1

Temat: Tatua┼╝ - prosze o pomoc ;)

Witam. Chcia┼éabym sobie zrobi─ç tatua┼╝ w j─Özyku arabskim w┼éa┼Ťnie, tylko nie chce t┼éumaczy─ç nic  w translatorze, bo wiadomo co z tego mo┼╝e wyj┼Ť─ç.

"pozory myl─ů"

2

Odp: Tatua┼╝ - prosze o pomoc ;)

A dlaczego po arabsku? Nie mo┼╝e by─ç po angielsku? O wiele fajniej wygl─ůda taki napis po Angielsku. Ja np. nigdy bym nie zrobi┼éa sobie napisu po Arabsku. Oj ludziska. Jak ju┼╝ chcecie mie─ç tatua┼╝ po arabsku to znajd┼║cie kogo┼Ť kto zna si─Ö na kaligrafii i zam├│wcie sobie kompozycj─Ö.

3 (edytowany przez jadali 2014-11-26 14:26:11)

W┼éa┼Ťnie. Tatua┼╝y w j─Özykach, kt├│rych si─Ö nie zna, lepiej unika─ç. Bo nigdy nie mo┼╝na by─ç pewnym czajacych si─Ö pod semantyczn─ů powierzchni─ů podtext├│w....

4

Moja znajoma zrobi┼éa sobie swego czasu napis na przedramieniu w j─Özyku chi┼äskim, nie wiedz─ůc do ko┼äca co on oznacza. Okaza┼éo si─Ö, ┼╝e to co sobie wydziara┼éa by┼éo nazw─ů jakiej┼Ť paskudnej potrawy. Biedna musia┼éa to laserowo usuwa─ç w Extravaganzie w Warszawie. Tyle dobrze, ┼╝e ┼Ťladu po tym nie ma, bo jak tu chodzi─ç z takim czym┼Ť na ciele, kiedy wie si─Ö, co to oznacza:)

5

Nigdy nie przestanie mnie zadziwia─ç ta moda na tatua┼╝e w obcych j─Özykach.. arabski, japo┼äski, chi┼äski, a ostatnio bardzo modnym wyborem z tego co wida─ç na zdj─Öciach zamieszczanych w portalach spo┼éeczno┼Ťciowych sta┼é si─Ö j─Özyk hebrajski wink Co kto lubi...

6

Ja planuj─Ö sobie wytatuowa─ç co┼Ť po hebrajsku..Dok┼éadnie nie wiem co jeszcze smile zastanawiam si─Ö r├│wnie┼╝ nad jakim┼Ť tatua┼╝em w j─Özyku japo┼äskim. Jeden ju┼╝ mam zaplanowany napis ale tutaj nie napisz─Ö niczego aby nic nie zapeszy─ç smile p.s p├│┼║niej dodam fotk─Ö.

7

Pozory myl─ů... Lepiej nie t┼éumaczy─ç.

8

Tatuaż to bardzo poważna sprawa, warto dobrze zastanowić się zarówno nad wzorem, jak i miejscem jego wykonania. Jak szukacie dobrego salonu tatuażu, to http://jahlove.pl/zuzia jest godne polecenia. Moje dziary wykonała Zuzia, ona bardzo dobrze projektuje, ma ciekawe pomysły.