Temat: Pocz─ůtki...

Kiedy┼Ť ale to ju┼╝ dawno uczy┼éam si─Ö Hiszpa┼äskiego. Chcia┼éabym kontynuowa─ç nauk─Ö, ale robi─ůc test poziomuj─ůcy przekona┼éam si─Ö, ┼╝e nic nie pami─Ötam. Od czego zacz─ů─ç uznaj─ůc, ze nie pami─Ötam nic? Nie piszcie tylko, ┼╝e od podstaw bo to wie ka┼╝dy smile Poprosz─Ö konkrety.

2

Odp: Pocz─ůtki...

Nie zaczynaj od podstaw. Lepiej od razu wejdź na www.elmundo.es. Przeczytaj artykuł, następnie, na dole masz forum, więc możesz się wypowiadać. A co!?

3

Tylko po co to ? Jak kto┼Ť nie ma opanowanych ┼╝adnych podstaw to nie mo┼╝e na pewno wchodzi─ç na profesjonalne strony w j─Özyku hiszpa┼äskim. Najpierw nale┼╝y opanowa─ç elementarne rzeczy, p├│┼║niej dopiero mo┼╝na si─Ö zabiera─ç za co┼Ť bardziej zaawansowanego. Nie od razu Krak├│w zbudowano smile

4

Nauka j─Özyka obcego wymaga nie tylko czasu ale r├│wnie┼╝ odpowiedniej metody.  Z mojego do┼Ťwiadczenia w nauczaniu wiem, ┼╝e wyb├│r w┼éa┼Ťciwego sposobu uczenia si─Ö to po┼éowa sukcesu.

Jaki┼Ť czas tematu napisa┼éam artyku┼é o prostych sposobach nauki j─Özyka hiszpa┼äskiego.

Zanim wr├│cisz do "kucia" s┼é├│wek smile dobrze by by┼éo aby┼Ť wiedzia┼é jak to poprawnie robi─ç.

Powodzenia. Powroty s─ů zawsze trudne.

Saludos!

5

nauka bardzo długo trwa napewno

6

Ja chyba najwi─Öcej si─Ö ucz─Ö poprzez nauk─Ö praktyczn─ů z obcokrajowcem i przez s┼éuchanie muzyki latino smile

7

uuuuuuuuuu