Temat: Pierwsza w Polsce darmowa telewizja online z szybk─ů nauk─ů j─Özyk├│w

Wszystkich zainteresowanych szybk─ů nauk─ů j─Özyk├│w obcych zapraszamy do pierwszej w Polsce telewizji online pokazuj─ůcej jak uczy─ç si─Ö j─Özyka w szybki, prosty i nowoczesny spos├│b:)

Znajdziesz tam min. materia┼éy ucz─ůce gramatyki j─Özyka, dialogi, lekcje ucz─ůce s┼é├│wek, strategie motywacyjne itp. wszystko za darmo:)

Pierwszy film ju┼╝ dost─Öpny : http://www.youtube.com/watch?v=5aOGH22kOws

Je┼Ťli zale┼╝y Ci na szybkiej nauce takich j─Özyk├│w jak angielski,niemiecki,hiszpa┼äski, w┼éoski to koniecznie zasubskrybuj ten kana┼é: https://www.youtube.com/subscription_ce ÔÇŽ r=bejolsjo
oraz do┼é─ůcz do grupy z szybk─ů nauk─ů angielskiego:https://www.facebook.com/groups/szybkijezykangielski/

2

Odp: Pierwsza w Polsce darmowa telewizja online z szybk─ů nauk─ů j─Özyk├│w

Brzmi bardzo interesuj─ůco. Czy kto┼Ť skorzysta┼é? Warto? W internecie jest mn├│stwo ofert nauki angielskiego ÔÇ×za darmoÔÇŁ, po pewnym czasie okazuje si─Ö, ┼╝e niaca┼ékiem za darmo. Jak jest w tym przypadku? Jest jaki┼Ť drobny haczyk? Je┼Ťli nie, to trzeba spr├│bowa─ç.

3

Hmm, pierwsze s┼éysz─Ö o czym┼Ť takim, ale zapowiada si─Ö ca┼ékiem ca┼ékiem! Fajna sprawa. Z ciekawo┼Ťci zobacz─Ö smile
LikeSTUDIO

4

Ciesz─Ö si─Ö, ┼╝e do nauki wykorzystywane s─ů coraz r├│┼╝niejsze kana┼éy komunikacji, szkoda tylko, ┼╝e w polskich szko┼éach nauczyciele s─ů zamkni─Öci na nowo┼Ťci.

5

Niestety w polskich szko┼éach uczniowie nie ucz─ů si─Ö j─Özyk├│w obcych tylko ucz─ů si─Ö jak zaliczy─ç sprawdzian z j─Özyka obcego, w tym egzamin maturalny. Oczywi┼Ťcie zdarzaj─ů si─Ö chlubne wyj─ůtki, ale dominuj─ůcy trend jest jaki jest.

6

Mo┼╝e i fajne ale szybko porzucone wi─Öc nie warto.

7

Szkoda, ┼╝e pomys┼é zosta┼é porzucony bo w┼Ťr├│d kana┼é├│w na Youtube brakuje dobry kana┼é├│w, kt├│re mog┼éyby pom├│c w nauce j─Özyka angielskiego, czy og├│lnie rzecz bior─ůc j─Özyk├│w obcych. Nie mam na my┼Ťli nauki takich ca┼ékowitych podstaw, ale raczej poziomu ┼Ťrednio zaawansowanego. Ca┼éy czas licz─Ö na to, ┼╝e si─Ö takie pojawi─ů.

8

Trudno mi jest si─Ö zgodzi─ç ze stwierdzeniem, ┼╝e brakuje dobrych kana┼é├│w na Youtube do nauki j─Özyka angielskiego, bo w┼éa┼Ťnie dzi─Öki YT i licznym, bardzo licznym kana┼éom potrafi─Ö si─Ö doskonale wys┼éawia─ç w tym j─Özyku, tylko trzeba wytrwale szuka─ç. I jak ju┼╝ si─Ö znajdzie dobry kana┼é, to ogl─ůda─ç od deski do deski.

9

Dzięki garu1989 Chce się nauczyć języka tylko nie mam motywacji. Jak będę miał czas i nie zapomnę to na pewno zajrze w tego linka.

10

Sk─ůd ja to znam. Brak samozaparcia mi przeszkadza w nauce j─Özyka.