszar├│w jest Rosja, st─ůd moja pro┼Ťba o przet┼éumaczeni poni┼╝szego tekstu :

Dzie┼ä dobry. Jeste┼Ťmy polsk─ů firm─ů zajmuj─ůc─ů si─Ö produktami z tworzywa ABS. Pisz─Ö do Pa┼ästwa w zwi─ůzku z nasz─ů ofert─ů produktow─ů kt├│ra mo┼╝e Pa┼ästwa zainteresowa─ç - mianowicie wysokiej jako┼Ťci pokrywami ABS do przyczepek samochodowych w atrakcyjnych cenach (lub innymi produktami tego typu). Tak jak Pa┼ästwa firma cenimy sobie jako┼Ť─ç, profesjonalizm i dbanie o klienta dlatego te┼╝ oczywistym jest ┼╝e chcemy nawi─ůzywa─ç wsp├│┼éprac─Ö wy┼é─ůcznie z takimi firmami. W za┼é─ůczniku przesy┼éam kilka zdj─Ö─ç naszych produkt├│w. Nie ma praktycznie projekt├│w kt├│rych nie byliby┼Ťmy w stanie si─Ö podj─ů─ç wi─Öc jeste┼Ťmy r├│wnie┼╝ otwarci na inne zam├│wienia (zar├│wno niewielkie elementy jak i te du┼╝e). Pozostaj─Ö w kontakcie i zapraszam do wsp├│┼épracy ┼╝ycz─ůc mi┼éego i owocnego dnia. Pozdrawiam.

2

Odp: Pomoc w przetłumaczeniu oferty handlowej

Cze┼Ť─ç,
Kiedy┼Ť korzysta┼éem z us┼éug http://www.pociag-do-rosyjskiego.pl/ do t┼éumacze┼ä dokument├│w. Maj─ů certyfikat t┼éumacza przysi─Ög┼éego i do┼Ťwiadczenie. Potrzebowa┼éem gwarancji poprawno┼Ťci t┼éumaczenia i nie mia┼éem p├│┼║niej problemu z przet┼éumaczonymi dokumentami, kt├│re od nich dosta┼éem.