Temat: Rozprawka

Witam,
Jest tu kto┼Ť w stanie pom├│c mi z napisaniem rozprawki ? smile

2

Odp: Rozprawka

ColoridoMundox3 napisał/a:

Witam,
Jest tu kto┼Ť w stanie pom├│c mi z napisaniem rozprawki ? smile

Tak. Ja chetnie pomoge. Jaki podano temat i jakie zasady? Jaki
ustanowino limit slow?

3

Ja te┼╝ ch─Ötnie chocia┼╝ na moment wr├│c─Ö do szko┼éy, tylko napisz dok┼éadnie dane techniczne, na jaki temat ma to by─ç prac─ů, na jak─ů chcesz ocen─Ö, co powinno si─Ö w niej zawiera─ç, na ile musi by─ç s┼é├│w, jaki jest termin oddania pracy, i czy chcesz aby w pracy u┼╝ywa─ç r├│┼╝norodnych s┼é├│w czy raczej prostych?

4

Pytanie co do limitu jest nie na miejscu bo zazwyczaj si─Ö je ustala w przypadku kr├│tszej wypowiedzi od 120 do 150 znak├│w..je┼Ťli chodzi o d┼éu┼╝sz─ů wypowied┼║ to nawet mo┼╝e by─ç granica od 200 do 500 znak├│w w zale┼╝no┼Ťci chyba od potrzeb. Na wszystko trzeba by─ç przygotowanym hhehe

5

Ja mam znajom─ů kt├│ra sie takimi sprawami zajmuje. smile Jak kto┼Ť aktualnie potrzebuje to ┼Ťmia┼éo prosze pisa─ç!

6

Ja przy pisaniu tego rodzaju prac korzystam  z internetu. Ostatnio na noy.pl znalaz┼éam bardzo ciekawy artyku┼é o tym jak napisa─ç esej po angielsku. Bardzo mi si─Ö przyda┼é, wszystko tam jest bardzo fajnie wyja┼Ťnione. Mo┼╝e Wam te┼╝ si─Ö do czego┼Ť przyda

7 (edytowany przez trafalgar 2016-07-28 08:28:48)

Esej to esej, a rozprawka to rozprawka. Nie mieszajmy pojęć, okej? Wytyczne i porady jak napisać rozprawkę można znaleźć na Kocham Czytać - mam nadzieję, że pomogłem.