Temat: WŁOSKI PRZEZ SKYPE

ŃÇÇŃÇÇŃÇÇŃÇÇNazywam si─Ö Barbara Michaluk. Jestem filologiem z tytu┼éem doktora. Udzielam korepetycji z francuskiego i w┼éoskiego. Posiadam kilkuletnie (dziesi─Öcioletnie) do┼Ťwiadczenie w nauczaniu tradycyjnym (bezpo┼Ťredni kontakt z uczniem), jak r├│wnie┼╝ online przez skype (lub inny komunikator).  Pracuj─Ö jako nauczyciel (szko┼éa j─Özykowa) jak i korepetytor. Dodatkowo zajmuj─Ö si─Ö t┼éumaczeniami w tych j─Özykach. Ucz─Ö m┼éodszych i starszych, tak┼╝e wiek nie gra dla mnie wi─Ökszej roli w procesie nauczania.
ŃÇÇŃÇÇŃÇÇŃÇÇStaram si─Ö dotrze─ç do ka┼╝dego poprzez realizowanie indywidualnych potrzeb ucznia i znalezienie wsp├│lnego pola dzia┼éania. K┼éad─Ö nacisk na wsp├│┼éprac─Ö z uczniem i jestem otwarta na jego oczekiwania.
ŃÇÇŃÇÇŃÇÇŃÇÇProgram zaj─Ö─ç dopasowuj─Ö do potrzeb ka┼╝dego ucznia. Materia┼éy przygotowuj─Ö samodzielnie. Korzystam z podr─Öcznik├│w, zeszyt├│w ─çwicze┼ä lub internetu, tak, ┼╝eby moje lekcje zawsze by┼éy interesuj─ůce, a przede wszystkim kszta┼étuj─ůce i rozwijaj─ůce.
ŃÇÇŃÇÇŃÇÇŃÇÇPrzygotowuj─Ö r├│wnie┼╝ do egzamin├│w (testy, olimpiady, matura) i certyfikat├│w na wszystkich poziomach zaawansowania zar├│wno j─Özyka francuskiego jaki i w┼éoskiego.

Lekcje prowadz─Ö na terenie Torunia u mnie w domu lub online przez skype, w├│wczas odleg┼éo┼Ť─ç nie ma znaczenia.
Wi─Öcej informacji na stronie: http://www.korepetycje-torun.pl

2

Odp: WŁOSKI PRZEZ SKYPE

Ja nie lubi─Ö bardzo uczy─ç si─Ö w┼éoskiego, my┼Ťl─Ö, ze o wiele lepiej jest w┼éoski przyswoi─ç jak si─Ö wyjedzie do W┼éoch ni┼╝ tak na ┼╝ywo, co o tym s─ůdzicie?