51

Odp: Lubicie gotowa─ç?

Uwielbiam gotowa─ç fajna sprawa sobie urozmaica─ç jedzenia lubie te┼╝ ogl─ůda─ç vlogi kulinarne i gotowa─ç to, co tam maj─ů. Najbardziej kocham gotowa─ç dla swojej dziewczyny lubi─Ö podbija─ç jej serce mo┼╝e tez z t─ůd to moje zaciekawienie do gotowania:D Kuchnia jest dla ka┼╝dego hehe

52

Lubi─Ö. Niestety nie mam za wiele czasu, ani umi─Öj─Ötno┼Ťci by gotowa─ç wszystko dla siebie, niezale┼╝nie od tego na co mam ochot─Ö. Dlatego te┼╝ cz─Östo posi┼ékuj─Ö si─Ö zamawianiem jedzenia na wynos. czy to przez internet czy przez telefon

53

Osobi┼Ťcie kocham gotowa─ç, ale od kiedy podj─Ö┼éam drug─ů prac─Ö i pracuj─Ö na dwa etaty, niestety mam coraz mniej czasu na to sad W tej kwestii wyr─Öcza mnie ostatnio m├│j m─ů┼╝ i dzieci wink Pomimo tego, ┼╝e nie zawsze mam jak przygotowa─ç posi┼éek - zawsze po powrocie z pracy czeka na mnie co┼Ť pysznego wink

54

Bardzo lubi─Ö gotowa─ç! smile Kocham eksperymentowa─ç w kuchni! smile Cz─Östo zdarza si─Ö, ┼╝e tworz─Ö przepisy sama lub zmieniam ju┼╝ istniej─ůce wink Lubi─Ö zmiany i nowo┼Ťci. Ponadto, bardzo lubi─Ö piec r├│┼╝nego rodzaju cista wink Mo┼╝na powiedzie─ç, ┼╝e gotowanie to moja pasja! smile

55

Ja te┼╝ eksperymentuj─Ö w kuchni. Z pieczeniem r├│┼╝nie u mnie bywa...

56

Ja bardzo lubi─Ö, ale tylko nowe przepisy, z kt├│rych nie do ko┼äca wiem co wyjdzie i jak b─Ödzie smakowa┼éo. Lubi─Ö szuka─ç nowych przepis├│w i inspiracji na internecie, r├│┼╝nego rodzaju blogach. Nawet ostatnio przekona┼éam si─Ö do pieczenia, cho─ç wcze┼Ťniej nie lubi┼éam.

57

Nie lubi─Ö gotowa─ç nie jest to dla mnie dobre zaj─Öcie z tego powodu, ┼╝e szybko mnie nudzi smile wol─Ö bardziej jak mi co┼Ť przygotuj─Ö i zrobi moja ┼╝onka. Jak co┼Ť to ja ju┼╝ bardziej lubi─Ö sobie po prostu jakie┼Ť tam kanapki przyrz─ůdzi─ç czy jakie┼Ť tosty a za takie prawdziwe gotowanie to ja si─Ö jeszcze nie bra┼éem.

58

Uwielbiam gotowa─ç i staram si─Ö, ┼╝eby to co jem, by┼éo zdrowe. Dlatego te┼╝ za┼éo┼╝y┼éam sobie ogr├│dek warzywny, ba nawet w tym roku na wiosn─Ö kupi┼éam i zasia┼éam nasiona kukurydzy, tak ┼╝eby moje kurki by┼éy szcz─Ö┼Ťliwe:) Potem mog─Ö uskutecznia─ç omlety, ciasta, nale┼Ťniki w r├│┼╝nych wersjach. Cieszy mnie gotowanie i uprawa ro┼Ťlinek, bo widz─Ö, ┼╝e bardzo ┼éadnie rosn─ů.

59

No jaha, ┼╝e tak. To jest moje najlepsze zaj─Öcie bo akurat to mi przynosi same dobre efekty bo akurat jest sytuacja taka, ┼╝e przez ┼╝o┼é─ůdek do serca i w┼éa┼Ťnie wtedy tak pozna┼éam swojego ch┼éopaka i to by┼é m├│j taki z┼éoty ┼Ťrodek dos┼éownie na wszystko. Lubi─Ö gotowa─ç.

60

Ja generalnie umiem gotowa─ç, ale robi─Ö to niezbyt cz─Östo tongue Mam na szcz─Ö┼Ťcie kochan─ů narzeczon─ů, kt├│ra o mnie dba i zawsze, kiedy wracam z pracy, obiadek jest gotowy i czeka na mnie na stole tongue Czasem, chc─ůc j─ů zaskoczy─ç, przygotuj─Ö co┼Ť od siebie wink Ona lubi moj─ů kuchni─Ö, no ale... tongue

61

Ja sama gotuj─Ö, dzisiaj na kolacj─Ö tez pichci┼éam:-) Sa┼éatka z grillowan─ů piersi─ů i camembertem
Sk┼éadniki na marynat─Ö po┼é─ůczy─ç razem , natrze─ç ni─ů mi─Öso , odstawi─ç do lod├│wki na 2-3h.
Warzywa umy─ç , osuszy─ç , pokroi─ç w plasterki , wymiesza─ç z sa┼éat─ů. Rozgrza─ç grilla/patelni─Ö grillow─ů , u┼éo┼╝y─ç na niej pier┼Ť oraz serki camembert. Grillowa─ç na rumiano z obu stron . Pier┼Ť z kurczaka pokroi─ç w plastry.
Sk┼éadniki na sos po┼é─ůczy─ç razem. Na talerze roz┼éo┼╝y─ç sa┼éat─Ö , pola─ç sosem. Na sa┼éatce u┼éo┼╝y─ç plastry piersi oraz serek camembert.

62

ja jako ch┼éopak powiem wam ┼╝e uwielbiam gotowa─ç zarazi┼éem sie od paru program├│w kulinarnych nawet ca┼ékiem nie┼║le mi to wychodzi ale wiadomo dopiero si─Ö ucze ale potrafi─Ö zaszokowa─ç moj─ů rodzin─Ö nie kt├│rymi potrawami ja my┼Ťla┼éem ┼╝e to takie ┼é─ůtw─Ö ale myli┼éem si─Ö

63

Ja juz po ┼Ťniadanku, a Wy? :-) Jad┼éam kanapk─Ö z truskawkami:-)
    chleb razowy 2-3 kromki
    bia┼éy twar├│g 10 dag
    truskawki 5-6 szt
    cukier:-)
I kawa:-)

64

bez tego cukru by ca┼ékiem ┼Ťwietna i zdrowa kanapka by┼éa smile ja akurat teraz sko┼äczy┼éem je┼Ť─ç kanapki z truskawkami. Pichci─ç uwielbiam nie raz mam taki dzie┼ä ┼╝e m├│g┼ébym siedzie─ç przy garach ca┼éymi dniami. A czasem nie chce mi si─Ö nic. Przepisy biore raczejz internetu z kana┼é├│w yt

65

Gotowa─ç ? Nie, nie lubi─Ö gotowa─ç. Wol─Ö jak kto┼Ť mi poda wszystko na talerz gotowe. Wtedy nie musz─Ö nic robi─ç a mog─Ö zje┼Ť─ç do syta. Kiedy┼Ť by┼éy ciasta w mojej karierze ale ju┼╝ nie robi─Ö bo mi zakalce wychodzi┼éy i w rodzinie ich nikt nie chcia┼é je┼Ť─ç. Teraz spok├│j z gotowaniem.

66

ja tez nie lubi─Ö gotowa─ç owszem co┼Ť dla siebie zrobi─Ö ale dla kogos nienawidz─Ö gotowa─ç nie lubie po prostu zawodzi─ç wole jak kto┼Ť to zrobi kto┼Ť kto umie to robi─ç. Ja moge co┼Ť zepsuc mo┼╝e kto┼Ť si─Ö otru─ç a tego wole nie robi─ç smile Tak ┼╝e gotowanie nie dla mnie

67

Moja mi┼éo┼Ť─ç do gotowania w┼éa┼Ťnie objawia si─Ö w postaci pysznej (cho─ç czasoch┼éonnej) zapiekanki z ziemniak├│w, pora i broku┼éa, kt├│ra piecze si─Ö w piekarniku. Co nie "nie umiem gotowa─ç" - zawsze mo┼╝na si─Ö nauczy─ç, mo┼╝na znale┼║─ç proste przepisy albo tutoriale i post─Öpowa─ç wed┼éug podanych tam krok├│w.

68

Uwielbiam gotowa─ç. Bez przerwy jakie┼Ť nowe potrawy wprowadzam. Przegl─ůdam przepisy, szukam inspiracji, a potem co┼Ť zmieniam, dodaj─Ö i wychodzi jakies pyszne danie.

Wczoraj na przykad były kotleciki z piersi kurczaka w panierce z sera, mielonych pistacji i płatków kukurydzianych.

Je┼Ťli chodzi o zmywanie po gotowaniu to bardzo nie lubi─Ö. Na szcz─Ö┼Ťcie u mnie zazwyczaj zmywaj─ů moi panowie.

69

Lubi─Ö, ale przyznam, ┼╝e nie robi─Ö tego regularnie, z tego wzgl─Ödu, ┼╝e tylko dla siebie mi si─Ö nie chce. Mog┼éabym natomiast powiedzie─ç, ┼╝e jest to co┼Ť, co mi si─Ö udaje, lubi─Ö eksperymentowa─ç, miesza─ç smaki i cz─Östowa─ç ludzi. Jakbym mia┼éa kogo┼Ť do karmienia, robi┼éabym to cz─Ö┼Ťciej.

70

Teraz najcz─Ö┼Ťciej przygotowuj─Ö sobie co┼Ť do pracy i zawsze zabieram si─Ö do tego z przyjemno┼Ťci─ů dzie┼ä wcze┼Ťniej.

71

Ja bior─Ö rano to, co jest. Jakie┼Ť pieczywo, owoc, warzywo do chrupania.

72

Ja uwielbiam gotowa─ç, najbardziej lubi─Ö nasz─ů kuchni─ů. Ostatnio przeczyta┼éam ten artyku┼é: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wyb ÔÇŽ kupic/706/ i zastanawiam si─Ö czy warto kupi─ç taki grill elektryczny, czy jest kepszy ni┼╝ kuchenka mikrofalowa? Co s─ůdzicie?

73

Nie gotuj─Ö, robi─Ö wszystko na sucho:-) g┼é├│wnie sa┼éatki i  kanapki:-) Z gotowanych rzeczy to kawa, herbata i jajka:-)
Sa┼éatka z szynk─ů - makaron ugotowa─ç w osolonej wodzie wg przepisu na opakowaniu. Os─ůczy─ç przez sito i przela─ç zimn─ů wod─ů. Og├│rki i szynk─Ö pokroi─ç w s┼éupki, kukurydz─Ö os─ůczy─ç z zalewy. Por drobniutko pokroi─ç. Przygotowane sk┼éadniki po┼é─ůczy─ç. Doprawi─ç do smaku przyprawami. Doda─ç majonez i wymiesza─ç. Sch┼éodzi─ç.

74

Ja r├│wnie┼╝ uwielbiam gotowa─ç! Problem w tym, ┼╝e niestety nie ma mza wiele czasu na stanie przy garach wiec raczej gustuj─Ö w szybkich przepisach, co by mie─ç czas na swoje sprawy oraz na odpoczynek

75

Lubi─Ö gotowac. Przede wszystkim gotowanie strasznie mnie odpr─Ö┼╝a, bo skupiam si─Ö tylko na tym, moim jedynym i najwa┼╝niejszym zadaniem jest odpowiednia kompozycja smak├│w. To jest to, przy czym czuj─Ö si─Ö dobrze