Temat: W co warto inwestowa─ç?

Zastanawiali┼Ťcie si─Ö mo┼╝e kiedy┼Ť, w co jest warto inwestowa─ç? Chcieliby┼Ťcie zainwestowa─ç i pomno┼╝y─ç swoje oszcz─Ödno┼Ťci?
Ja szczerze m├│wi─ůc mam jakie┼Ť "zask├│rniaki" i zastanawiam si─Ö co z nimi zrobi─ç. Niestety nie znam si─Ö zbyt dobrze na rynku finans├│w, wi─Öc obawiam si─Ö ┼╝e gra na gie┼édzie ju┼╝ odpada. W co wi─Öc warto inwestowa─ç? W mieszkania?
Ostatnio s┼éysza┼éem i czyta┼éem, ┼╝e warto te┼╝ inwestowa─ç w inne nieruchomo┼Ťci, takie jak np. [url=hale stalowe pod wynajem, widzia┼éem te┼╝ ofert─Ö firmy kt├│ra si─Ö zajmuje budow─ů takich hal (http://amwin.pl/oferta,58.html). Podobno jest na nie du┼╝e zapotrzebowanie i coraz wi─Öcej firm potrzebuje swoich hal magazynowych. A Wy co o tym s─ůdzicie?

2 (edytowany przez kassy 2015-01-16 10:59:45)

Odp: W co warto inwestowa─ç?

No wi─Öc ja ostatnio zainwestowa┼éem, ale w firmie - na jej rozw├│j w systemy digital singage,. Kupi┼éem oprogramowanie, bo pomimo du┼╝ego kosztu pocz─ůtkowego, obs┼éuga takich system├│w jest tania i wydajna. My┼Ťl─Ö, ┼╝e to jest dobry krok, ┼╝eby naprawd─Ö du┼╝o zarobi─ç: http://www.ims.fm/systemy-digital-signage,32.html

3

W co warto inwestowa─ç? Hmm...mo┼╝e w nieruchomo┼Ťci?

4

W nieruchomo┼Ťci? Nie zaryzykowa┼ébym teraz inwestycji w tak niepewnym rynku. Zw┼éaszcza ┼╝e wielu frankowicz├│w moze mie─ç problemy ze sp┼éat─ů zobowi─ůza┼ä i ceny mieszka┼ä mog─ů drastycznie spa┼Ť─ç. Lepiej od┼éo┼╝y─ç to na lokate, ewentualnie inwestuj w obligacje

5 (edytowany przez jadzialena 2015-02-01 14:59:50)

A ja udziel─Ö tutaj nieco przewrotnej odpowiedzi. Moim zdaniem warto jest inwestowa─ç w siebie. Kursy i szkolenia z komunikacji, zdobywanie certyfikat├│w j─Özykowych, nieustanny progres...to jest to co mnie kr─Öci. Staram si─Ö coraz wy┼╝ej stawia─ç sobie poprzeczk─Ö i dzi─Öki temu czerpi─Ö z ┼╝ycia, jak najwi─Öcej si─Ö da.

6

Ja zastanawiam si─Ö czy warto zainwestowa─ç w biurowce toru┼ä ceny jak wiadomo nieruchomo┼Ťci s─ů zawsze w cenie i jest na nie popyt, wi─Öc mo┼╝e mi si─Ö to op┼éaci─ç, ale r├│wnie dobrze przecie┼╝ mog─Ö by─ç stratny, tak┼╝e sam ju┼╝ nie wiem...

7

Ja na razie nie mam z czego inwestowa─ç, bo buduj─Ö z m─Ö┼╝em kapita┼é. Na pocz─ůtku zacz─Öli┼Ťmy od obni┼╝enia rachunk├│w. Dobrym sposobem na oszcz─Ödno┼Ť─ç mo┼╝e by─ç obni┼╝enie poboru pr─ůdu w domu. U mnie zacz─Öli┼Ťmy od zmiany o┼Ťwietlenia w ogrodzie na takie latarnie http://nexterio.pl/88695,ANS-Lampa-ogro ÔÇŽ zarny.html nie do┼Ť─ç, ┼╝e ┼éadnie wygl─ůdaj─ů to jeszcze oszcz─Ödzimy na pr─ůdzie. smile
jak to m├│wi─ů "grosz do grosza a b─Ödzie kokosza" smile

8

W siebie smile

9

Warto mo┼╝e zainwestowa─ç w domek letniskowy daje dobre zyski mo┼╝na wk┼éada─ç w domek i wyci─ůga─ç dobre pieni─ůdze to dobre dla ludzi, kt├│rzy lubi─ů takie rzeczy. Drug─ů inwestycj─ů jak─ů bym zrobi┼é to mo┼╝e inwestycja w siebie w swoje umiej─Ötno┼Ťci kursy itp . . .

10

Na pewno warto poczyta─ç sobie o obligacjach korporacyjnych na maxmag.pl, bo to aktualnie do┼Ť─ç ciekawy temat w kwestii inwestowania swoich oszcz─Ödno┼Ťci. Ja te┼╝ si─Ö aktualnie podszkalam w tej kwestii i mo┼╝e co┼Ť z tego nied┼éugo wyniknie smile

11

Tak naprawd─Ö w dzisiejszych czasach to ┼╝eby inwestowa─ç to trzeba mie─ç jaki┼Ť wi─Ökszy zas├│b got├│wki. Bez tego ani rusz. My┼Ťl─Ö, ze jak kto┼Ť si─Ö zna to mo┼╝na poinwestowa─ç sobie na gie┼édzie - znam kilka os├│b, kt├│re maj─ů z tego niez┼ée profity. Na pewno nie warto trzyma─ç na koncie tongue

12

Wed┼éug mnie w tych czasach warto jest inwestowa─ç w nieruchomo┼Ťci. Aktualnie nowe mieszkania w ┼üodzi to naprawd─Ö wspania┼éa lokata oszcz─Ödno┼Ťci, poniewa┼╝ po tych wszystkich remontach i pracach rewitalizacji miasta, ┼ü├│d┼║ na pewno przyci─ůgnie wiele nowych firm, a co za tym idzie nowych mieszka┼äc├│w, kt├│rzy b─Öd─ů potrzebowa─ç mieszka┼ä o podwy┼╝szonym standardzie. My┼Ťl─Ö, ┼╝e wykupienie takiego nowego apartamentu w centrum ┼üodzi to doskona┼éy pomys┼é i sama si─Ö chyba zainteresuj─Ö takim rozwi─ůzaniem

13

Dla mnie chyba nieruchomo┼Ťci i z┼éoto to najpewniejsze i najbardziej tradycyjne inwestycje. Zobacz sobie na przyk┼éad na www.cenyzlota.info jak si─Ö kszta┼étuje obecnie cena i pomy┼Ťl czy nie warto na przyk┼éad cz─Ö┼Ťci oszcz─Ödno┼Ťci systematycznie inwestowa─ç w┼éa┼Ťnie w z┼éoto.

14

Posiadaj─ůc konto db Elite w Deutsche Banku nie musimy martwi─ç si─Ö gdzie zainwestowa─ç swoje oszcz─Ödno┼Ťci. W ramach posiadanego konta mamy za darmo pe┼éna i ca┼éodobow─ů obs┼éug─Ö doradc├│w inwestycyjnych, kt├│rzy pomog─ů nam ulokowa─ç pieni─ůdze. Mo┼╝e to by─ç z┼éoto inwestycyjne, fundusze inwestycyjne, akcje, czy inwestycje strukturyzowane. Oferta inwestycyjna mo┼╝e te┼╝ by─ç zwi─ůzana z Biurem Maklerskim Deutsche Bank Polska S.A.  https://www.eliteprivatebanking.pl/#/po ÔÇŽ maklerskie . Jest ona skierowana do os├│b, kt├│re podpisa┼éy umow─Ö doradztwa inwestycyjnego. Zakres ┼Ťwiadczonej us┼éugi obejmuje portfele modelowe funduszy w ramach strategii agresywnej, zr├│wnowa┼╝onej i ochrony kapita┼éu, zalecenia techniczne dotycz─ůce sp├│┼éek oraz modelowe portfele akcyjne. Us┼éuga doradztwa Inwestycyjnego jest ┼Ťwiadczona nieodp┼éatnie i wy┼é─ůcznie w zakresie zgodnym z Profilem Inwestycyjnym Klienta.

15

Wed┼éug mnie najlepiej inwestowa─ç w kamienie szlachetne i srebro, kt├│re obecnie nie jest doceniane a jego zasoby si─Ö zmniejszaj─ů.

16

Je┼╝eli ma si─Ö jakie┼Ť wolne pieni─ůdze do zainwestowania to mo┼╝na spr├│bowa─ç swoich szans na rynku walutowym Forex. By zaj─ů─ç si─Ö handlem walutowym najlepiej skorzysta─ç z platformy transakcyjnej typu HFT Brokers . Oczywi┼Ťcie radz─Ö najpierw troch─Ö o tym poczyta─ç. Pozna─ç zasady jak si─Ö inwestuje i jak nale┼╝y odczytywa─ç r├│┼╝ne analizy rynku walutowego. Z pewno┼Ťci─ů przydatny do tego b─Öd─ů webinaria i blog kt├│ry z pewno┼Ťci─ů pomo┼╝e na pocz─ůtku http://www.hftbrokers.pl/magictrader-blog/ .

17

Podobn─ů ofert─Ö dla VIP-├│w ma mBank . Praktycznie od wybor├│w gie┼édy pikuj─ů w d├│┼é, a kursy walut rosn─ů. Osoby przedsi─Öbiorcze boj─ůc si─Ö opodatkowania kapita┼é├│w gromadzi ┼Ťrodki w walutach, by przenie┼Ť─ç sw├│j biznes do bardziej przewidywalnych miejsc. Dlatego coraz wi─Ökszym zainteresowaniem ciesz─ů si─Ö kantory i platformy walutowe https://www.mbank.pl/msp-korporacje/ban ÔÇŽ _0001_0002 . Jest to do┼Ť─ç trudna sytuacja bo stopy depozytowe w wielu krajach s─ů ujemne. W Polsce sytuacja jest niepewna bo trudno okre┼Ťli─ç jak b─Ödzie wygl─ůda┼é podatek bankowy.

18

w siebie, najpewniejsza inwestycja :-)

19

Najlepiej inwestowa─ç we w┼éasn─ů firm─Ö. Ja ci─ůgle staram si─Ö wdra┼╝a─ç nowe rzeczy i np. teraz zamierzam korzystam z chmury obliczeniowej https://www.oktawave.com/pl/chmura-obliczeniowa.html Nie wolno stawa─ç w miejscu!

20

Zgadzam si─Ö z moim przedm├│wc─ů, ale taki przeci─Ötny Kowalski nieprowadz─ůcy ┼╝adnej firmy, zawsze stara si─Ö znale┼║─ç takie rozwi─ůzanie, kt├│re pozwoli mu na godziw─ů jesie┼ä ┼╝ycia. Sama bior─Ö pod uwag─Ö inwestycj─Ö w grunty, a konkretnie mam na my┼Ťli dzia┼éki zar├│wno rolne, jak i budowlane, kt├│re s─ů elementami projektu Grunt to Zysk, grupy kapita┼éowej Saveinvest. Miesi─Öczne wp┼éaty wynosz─ů tam w granicach 500 z┼éotych, co jest jak najbardziej do "ud┼║wigni─Öcia", a zyska─ç mo┼╝na naprawd─Ö bardzo du┼╝o, tym bardziej ┼╝e ceny grunt├│w od wielu lat kszta┼étuj─ů si─Ö na bardzo wysokim poziomie.

21

Te┼╝ my┼Ťl─Ö, ┼╝e dobrze jest inwestowa─ç w rozw├│j firmy - je┼Ťli si─Ö j─ů posiada oczywi┼Ťcie. U nas niedawno wdro┼╝ono program do zarz─ůdzania produkcj─ů i wydajno┼Ť─ç wzros┼éa nam zauwa┼╝alnie. Pozdrawiam

22

Inwestowa─ç warto w siebe! Musisz uczy─ç si─Ö przez ca┼ée ┼╝ycie,  znac perfect kilka jezykow ! Ale zawsze jest pytanie - Oszcz─Ödza─ç czy inwestowa─ç? https://blog.szybkagotowka.pl/2015/10/o ÔÇŽ towac.html - dobry artyku┼é  na ten temat!

23

bols napisał/a:

Je┼╝eli ma si─Ö jakie┼Ť wolne pieni─ůdze do zainwestowania to mo┼╝na spr├│bowa─ç swoich szans na rynku walutowym Forex. By zaj─ů─ç si─Ö handlem walutowym najlepiej skorzysta─ç z platformy transakcyjnej typu HFT Brokers . Oczywi┼Ťcie radz─Ö najpierw troch─Ö o tym poczyta─ç.

Faktycznie takie inwestycje mog─ů by─ç op┼éacalne, ale tylko w├│wczas, gdy mamy ┼Ťwiadomo┼Ť─ç tego co robimy. Zainteresowanym tak─ů form─ů inwestowania oraz wszystkim tym, kt├│rzy chcieliby osi─ůgn─ů─ç swoj─ů wolno┼Ť─ç finansow─ů podsy┼éam link do konferencji, kt├│ra z pewno┼Ťci─ů si─Ö przyda https://gregsecker.pl/bilety?source=brand1 . Spotkanie prowadzi Greg Secker, kt├│ry jest mistrzem tradingu na rynku Forex. Wypracowa┼é on swoje skuteczne techniki i w┼éa┼Ťnie na konferencji b─Ödzie si─Ö nimi dzieli┼é.

24

Moim zdaniem warto zapozna─ç si─Ö z cechami obligacji na noy.pl. Dzi─Öki temu bardzo szybko mo┼╝na si─Ö przekona─ç o tym, ┼╝e jest to ┼Ťwietny spos├│b na inwestycje. Mo┼╝na na tym wiele zyska─ç.

25

Z tego co wiem to inwestowanie w obligacje korporacyjne jest bardzo zyskowne. Wiele osób już mi o tym mówiło.