logo słówka

#1 2014-12-04 19:47:42

Oleksy111
Nowy użytkownik

Proszę o sprawdzenie krótkiego tekstu.

Witam.
Moim zadaniem było napisanie listu do świetego Mikołaja.. Oto co z tego wyszło:
Lieber Nikolaus
An Antag meine Brietes mochte ich Sie herzlich grußen.
Dieses Jahr war ich wirklich braw! Deshalb möchte ich dich um einige Kleinigkeiten bitten. Wunsche mir nicht viel. Ich habe dieses neue Computerspiel (the Sims4) gesehen welches nir ser gefallen hat. Wäre sehr schön wenn ich es haben könnte.
Außerdem bräuchte ich neue Kopfhörer weil meine mir letztens kaputt geworen sind. Einpaar neue T-shirts wören cool, denn ich trage meine schon ziemlich oft und könnte neue gebrauchen.
Ich hoffe es ist nicht zu viel.
Fonie Weihnachten
Dein Aneta.
Proszę o spawdzenie tego teksu, bardzo mi na tym zależy. Byłabym wdzięczna za poprawę literówek jeśli takowe się pojawiły, gdyż sama niemieckiego za dobrze nie znam. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

#2 2014-12-06 15:24:59

Incoadd
Nowy użytkownik

Re: Proszę o sprawdzenie krótkiego tekstu.

Lieber Nikolaus
Am Anfang meines Briefes moechte ich dich herzlich grueßen.
Dieses Jahr war ich wirklich braw, deshalb möchte ich dich um einige Kleinigkeiten bitten. Ich wuensche mir nicht viel. Ich habe das neue Computerspiel (the Sims4) gesehen, das mir sehr gefallen hat . Es waere sehr schön wenn ich es haben könnte.
Außerdem bräuchte ich neue Kopfhörer weil meine mir letztens kaputt geworden sind. Einpaar neue T-shirts waeren cool, denn ich trage meine schon ziemlich lang und könnte neue brauchen.
Ich hoffe, dass es nicht zu viel ist.
Frohe Weihnachten
Deine Aneta.

Tam gdzie jest ae, oe, ue to są umlauty. Pozdrawiam.

#3 2015-02-12 22:58:34

malgosiak018
Nowy użytkownik

Bardzo prosze o przetłumaczenie mi ponizszego tekstu........."W załaczeniu przesyłam kwity za opłaconą pomoc medyczna w szpitalu  w dniu 04.12.2014. na kwotę 150 euro.Bardzo prosze o wystawienie mi rachunku imiennego i przesłanie na moj adres.  Polska Kasa Chorych zwroci mi poniesione koszty na podstawie tego rachunku.

#4 2016-03-08 12:20:15

weronika_sz
Użytkownik

Nie przetłumaczyłabym teg. Ale wroce tu jak się naucze niemieckiego. pozdrawiam was;)

#5 2016-09-27 10:01:30

Qertariss
Nowy użytkownik

No ja tam za bardzo się na tym nie znam a do czego ci potrzebny ten tekst ? Takie listy po niemiecku znajdziesz na necie

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl