logo słówka

#1 2015-04-26 01:01:36

matheo88
Nowy użytkownik

Pomoc w przetłumaczeniu oferty handlowej

Witam. W związku z zajmowaną przeze mnie funkcją muszę pozyskiwać nowych klientów na nasz towar a jednym z głównych obszarów jest Rosja, stąd moja prośba o przetłumaczeni poniższego tekstu :

Dzień dobry. Jesteśmy polską firmą zajmującą się produktami z tworzywa ABS. Piszę do Państwa w związku z naszą ofertą produktową która może Państwa zainteresować - mianowicie wysokiej jakości pokrywami ABS do przyczepek samochodowych w atrakcyjnych cenach (lub innymi produktami tego typu). Tak jak Państwa firma cenimy sobie jakość, profesjonalizm i dbanie o klienta dlatego też oczywistym jest że chcemy nawiązywać współpracę wyłącznie z takimi firmami. W załączniku przesyłam kilka zdjęć naszych produktów. Nie ma praktycznie projektów których nie bylibyśmy w stanie się podjąć więc jesteśmy również otwarci na inne zamówienia (zarówno niewielkie elementy jak i te duże). Pozostaję w kontakcie i zapraszam do współpracy życząc miłego i owocnego dnia. Pozdrawiam.

#2 2016-06-29 11:16:51

omnitrefl
Nowy użytkownik

Re: Pomoc w przetłumaczeniu oferty handlowej

Cześć,
Kiedyś korzystałem z usług http://www.pociag-do-rosyjskiego.pl/ do tłumaczeń dokumentów. Mają certyfikat tłumacza przysięgłego i doświadczenie. Potrzebowałem gwarancji poprawności tłumaczenia i nie miałem później problemu z przetłumaczonymi dokumentami, które od nich dostałem.

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl