Temat: poszukiwany hotel w Krakowie

Witajcie!
W najbli┼╝szym czasie wybieram si─Ö na konferencj─Ö j─Özykow─ů dla nauczycieli do Krakowa. problem tkwi jednak w tym, ┼╝e konferencja nie obejmuje noclegu - nocleg ka┼╝dy uczestnik musi za┼éatwi─ç sobie sam. wiem, ┼╝e we Wroc┼éawiu wiele jest hoteli jednak szukam czego┼Ť na obrze┼╝ach. konferencja jest zaraz na samym pocz─ůtku Krakowa jad─ůd od strony zakopanego tak┼╝e nie chcia┼éabym te┼╝ zwiedza─ç ca┼éego miasta ┼╝eby trafi─ç do celu. mo┼╝e kto┼Ť z was bardziej orientuje si─Ö i m├│g┼éby zna jakie┼Ť warte uwagi hotele w krakowie?

2

Odp: poszukiwany hotel w Krakowie

Dok┼éadnych nazw nie podam, bo nie jestem a┼╝ tak zorientowana w noclegach w Krakowie. Niemniej jednak uwa┼╝am, ┼╝e w tak du┼╝ym mie┼Ťcie hotelu jest pod dostatkiem i na pewno uda Ci si─Ö znale┼║─ç co┼Ť na miejscu. A ju┼╝ na pewno na obrze┼╝ach. My┼Ťla┼éa┼Ť o kwaterach prywatnych? S─ů ta┼äsze od hoteli, a standard maj─ů podobny.

3

je┼Ťli poszukujesz dok┼éadnych adresw hoteli w Krakowie to pisz na priv - zaraz znajd─Ö miejsca w kt├│rych by┼éam i z pewno┼Ťci─ů co┼Ť dla siebie wybierzesz. Krak├│w to miasto gdzie wiele ofert i wiele propozycji w wyjatkowo wysokich cenach. tanie noclegi g┼é├│wne mo┼╝na znale┼║─ç na obrze┼╝ach ale to chyba w ka┼╝dym wi─Ökszym miescie takie rzeczy s─ů normalne. czekam na wiadomo┼Ť─ç

4

No dok┼éadnie, w ka┼╝dym du┼╝ym mie┼Ťcie, nocleg w centrum jest po prostu drogi. Je┼Ťli zale┼╝y Ci na lepszej cenie, to szukaj hotelu na obrze┼╝ach. W Krakowie wyb├│r jest spory, a standardy wysokie, wi─Öc na pewno znajdziesz co┼Ť dla siebie. Hostele te┼╝ s─ů ca┼ékiem dobrym rozwi─ůzaniem, je┼Ťli nie masz zbyt wysokich oczekiwa┼ä.

5

Bierz hostele. Takich na obrze┼╝ach jest sporo, wi─Öc b─Ödziesz mia┼éa w czym przebiera─ç. Ceny s─ů dodatkowo znacznie ni┼╝sze ni┼╝ gdyby┼Ť mia┼éa zaproponowa─ç ka┼╝dej osobie pok├│j w hotelu za oko┼éo 100z┼é za jedn─ů dob─Ö hotelow─ů. Wyje┼╝d┼╝aj─ůc na tak─ů konferencj─Ö ka┼╝dy jej uczestnik liczy si─Ö z kosztami, wi─Öc to moim zdaniem b─Ödzie dobra propozycja. Ewentualnie mo┼╝esz proponowa─ç hostel z mo┼╝liwo┼Ťci─ů rezerwacji miejsca w hotelu dla tych zamo┼╝niejszych

6

ja te┼╝ Ci proponuj─Ö hostele - gdzie nie pojad─Ö to zawsze one wgrywaj─ů. s─ů tanie, czyste, komfortowe i z regu┼éy gdzie┼Ť w centrum. na hotele mnie nie sta─ç - wydaje mi si─Ö, ze kasa wyrzucana w b┼éoto za nic

7

hostele s─ů o wiele lepsze, bo mo┼╝esz zaoszcz─Ödzi─ç du┼╝o, duzo pieni─Ödzy.

8

Poszukaj sobie jakiego┼Ť w wyszukiwarce wycieczek: http://www.qtravel.pl/
Wiem, ┼╝e s─ů tam g┼é├│wnie przedstawiane wycieczki, ale i samych hoteli z pewno┼Ťci─ů znajdziesz wiele. Ja cz─Östo korzystam z tej wyszukiwarki, jak planuj─Ö gdzie┼Ť dalej podr├│┼╝ i nie znam za dobrze miejsca.
Mo┼╝esz tam znale┼║─ç wiele ciekawych og┼éosze┼ä, nawet bilety lotnicze i to na og├│┼é ta┼äsze ni┼╝ normalnie. Po prostu na portalu jest du┼╝o promocji, wi─Öc my┼Ťl─Ö, ┼╝e warto zajrze─ç.

9

bierz hostele smile w samym rynku w Krakowie jest ich kilka smile Wi─Öc dost─Öp banalny masz smile
http://drukarnia.like08.pl/

10

ja szczeg├│lnie polecam skorzysta─ç z kupon├│w rabatowych http://kodyrabatowe.interia.pl/podroze

11

Je┼╝eli wybierzesz hostel, to zabierz ze sob─ů r─Öcznik 50x90. Jeszcze mi si─Ö nie zdarzy┼éo, ┼╝eby w hostelu dali mi r─Öcznik...

12 (edytowany przez gorska 2016-03-22 17:36:34)

kassy napisał/a:

hostele s─ů o wiele lepsze, bo mo┼╝esz zaoszcz─Ödzi─ç du┼╝o, duzo pieni─Ödzy.

Zgadza si─Ö. Oszcz─Ödzanie jest bardzo wa┼╝ne, w dzisiejszych czasach.

13

W┼éa┼Ťnie to za┼éatwianie nocleg├│w bywa bardzo kosztowne. Ostatnio, jak mnie podliczy┼é hotel po kilku noclegach, to musia┼éam wzi─ů─ç chwil├│wk─Ö. Je┼╝eli masz podobny problem, to najpierw sprawd┼║ ranking ofert po┼╝yczek. Pozdrawiam