26

Odp: Lubicie gotowa─ç?

Dzisiaj mia┼éam sporo czasu w autobusie i przegl─ůda┼éam przepisy, wi─Öc w sumie mam ju┼╝ pomys┼éy na obiad do ko┼äca tygodnia. Gotowanie zdecydowanie mnie odpr─Ö┼╝a wink.

27

Bardzo lubi─Ö gotowa─ç, potrawy przyrz─ůdzone przez siebie zawsze lepiej smakuj─ů ni┼╝ te gotowe kupowane.

28

panib napisał/a:

Bardzo lubi─Ö gotowa─ç, potrawy przyrz─ůdzone przez siebie zawsze lepiej smakuj─ů ni┼╝ te gotowe kupowane.

Mi tak samo ! Niemniej tylko te prawdziwie gotowane. Nie z p├│┼éprodukt├│w jakich pe┼éno jest w du┼╝ych supermarketach. Sama jaki┼Ť czas temu przerzuci┼éam si─Ö w┼éa┼Ťnie na takie zdrowe ┼╝ywienie si─Ö i powiem Ci,ze czuj─Ö si─Ö znacznie lepiej. Zdrowiej, l┼╝ej tak wie─ç jestem zdania,┼╝e warto.
Obecnie trwa moda na taki eko styl ┼╝ycia. Jest wiele sklep├│w z jedzeniem z ekolgicznych farm. Wcale to nie jest drogie,mo┼╝ecie sobie zerkn─ů─ç na przyk┼éad tutaj:
http://www.smakiziemi.eu/
Tak wiec wym├│wka w stylu nie sta─ç mnie to totalna bzdura.

29

Oczywi┼Ťcie, ┼╝e tradycja ma du┼╝y wp┼éyw na takie postrzeganie kobiet, ale to si─Ö szybko nie zmieni. Widz─Ö w swoim otoczeniu, ┼╝e u os├│b, kt├│re maj─ů dwadzie┼Ťciakilka lat nie jest a┼╝ tak oczywiste, ┼╝e kobieta gotuje. Najcz─Ö┼Ťciej tak jest, ale nie jest to tak mocno wbite to g┼éowy jak u ich rodzic├│w. Akurat reklamy b─Öd─ů si─Ö zmienia─ç. Ostatnio widzia┼éem jak facet pra┼é ubranka niemowlakowi

30

Uwielbiam gotowa─ç, zw┼éaszcza je┼╝eli tylko w moje r─Öce wpadnie jaki┼Ť ciekawy przepis, kt├│rego wcze┼Ťniej nie wypr├│bowa┼éam. W kuchni bardzo cz─Östo pomaga mi m─ů┼╝ to taka nasza wsp├│lna pasja. Je┼╝eli chodzi o akcesoria to nic szczeg├│lnego

31

Uwa┼╝am, ┼╝e wsp├│lne gotowanie mo┼╝e bardzo zbli┼╝a─ç. My oboje lubimy wypr├│bowywa─ç nowe dania.

32

Lubi─Ö gotowa─ç w domu, ale przyznaj─Ö ┼╝e mam do┼Ťc zabiegany ostatnio tryb pracy i ┼╝ycia, i nie ma na to a┼╝ tyle czasu.
Ale staram si─Ö dla zdrowej alternatywy chodzi─ç na jedzenie na miasto do tych restauracji i bar├│w, kt├│re serwuj─ů kuchni─Ö domow─ů, zdrow─ů, tradycyjn─ů, bez super wypas├│w je┼Ťli chodzi o cen─Ö.
No i z kart─ů http://www.opencard.pl/ jest oczywi┼Ťcie zawsze sporo taniej - jak nie znacie tej opcji to polecam pozna─ç, zni┼╝ki na ┼╝are┼éko nawet 50% taniej

33

Uwielbiam gotowa─ç <3 Dzisiaj na obiad sma┼╝ona ryba i frytki. Mniam smile

-----------------------------
fotografia okoliczno┼Ťciowa - niskie ceny

34

Ja wprost uwielbiam wink sprawia mi to wiele rado┼Ťci wink

35

Ja te┼╝ bardzo lubi─Ö gotowa─ç. Ostatnio w og├│le zainteresowa┼éam si─Ö nowoczesnym, niskokalorycznym jedzeniem, bo chcia┼éam troch─Ö schudn─ů─ç. Najpierw uczy┼éam si─Ö takich potraw z przepis├│w znalezionych w Internecie, a teraz ju┼╝ sama eksperymentuj─Ö i wymy┼Ťlam w┼éasne dania. Kilka miesi─Öcy temu dosta┼éam od dzieci urz─ůdzenie do gotowania na parze Philips i my┼Ťl─Ö, ┼╝e ten prezent utwierdzi┼é mnie w mojej walce o dobr─ů figur─Ö wink. Dzi─Öki temu, ┼╝e mamy teraz w domu multicooker, to nawet m─Ö┼╝a nam├│wi┼éam na zmian─Ö przyzwyczaje┼ä ┼╝ywieniowych wink. Na pocz─ůtku marudzi┼é, ┼╝e niby mi─Öso ugotowane na parze jest du┼╝o gorsze od sma┼╝onego, a teraz ju┼╝ sam zacz─ů┼é zwraca─ç uwag─Ö na to, co je. Bardzo si─Ö ciesz─Ö, bo Krzysiek mia┼é ju┼╝ naprawd─Ö du┼╝e problemy z tusz─ů i cholesterolem.

36

Szczerze m├│wi─ůc nienawidz─Ö. Mam straszny problem z siedzeniem nad garnkami, mieszaniem i ich pilnowaniem bo mam troch─Ö wrozdzone ADHD i staram si─Ö robi─ç kilka rzeczy jednocze┼Ťnie wi─Öc cz─Östo zdarza mi si─Ö, ┼╝e jedzenie si─Ö przypali przez moj─ů nieuwage smile

37

Gotowanie jest fajne:) lubi─Ö czasem co┼Ť upichci─ç, chocia┼╝ nie jestem jakim┼Ť zawodowcem i nie robi─Ö dan na gwiazdk─Ö Michelin, ale daj─Ö rady big_smile Bardzo te┼╝ lubi─Ö ogl─ůda─ç programy kulinarne po prostu mnie to kr─Öci big_smile

38 (edytowany przez emdzejowicz 2015-03-14 21:46:37)

Uwielbiam gotowa─ç,wypr├│bowywa─ç nowe przepisy,wtedy jestem w swoim ┼╝ywiole. Lubie gotowac na du┼╝─ů skale. Ostatnio przygotowywa┼éam Sylwestra na 19 os├│b i wszystko wysz┼éo bardzo dobrze smile

A jak piek─Ö ciasta to musz─Ö mie─ç totaln─ů cisz─Ö,musz─Ö si─Ö skupi─ç,bo je┼Ťli nie to ciasto nieudane i nie ma deseru smile)

39

Kocham gotowa─ç! Gotowanie to moja pasja! smile Cho─ç ostatnio rozpocz─Ö┼éam now─ů prac─Ö i brakuje mi czasu na wszystko, zw┼éaszcza na gotowanie! sad Je┼Ťli chodzi o to, co lubi─Ö - zdecydowanie lubi─Ö wyzwania smile Cz─Östo szukam jaki┼Ť trudnych przepis├│w w necie i robi─Ö eksperymenty smile Cho─ç moj─ů specjalno┼Ťci─ů jest oczywi┼Ťcie tradycyjna kuchnia polska smile W gotowaniu pomaga mi m├│j m─ů┼╝ - zawsze zatrudniam go do niewdzi─Öcznych zada┼ä takich jak np. krojenie cebuli, haha big_smile

40

Gotowanie jest wspania┼ée jak jeszcze jest dla kogo gotowa─ç to moge to robic ca┼éymi dniami:) Lubie z dan ktore s─ů w przepisach dodawa─ç co┼Ť swojego nieobytego  je┼╝eli tylko jest taka mo┼╝liwo┼Ť─ç:) Lubie kuchni─Ö W┼éosk─ů i Polsk─ů smile

41

Gotowanie jest dla mnie takim wyzwaniem:) lubi─Ö gotowa─ç takie dania, kt├│rych jeszcze nigdy nie robi┼éem czasem dodam co┼Ť od siebie i nie tylko:) Kuchnie, kt├│re na codzien podaje i robi─Ö to w┼éoska i w─Ögierska:) polska kuchnia jako┼Ť mi si─Ö przetrawi┼éa wink

42

Ja lubi─Ö gotowa─ç, ale tylko od czasu do czasu. Wtedy przygotowuj─Ö te bardziej pracoch┼éonne , popisowe dania i sprawia mi to ogromn─ů przyjemno┼Ť─ç. Ale pewnie jakbym musia┼é sta─ç przy garach na co dzie┼ä to bym to znienawidzi┼é. A tak z doskoku to bardzo fajne.

43

Lubi─Ö gotowa─ç i czasami nawet co┼Ť mi z tego wychodzi, ale nie mam na to zbyt wiele czasu niestety.

44

Ja nie przepadam za gotowaniem...

45

Lubie, ale wychodzi mi to z r├│┼╝nym skutkiem smile

46

Najwa┼╝niejsze to nie zra┼╝a─ç si─Ö ju┼╝ na samym pocz─ůtku wink. Akurat w kuchni najwa┼╝niejsza jest praktyka.

47

heheh gotowanie to ja uwielbiam! Czasem gotowaniem poprawiam sobie humor, bo, inaczej nie idzie wytrzyma─ç kocham nasz polska kuchnie kocham gotowa potrawy, kt├│re kiedy┼Ť gotowa┼éa mi moja babcia czasem nawet mieszam nasza kuchnie na przyk┼éad z w┼éosk─ů! smile

48

Jasne gotowanie to jedna z przyjemno┼Ťci ka┼╝dego dnia. Lubie gotowa─ç dal swojej rodzinki. Codziennie staram si─Ö robi─ç co┼Ť innego i do tego jakie┼Ť ciacho. Smacznego

49

Bardzo lubi─Ö gotowa─ç i czasami nawet co┼Ť mi wychodzi, ale generalnie nie mam na to zbyt wiele czasu.

50

Ja tak ┼Ťrednio lubi─Ö gotowa─ç, chocia┼╝ czasem mam wen─Ö i gotuje co┼Ť dla siebie i dla mojej kobiety:), lecz wole bardziej gotowanie jej jak swoje smile Tak, ┼╝e to zale┼╝y od tego jak popatrzysz na to wszystko z mojej strony smile Og├│lnie lubi─Ö patrze─ç jak kto┼Ť gotuje smile