logo słówka

#1 2015-01-08 12:05:29

asienki12
Nowy użytkownik
Zarejestrowany: 2015-01-08
Posty: 5

[sprzedam] różne książki do nauki włoskiego - nowe

Mam do sprzedania różne podręczniki do nauki włoskiego. Porządkuję biblioteczkę i wyprzedaję te nieużywane. Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia książek - kontakt joannasmail (małpa) gmail.com

Wszystkie książki można odebrać w Warszawie na Ochocie, lub mogę je wysłać pocztą polską lub kurierem GLS po pokryciu kosztów przesyłki przez kupującego.

Oto lista aktualna na dzień 2015-01-08:

1. Włoski - gramatyka z ćwiczeniami i słownictwiem - Pons - nowa
Gramatyka j. włoskiego z ćwiczeniami dla początkujących oraz średniozaawansowanych. Książka była przeglądana, jednak nie nosi żadnych śladów używania (zdjęcia) i jest jak nowa. Jest złożona z dwóch części - pierwsza to obszerne wyjaśniania gramatyczne, a druga część to słownictwo. Książka zawiera klucz do ćwiczeń. Jest to idealna pozycja dla uczących się języka włoskiego. Cena 25 zł.

2. Książka "Język włoski dla początkujących" autorstwa Vittorii Bowles , to podręcznik dla samouków chcących nauczyć się języka do komunikacji podczas pobytu we Włoszech. Podręcznik zawiera nagrania na CD, wyjaśnienia gramatyczne, ćwiczenia wraz z kluczem (rozwiązaniami) i słowniczek. Książka była nieużywana jednak posiada ślad po włoskiej kawie. Cena 20 zł.

3. Włoski w cieniu Koloseum - podręcznik - przewodnik po kulturze - nowy
Włoski w cieniu Koloseum to nietypowy podręcznik do j.włoskiego, dzięki któremu czytelnik poznaje kulturę, historię i obyczaje włoskie. Słownictwo na poziomie A2-B2 (średnio-zaawansowane). Zawiera ćwiczenia do słownictwa oraz odpowiedzi. Książka jest zupełnie nowa, nieużywana bez żadnych uzupełnień. Wydawnictow PONS. Cena 20 zł.

4. Il manoscritto di Giotto + CD - czytanka - włoski - easy-reader A2-B1 NOWA
Il manosritto di Giotto, to książeczka do czytania i nauki dla uczących się j.włoskiego na poziomie A2-B1. Książeczka zawiera ćwiczenia ze zrozumienia tekstu oraz rozwijające słownictwo. Cały teskt jest nagrany na CD wraz z ćwiczeniami, do których są odpowiedzi. Książeczka zupełnie nowa, nieużywana. wyd. Edilingua Cena 30 zł.

Wszelkie pytania i informacje: joannasmail (małpa) gmail.com

Offline

 

#2 2015-11-18 13:34:41

marlennaaaa
Nowy użytkownik
Zarejestrowany: 2015-11-18
Posty: 3

Re: [sprzedam] różne książki do nauki włoskiego - nowe

Ma ktoś może podręczniki szkolne do nauki włoskiego od podstaw ?

Offline

 

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media


Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl