logo słówka

#1 2014-09-18 21:31:04

basik76
Nowy użytkownik
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 7

WŁOSKI PRZEZ SKYPE

    Nazywam się Barbara Michaluk. Jestem filologiem z tytułem doktora. Udzielam korepetycji z francuskiego i włoskiego. Posiadam kilkuletnie (dziesięcioletnie) doświadczenie w nauczaniu tradycyjnym (bezpośredni kontakt z uczniem), jak również online przez skype (lub inny komunikator).  Pracuję jako nauczyciel (szkoła językowa) jak i korepetytor. Dodatkowo zajmuję się tłumaczeniami w tych językach. Uczę młodszych i starszych, także wiek nie gra dla mnie większej roli w procesie nauczania.
    Staram się dotrzeć do każdego poprzez realizowanie indywidualnych potrzeb ucznia i znalezienie wspólnego pola działania. Kładę nacisk na współpracę z uczniem i jestem otwarta na jego oczekiwania.
    Program zajęć dopasowuję do potrzeb każdego ucznia. Materiały przygotowuję samodzielnie. Korzystam z podręczników, zeszytów ćwiczeń lub internetu, tak, żeby moje lekcje zawsze były interesujące, a przede wszystkim kształtujące i rozwijające.
    Przygotowuję również do egzaminów (testy, olimpiady, matura) i certyfikatów na wszystkich poziomach zaawansowania zarówno języka francuskiego jaki i włoskiego.

Lekcje prowadzę na terenie Torunia u mnie w domu lub online przez skype, wówczas odległość nie ma znaczenia.
Więcej informacji na stronie: http://www.korepetycje-torun.pl

Offline

 

#2 2016-11-13 07:37:13

Milusia45
Nowy użytkownik
Zarejestrowany: 2016-11-13
Posty: 4

Re: WŁOSKI PRZEZ SKYPE

Ja nie lubię bardzo uczyć się włoskiego, myślę, ze o wiele lepiej jest włoski przyswoić jak się wyjedzie do Włoch niż tak na żywo, co o tym sądzicie?

Offline

 

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media


Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl