Temat: Ksi─ů┼╝ki do hiszpa┼äskiego - jakie polecacie?

Chcia┼éabym kupi─ç ksi─ů┼╝k─Ö do nauki hiszpa┼äskiego i chc─Ö wiedzie─ç, kt├│ra najlepsza.
Oczywi┼Ťcie wiem, ┼╝e wszystkiego si─Ö z podr─Öcznika nie naucz─Ö i nie mo┼╝na si─Ö ogranicza─ç do jednego ┼║r├│d┼éa informacji, ale wiadomo, ┼╝e (dobry) podr─Öcznik r├│wnie┼╝ jest przydatny w nauce.

2

Odp: Ksi─ů┼╝ki do hiszpa┼äskiego - jakie polecacie?

Co b─Ödzie najlepsze akurat dla ciebie, tego nie wiadomo, ale jak dla mnie najbardziej przydatna seria to hiszpa┼äski w t┼éumaczeniach Magdaleny Filak, tylko to dla tych, co maj─ů du┼╝o samozaparcia, bo w ka┼╝dej ksi─ů┼╝ce jest ok. 1296 zda┼ä do przepisania, i to nie tylko kr├│tkich, ale niekiedy b. d┼éugich, wiec dla leniwych na pewno nie polecam. Jeszcze espanol extremo, ciekawa pozycja.

3

Ja NIE POLECAM Prismy, s─ů moim zdaniem nielogiczne i nie pomagaj─ů za bardzo w nauce

4

Poszukuje teraz podr─Öcznik├│w do samodzielnej nauki, ale niespecjalnie si─Ö orientuje w dost─Öpnych mo┼╝liwo┼Ťciach. Jestem ca┼ékowicie pocz─ůtkuj─ůca, wi─Öc pewnie trzeba by przyswoi─ç jakie┼Ť podstawy.

5

Je┼Ťli chcesz si─Ö uczy─ç samodzielnie to idealnym rozwi─ůzaniem b─Ödzie dla Ciebie kurs ESKK. Oni si─Ö specjalizuj─ů w nauce na odleg┼éo┼Ť─ç. Korzysta┼éam z ich kursu angielskiego i by┼éam zadowolona. Dosta┼éam podr─Öcznik, kurs online, audiobooki i jakie┼Ť multimedia. Zobacz sobie ich ofert─Ö mo┼╝e Ci si─Ö spodoba smile

6

smile

7

Polecam Profesora Pedro:
http://allegro.pl/profesor-pedro-intens ÔÇŽ 46787.html

8

A ja Wam powiem ┼╝e do tej pory najcz─Ö┼Ťciej korzysta┼éam z Blondynki na J─Özykach. Tak wiem to w sumie nie podr─Öcznik i jest bardzo wielu przeciwnik├│w tej ksi─ů┼╝ki. Jednak u mnie to dzia┼éa - naucz─Ö si─Ö z ksi─ů┼╝ki 5 zda┼ä a z nich potrafi─Ö samodzielnie zbudowa─ç kolejnych 15 tongue oczywi┼Ťcie to nie wszystko. Staram si─Ö czyta─ç jakie┼Ť proste artyku┼éy albo np bajki dla dzieci. Mam ju┼╝ mas─Ö takich kser├│wek i chyba nie ma tygodnia ┼╝ebym nie polecia┼éa z czym┼Ť nowym na ksero Wroc┼éaw na szcz─Ö┼Ťcie ma przyzwoite ceny, bo w rodzinnym mie┼Ťcie bym chyba na tym zbankrutowa┼éa xD a wracaj─ůc do tematu, to wszystko w mniejszym stopniu uzupe┼éniam  jak─ů┼Ť ksi─ů┼╝k─ů skupiaj─ůc─ů si─Ö na gramatyce, chyba od Langenscheidt czy jako┼Ť tak wink

9

Gor─ůco polecam Oskara Perlina. Podr─Öcznik napisany bardzo fachowo. Uwa┼╝am, ┼╝e jest to najlepsza forma ksi─ů┼╝kowa do nauki j─Özyka hiszpa┼äskiego na r├│wni z interaktywnym programem komputerowym Profesor Pedro.

10

Your article reflects the issue people are concerned about. The article provides timely information that reflects multi-dimensional views from multiple perspectives. I look forward to reading quality articles that contain timely information from you.

abcya