26

Odp: dowcip o nauczycielach

Siedmioletni chłopczyk spaceruje sobie chodnikiem w drodze do szkoły. Podjeżdża samochód. Kierowca odsuwa szybkę i mówi:
- Wsiadaj do ┼Ťrodka to dam Ci 10 z┼éotych i lizaka!
Chłopczyk nie reaguje i przyspiesza kroku. Samochód powoli toczy się za nim. Znowu się zatrzymuje przy krawężniku...
- No wsiadaj! Dam Ci 20 złotych, lizaka i chipsy!
Ch┼éopczyk ponownie kr─Öci g┼éow─ů i przyspiesza kroku...
Samoch├│d nadal powoli jedzie za nim. Znowu si─Ö zatrzymuje...
- No nie b─ůd┼║ taki ... Wsiadaj! Moja ostatnia oferta - 50 z┼éotych, chipsy, cola i pude┼éko chupa-chups!
- Oj odczep si─Ö Tato! Kupi┼ée┼Ť Sien─Ö to musisz z tym ┼╝y─ç...

27

Egzamin na wydziale radiotechniki. Profesor siedzi i stuka palcami w blat, studenci pisz─ů co┼Ť w skupieniu, tylko jeden nic nie kuma. Nagle dw├│ch student├│w zerwa┼éo si─Ö, podbieg┼éo, wzi─Ö┼éo wpisy i wysz┼éo. Potem jeszcze kilku. Potem ca┼éa reszta. Na koniec zosta┼é tylko biedny niekumaty. Profesor m├│wi do niego:
- Chod┼║ pan, wpisz─Ö dw├│j─Ö...
- Ale dlaczego? Nie sprawdził pan mojej pracy, a innym pan powpisywał od ręki...
- Panie kolego. Wystukiwa┼éem w blat Morsem: "Kto chce pi─ůtk─Ö niech podchodzi... Kto chce czw├│rk─Ö niech podchodzi..."

28

niezle wink

29

Jasiu ci─ůgle pierdzia┼é w klasie!!! Pani─ů to denerwowa┼éo ale musia┼éa wyj┼Ť─ç wi─Öc kaza┼éa dziewczynka pilnowa─ç Jasia , a gdyby Jasiu pierdna┼é maj─ů go wyprowadzi─ç za drzwi! Dobra pani wysz┼éa Jasiu pierdn─ů┼é dziewczynki wyrzuci┼éy Jasia za dzrzwi. Jasiu na korytarzu si─Ö ┼Ťmieje(a na korytarzu by┼éo otwarte okno) a akurat tamt─Ödy przchodzi┼é dyrektor , kt├│ry pyta si─Ö Jasia:
- Ch┼éopczyku dlaczego si─Ö ┼ŤmiejesZ???
Na to chłopiec odpowiada:
- Bo mnie wyrzucili na ┼Ťwie┼╝e powietrze a sami dusz─ů si─Ö w smrodzie!!!

30

Przy jednej z uliczek warszawskiej Star├│wki straszliwy Bazyliszek, ciemn─ů noc─ů z┼éapa┼é pos┼éa na Sejm RP i studencin─Ö z UW.
- Aaaaaaa!!!! - rykn─ů┼é - Jednego z was musz─Ö zje┼Ť─ç. Ale ┼╝eby by┼éo sprawiedliwie dam wam zadanie. Widzicie Pa┼éac Kultury? Macie pobiec co si┼é tam i z powrotem. Tego, kt├│ry przybiegnie ostatni zjem.
Ustawi┼é wystraszonych na ┼Ťrodku ulicy, machn─ů┼é ogonem i wystartowali. Po godzinie przybiega zdyszany pose┼é.
- A gdzie student? - pyta smok
- Powiedział - dyszy ciężko parlamentarzysta - że on to pi***oli i poszedł do domu.

31

Jasiu zako┼äczy┼é szko┼é─Ö ┼Ťredni─ů z najlepszymi wynikami i jemu przypad┼é zaszczyt przem├│wienia podczas rozdania ┼Ťwiadectw. Stan─ů┼é na pode┼Ťcie i zaczyna:
- Chcia┼ébym bardzo podzi─Ökowa─ç mojej kochanej mamie za ten wspania┼éy wp┼éyw, jaki na mnie mia┼éa. Za to ┼╝e zawsze by┼éa przy mnie, ca┼éy czas mog┼éem na ni─ů liczy─ç i ┼╝e pomaga┼éa mi kiedy tylko tej pomocy potrzebowa┼éem. Kocham j─ů nad ┼╝ycie i nie wiem, kim bym by┼é gdyby nie ona....
Nagle Jasio st─Ökn─ů┼é, zatrzyma┼é si─Ö i zacz─ů┼é z trudno┼Ťci─ů literowa─ç s┼éowo. Jednak przerwa┼é na chwilk─Ö i w ko┼äcu przem├│wi┼é:
- Przepraszam bardzo za przerw─Ö, ale pismo mojej mamy jest takie niewyra┼║ne!

32

Politechnika. Egzamin z fizyki. Profesor, kt├│ry wsta┼é lew─ů nog─ů zaczyna pyta─ç pierwszego delikwenta.
- Jedzie pan autobusem i jest straszliwie gor─ůco. Co pan zrobi?
- Otworz─Ö okno.
- Bardzo dobrze - m├│wi profesor - A teraz prosz─Ö wyliczy─ç jakie zmiany w aerodynamice autobusu zajd─ů po otwarciu okna?
- ?
- Dzi─Ökuj─Ö panu. Dw├│ja. Nast─Öpny prosz─Ö.
Wchodzi drugi student. Dostaje to samo pytanie, ten sam stopień i wychodzi.
Po godzinie wynik meczu profesor vs studenci brzmi 9 : 0. Jako 10 wchodzi ┼Ťliczna studentka. Profesor pyta:
- Jedzie pani autobusem i jest straszliwie gor─ůco. Co pani robi?
- Zdejmuj─Ö bluzk─Ö. - odpowiada studentka.
- Pani mnie nie zrozumia┼éa. Jest naprawd─Ö bardzo gor─ůco.
- To jeszcze zdejmuj─Ö sp├│dnic─Ö.
- Ale ┼╝ar jest nie do zniesienia - dalej utrudnia profesor.
- To zdejmuj─Ö stanik.
Profesor aż oniemiał z wrażenia, a studentka mówi:
- Panie profesorze mog─Ö jeszcze zdj─ů─ç majtki, ale nawet jakby mnie mieli wyr*cha─ç wszyscy faceci w autobusie to okna nie otworz─Ö.

33

Rok 2020, lekcja historii w szkole podstawowej na wschodnich krańcach Polski. Pani zadaje pytanie:
- Powiedzcie mi dzieci, co wa┼╝nego wydarzy┼éo si─Ö w Zwi─ůzku Radzieckim 26 IV 1986.
W klasie nikt nie wie opr├│cz Jasia.
- No powiedz Jasiu.
- Wybuchła elektrownia atomowa w Czarnobylu.
- Bardzo dobrze ÔÇô powiedzia┼éa pani i pog┼éaska┼éa Jasia po g┼é├│wce.
- A powiedz czy by┼éy jakie┼Ť skutki uboczne i nast─Öpstwa tego wybuchu.
- Nie proszę pani, żadnych następstw i skutków ubocznych nie było.
- Bardzo dobrze - powiedzia┼éa pani i pog┼éaska┼éa Jasia po ┼Ťrodkowej g┼é├│wce.

34

Egzamin na wydziale radiotechniki. Profesor siedzi i stuka palcami w blat, studenci pisz─ů co┼Ť w skupieniu, tylko jeden nic nie kuma. Nagle dw├│ch student├│w zerwa┼éo si─Ö, podbieg┼éo, wzi─Ö┼éo wpisy i wysz┼éo. Potem jeszcze kilku. Potem ca┼éa reszta. Na koniec zosta┼é tylko biedny niekumaty. Profesor m├│wi do niego:
- Chod┼║ pan, wpisz─Ö dw├│j─Ö...
- Ale dlaczego? Nie sprawdził pan mojej pracy, a innym pan powpisywał od ręki...
- Panie kolego. Wystukiwa┼éem w blat Morsem: "Kto chce pi─ůtk─Ö niech podchodzi... Kto chce czw├│rk─Ö niech podchodzi..."

35

Student medycyny na egzaminie ma wymieni─ç 3 zalety mleka matki. Siedzi i my┼Ťli. No i wymy┼Ťli┼é:
1. Jest w 100% naturalne
2. Jest cieple (nie trzeba podgrzewać) i w tym momencie zabrakło mu inwencji. Siedzi, siedzi a czas leci.
Profesor ma zbierać już kartki, a student w ostatniej chwili wpada na genialny pomysł:
3. Ma zajebiste opakowanie....

36

Przyszła nauczycielka do domu Jasia i skarży się jego ojcu:
- Pa┼äski syn w odpowiedzi na moj─ů uwag─Ö pod jego adresem przy ca┼éej klasie powiedzia┼é, ┼╝e mnie przeleci.
- Zaraz się z nim rozprawię - powiedział ojciec i podszedł do otwartego okna.
- Jaaasiu! Pok┼é├│ci┼ée┼Ť si─Ö dzi┼Ť z pani─ů nauczycielk─ů?
- Nooo zdarzyło się.
- I obieca┼ée┼Ť, ┼╝e j─ů przelecisz?
- Nooo tak.
- To co się szwendasz po ulicy? Chodź do domu! Ona już przyszła.

37

Do szkoły zaproszono fotografa i nauczyciel namawia dzieci, by każde kupiło odbitkę zdjęcia grupowego.
- Pomy┼Ťlcie tylko, gdy ju┼╝ b─Ödziecie doros┼ée, popatrzycie na fotografi─Ö i powiecie: "To Ania, teraz jest prawnikiem" albo "To jest Krzy┼Ť. Teraz jest lekarzem."
Na to cienki głosik z tyłu sali:
- A to jest nauczyciel. Teraz ju┼╝ nie ┼╝yje.

38

Pani przedszkolanka pomaga dziecku za┼éo┼╝y─ç wysokie, zimowe butki. Szarpie si─Ö, m─Öczy, ci─ůgnie...
- No, weszły!
Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi:
- Ale mam buciki odwrotnie...
Pani patrzy, faktycznie! No to je ┼Ťci─ůgaj─ů, morduj─ů si─Ö, sapi─ů... Uuuf, zesz┼éy! Wci─ůgaj─ů je znowu, sapi─ů, ci─ůgn─ů, ale nie chc─ů wej┼Ť─ç..... Uuuf, wesz┼éy!
Pani siedzi, dyszy a dziecko m├│wi:
- Ale to nie moje buciki....
Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły!
Na to dziecko :
-...bo to s─ů buciki mojego brata ale mama kaza┼éa mi je nosi─ç.
Pani zacisn─Ö┼éa r─Öce mocno na szafce, odczeka┼éa, a┼╝ przestan─ů jej si─Ö trz─ů┼Ť─ç, i znowu pomaga dziecku wci─ůgn─ů─ç buty. Wci─ůgaj─ů, wci─ůgaj─ů..... wesz┼éy!.
- No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki?
- W bucikach.

39

Na lekcji biologii nauczycielka pyta Jasia:
- Co to jest mamuthus primigenius?
Poniewa┼╝ Jasio nie odpowiada, pani m├│wi:
- To mamut, czyli prehistoryczny słoń.
- Co┼Ť podobnego! To jaskiniowcy umieli wynajdowa─ç takie uczone nazwy?
Beke mam do dzisiaj jak to m├│wi─Ö : DD

40

Prof. Ch. Wstęp do teorii polityki. W trakcie wykładu:
- Dzisiaj niestety musimy ko┼äczy─ç wcze┼Ťniej. Mam ma┼é─ů imprez─Ö w domu i boje si─Ö, ┼╝e koledzy graj─ůc w bilard, wszystko mi z barku wypij─ů...
Uniwersytet Mikołaja Kopernika.
Chyba si─Ö wam troch─Ö spodoba haha

41

Jasio w szkole co┼Ť przeskroba┼é, wi─Öc podesz┼éa do niego pani i powiedzia┼éa:
-Jasiu przyjd┼║ jutro z mam─ů.
Jasio: nie mam mamy walec j─ů przejecha┼é.
pani: Jasiu to okropne, ale przyjd┼║ jutro z tat─ů.
Jasio: nie mam taty walec go przejechał.
pani: Jasiu to okropne to co ty teraz będziesz robił?
Jasio: dalej będę jeździł walcem.

42

Jasiu często kłamał w szkole.
Mama więc kupiła mu wykrywacz kłamstw i włożyła do kieszeni.
- Na wakacje jad─Ö do Egiptu
Wykrywacz:
- Nie wolno kłamać.
- No dobra, w g├│ry...
- Nie wolno kłamać.
- No, nad jezioro...
Z racji tego, że to była ostatnia lekcja nauczycielka składała życzenia każdemu indywidualnie.
- Jasiu, ┼╝ycz─Ö Tobie aby┼Ť w wakacje by┼é bezpieczny i ┼╝eby nic Ci si─Ö nie sta┼éo.
Wykrywacz zacz─ů┼é szale─ç:
- NIE WOLNO K┼üAMA─ć, NIE WOLNO K┼üAMA─ć, NIE WOLNO K┼üAMA─ć!

43

Bardzo ┼Ťmieszne kawa┼éy i po prostu niesamamowicie mnie rozbawi┼éy hehe : ) a macie mo┼╝e jakie┼Ť takie ┼Ťmieszne sytuacje ze szko┼éy w┼éa┼Ťnie zwi─ůzane z nauczycielami ? Bo po prostu akurat z tego te┼╝ bym si─Ö chcia┼éa po┼Ťmia─ç : )

44

Mia┼éem kiedy┼Ť tak─ů akcj─Ö w┼éa┼Ťnie w gimbazie gdzie po prostu nie lubi┼éem jednej nauczycielki z chemii (nie chcia┼éa mi da─ç lepszej oceny nigdy jak 2) to po prostu jak kiedy┼Ť rozwi─ůzywa┼éa zadania to rzuci┼éem w ni─ů takim papierkiem - ona si─Ö odwraca kto to zrobi┼é a w klasie cisza

45

W szkole pani kazała napisać zdanie o jednym ptaku.
Ja┼Ť sie zg┼éasza:Pszyszed┼é tatu┼Ť do domu upity jak szpak.
Pani:No Jasiu tak nie wolno, a ułóż mi zdanie z dwoma ptakami.
Jasio:pszyszed┼é tatu┼Ť do domu upity jak szpak,w drzwiach wyci─ů┼é or┼éa.
Pani:A z trzema?
Jasio:Przyszed┼é tatu┼Ť do domu upity jak szpak w drzwiach wyci─ů┼é or┼éa i pu┼Ťci┼é pawia.
Pani:a z pi─Öcioma?
Jasio:Prosz─Ö pani ja mog─Ö odrazu u┼éo┼╝y─ç z sze┼Ťcioma.
Pani:Dobrze, ale wymy┼Ťl co┼Ť ┼éadnego.
Jasio:przyszed┼é tatu┼Ť do domu upity jak szpak , w drzwiach wyci─ů┼é or┼éa, pu┼Ťci┼é pawia a┼╝ mu polecia┼éy dwa gile z nosa i dalej poszed┼é pi─ç na s─Öpa

46

Jasiu przychodzi do domu i m├│wi:
- Mamo dostałem 6 z polaka.
Na drugi dzień:
- Mamo dostałem 6 z matmy.
O Jasiu takie dobre oceny?
- Tak tak mamuniu.
Mama poszła do nauczycielki i mówi:
- proszę pani mój synek codziennie przychodzi do domu i mówi, że dostał z tego i tamtego 6, to prawda?
- no w pewnym sensie - 1 z polaka 3 z matmy i 2 z infy.
- acha.
Mama wraca do domu i m├│wi:
- no no dobra robota!
- dzi─Ökuj─Ö!
- dobra robota KŁAMCZUCHU dureń z ciebie.

47

Jasiu przychodzi do domu i m├│wi:
- Mamo dostałem 6 z polaka.
Na drugi dzień:
- Mamo dostałem 6 z matmy.
O Jasiu takie dobre oceny?
- Tak tak mamuniu.
Mama poszła do nauczycielki i mówi:
- proszę pani mój synek codziennie przychodzi do domu i mówi, że dostał z tego i tamtego 6, to prawda?
- no w pewnym sensie - 1 z polaka 3 z matmy i 2 z infy.
- acha.
Mama wraca do domu i m├│wi:
- no no dobra robota!
- dzi─Ökuj─Ö!
- dobra robota KŁAMCZUCHU dureń z ciebie.

48

Na lekcji chemii pani zrobi┼éa do┼Ťwiadczenie. Mia┼éa trzy prob├│wki. Do jednej wla┼éa wody i alkoholu i wrzuci┼éa robaka, do drugiej wla┼éa wody i tytoniu i wrzuci┼éa robaka, a do trzeciej wla┼éa wody i wrzuci┼éa robaka. W pierwszej prob├│wce robak p┼éywa, p┼éywa i zdech┼é. W drugiej robak tak┼╝e p┼éywa, p┼éywa i zdech┼é. W trzeciej robak p┼éywa, p┼éywa i nie zdech┼é. Na ko┼äcu do┼Ťwiadczenia pani pyta Jasia:
- Jaki wyci─ůgniesz z tego wniosek?
Jasiu odpowiada:
- Kto pije i pali nie ma robali!

49

Pan nauczyciel pyta si─Ö dzieci w szkole, czy znaj─ů poj─Öcie s┼éowa rarytas:
- No dzieci, co jest dla was rarytasem?
- Banany, pomara┼äcze - m├│wi Sta┼Ť
- Bu┼éka z mas┼éem i szynk─ů - dodaje Ma┼égosia
- Ty┼éeczek 16-letniej dziewczyny - m├│wi Ja┼Ť
Nauczyciel wyrzuca z sali Jasia i ka┼╝e mu przyj┼Ť─ç nast─Öpnego dnia z ojcem. Nazajutrz Jasio przychodzi do szko┼éy i siada w ostatniej ┼éawce:
- Dlaczego nie przyszed┼ée┼Ť z ojcem i dlaczego siedzisz w ostatniej ┼éawce? - pyta si─Ö nauczyciel
- Bo tata mi powiedzia┼é, ┼╝e je┼Ťli dla pana ty┼éeczek 16-letniej dziewczyny nie jest rarytasem to pan jest peda┼é i mam si─Ö od pana trzyma─ç z daleka!

50

Pani mówi: Jasiu wymień zdanie z ptakiem.
Jasiu: Tata przyszedł do domu nawalony jak szpak.
Pani: Teraz z dwoma ptakami.
Jasiu: Tata przyszed┼é nawalony jak szpak i wywin─ů┼é or┼éa.
Pani: A jak wymienisz z pi─Öcioma dostaniesz sz├│stk─Ö.
Jasiu: Tata przyszed┼é do domu nawalony jak szpak, wywin─ů┼é or┼éa po czym wylecia┼éy mu dwa gile, pu┼Ťci┼é pawia i poszed┼é dalej nawala─ç na s─Öpa.