51

Odp: Gdzie kupujecie ubrania

Uwielbiam wychodzi─ç do galerii handlowej, mimo ┼╝e jest drogo, ale, za to dobry wyb├│r i wiem, co kupuje:) Najcz─Ö┼Ťciej to w H&M lub zara:) Buty to najcz─Ö┼Ťciej kupuje przez neta lubie dopasowane buty, bo na sklepach to czasem r├│znie raz nie ma albo jest, ale nie takie jak bym chcia┼é smile

52

A ja jestem ostatnio sta┼éym go┼Ťciem na domodi.pl smile. Uwielbiam to, ┼╝e mam tam wyb├│r ubra┼ä z wielu r├│┼╝nych sklep├│w, mog─Ö por├│wna─ç ceny i zdecydowa─ç si─Ö na to, co najbardziej mi odpowiada.

53

Ja kupuj─Ö g┼é├│wnie w sieci├│wkach, ale zdarza mi si─Ö znale┼║─ç jaki┼Ť ciekawy sklep internetowy z oryginalnymi ubraniami, wtedy bardzo ch─Ötnie korzystam, zagraniczne sklepy internetowe te┼╝ odwiedzam.

54

Te┼╝ kupuj─Ö raczej w sieci├│wkach - czasami ta┼äszych jak Reserved, a czasami dro┼╝szych jak Burberry. Ostatnio natkn─Ö┼éam si─Ö na artyku┼é zagraj to jeszcze raz m├│wi─ůcy o stylu Ingrid i chcia┼éabym si─Ö nim inspirowa─ç, dlatego teraz intensywnie poszukuj─Ö sklep├│w, gdzie maj─ů tego typu ubrania. Mo┼╝e popatrz─Ö na tym Domodi, b─Ödzie zdecydowanie ┼éatwiej.

55

Ja r├│┼╝nie kupuje jak i w internecie jak i w galeriach handlowych, bo lubi─Ö sobie pochodzi─ç po sklepach obejrze─ç co maja do sprzedania a, je┼╝eli chce zaoszcz─Ödzi─ç to sobie po prostu wchodz─Ö na neta i szukam co tam jest ciekawego. Cz─Östo kupuje w sklepach zagranicznych, bo s─ů po prostu lepsze rzeczy i modne.

56

Hej witajcie,
Ja uwielbiam sportowe ciuchy dlatego korzystam z Decathlonu, Sporting i sklep├│w sportowych znajduj─ůcych si─Ö w galeriach handlowych typu Crop.

57

Ostatnio zam├│wi┼éam sobie buty i ┼╝akiet z Zalando, ale okazuje si─Ö, ┼╝e buty mi nie pasuj─ů i musz─Ö je zwr├│ci─ç.

58

Upodoba┼éam sobie ubrania Magdaleny Kortas - to m┼éoda projektantka, dla kt├│rej projektowanie jest ┼╝yciem, g┼é├│wnie z racji stylu, kt├│ry preferuj─Ö. Ubrania s─ů z dobrych gatunkowo  w┼éoskich materia┼é├│w, wygodne, stylowe, niepowtarzalne i mega trwa┼ée. Na wyprzeda┼╝y http://insomnia-fashion.pl/index.php?id ÔÇŽ r=category mo┼╝na kupi─ç fajne ciuchy za niewielkie pieni─ůdze.

59

Ostatnio zdecydowałam się na zakup przez internet po raz pierwszy. Kupiłam seksowny komplet bielizny bo po sklepach stacjonarnych szkoda mi było czasu chodzić.

60

Od wielu lat kupuj─Ö w sieci├│wkach. Czy to ubrania eleganckie typu garnitury, koszule czy co┼Ť bardziej casualowego jak t-shirty i jeansy. Zawsze sprawdzone marki, sprawdzone sklepy co by nie by┼éo problem├│w z wymian─ů gwarancyjn─ů

61

Ja w wi─Ökszo┼Ťci kupuj─Ö przez internet. Bardzo oszcz─Ödza czas taka forma zakup├│w. Oczywi┼Ťcie jest pewne ryzyko ale jak cz┼éowiek wie od kogo kupowa─ç to nie ma si─Ö czym martwi─ç.

62

Nie lubi─Ö zakup├│w przez internet wole si─Ö wybra─ç na weekend do galerii handlowej troch─Ö pochodzi─ç poszpera─ç za ubraniami. Zdecydowanie chodz─Ö i kupuje w H&M lub ZARA. Ubrania godne polecenia tylko troch─Ö drogie. Nie raz mo┼╝na polowa─ç na promocje, bo te┼╝ ich du┼╝o tam jest.

63

Polowanie na promocje sk─ůd masz takie s┼éowa..Przecie┼╝ polowa─ç to mo┼╝na na zwierzyn─Ö. Jedynie co mo┼╝na zrobi─ç z promocjami to je wypatrzy─ç. Ja bardzo lubi─Ö sobie kupowa─ç r├│┼╝nego rodzaju rzeczy, buty itp w markowych sklepach. Stawiam na takie firmy jak Reserved, Nike, House, Levis. Wiem co kupuj─Ö i w jakiej dobrej jako┼Ťci.

64

No ubrania to raczej chyba w normalnych sklepach, nie internetowych, bo jak to przymierzyc? jak się objerzeć w lustrze? A co jak nie bedzie pasowało? Jasne, że można odesłać, ale strata czasu, pieniędzy itp.

65

wi─Ökszo┼Ť─ç swoich ubra┼ä w┼éa┼Ťnie kupi┼éem w sklepie internetowym nie przejmuje si─Ö przymiarkami, bo tablice s─ů i mo┼╝na sobie por├│wna─ç zmierzy─ç siebie i kupi─ç idealna bluzk─Ö dla siebie. Z butami r├│wnie┼╝ mam to samo. Na internecie jest tego sporo i mo┼╝na sobie zaoszcz─Ödzi─ç kaski troch─Ö.

66

Jak mam czas to lubi─Ö po┼éazi─ç po jakiej┼Ť galerii handlowej, mo┼╝na poprzymierza─ç, nacieszy─ç oko, ale nie stroni─Ö te┼╝ od zakup├│w internetowych. Zale┼╝y od czasu, nastroju i tego co chc─Ö kupi─ç bo nie wszystko mi pasuje internetowo kupowa─ç.

67

Lubie raczej chodzi─ç do galerii handlowych troch─Ö si─Ö oderwa─ç od komputera, poniewa┼╝ pracuje przed kompem bardzo go nadu┼╝ywam. Je┼╝eli ju┼╝ czasu nie mam na zakupy stacjonarne to, wtedy si─Ögam na neta mo┼╝e jest taniej, ale dla mnie jednak internet jest nie pewny.

68

A ja wam powiem, ┼╝e do galeri ju┼╝ nie chodz─Ö od bardzo d┼éugiego czasu, a to g┼éownie z powodu jego braku :-) Zreszt─ů w tej chwili znalezienie wszystkie w sieci zajmuje du┼╝o mniej czasu mo┼╝na dosta─ç lepsz─ů cen─Ö i paczka przychodzi do domu. Jak dla mnie rozwi─ůzanie idealne. Ostatnio ju┼╝ nawet portfele przegl─ůda┼éem w Aladi trzeba przyzna─ç - i to mnie przekonuje - ┼╝e wyb├│r w sklepach internetowych jest du┼╝o wi─Ökszy.

69

Rzadko chodz─Ö do galerii handlowych strata czasu i nerw├│w ludzie tam atakuj─ů ka┼╝dego nie nawiedz─Ö przepychanek. Wol─Ö sobie znale┼║─ç co┼Ť na internecie poszpera─ç wpisz─Ö fraz─Ö jaka mnie interesuje i zaraz wyskoczy to, co potrzeba. Najwa┼╝niejsze jest to, ┼╝e tanio mo┼╝na kupi─ç ubrania czy ro┼╝nego rodzaju rzeczy.

70

W galerii handlowej chodz─Ö do H&M new yorker nike czy adidas lubi─Ö tam chodzi─ç czasem sobie chodzi─ç, ale to tak w wolne soboty, gdy mam ochot─Ö sobie co┼Ť kupi─ç. Buty, za to kupuje w sieci internetowej lubi─Ö sobie poszuka─ç i popatrze─ç za dobrymi butami w necie zawsze mo┼╝na taniej kupi─ç.

71

Ja te┼╝ kupuj─Ö sporo w internecie. Nie mam jako┼Ť opor├│w i na razie nie mia┼éem te┼╝ problem├│w z takimi zakupami. Owszem w normalnych sklepach te┼╝ kupuj─Ö, zw┼éaszcza codzienne spo┼╝ywcze zakupy.

72

W Internetach nie kupuj─Ö bo to dla mnie nie jest dobre tylko takie straszne. Nie mam nawet okazji czego┼Ť przymierzy─ç bo tam jest albo kupujesz albo nie kupujesz tego typu w┼éa┼Ťnie rzeczy. Nie wiem w sumie nawet czy mo┼╝na przez internet zamawia─ç rzeczy szyte na rozmiar.

73

Ja korzystam z zakup├│w przez internet wygodniej jest tanio. Czasem wyjd─Ö do galerii handlowej, ale to si─Ö zdarza rzadko, poniewa┼╝ nie chce mi si─Ö, a nie zawsze mam czas a, jak ju┼╝ mam czas to wole sobie go zorganizowa─ç, inaczej. Zakupy to nie wszystko.

74

Ja ubrania kupuj─Ö normalnie w stacjonarnym sklepach. Mam pod r─Ök─ů t─ů rzecz, kt├│ra w danej chwili mi si─Ö spodoba┼éa. Ja bardzo lubi─Ö wej┼Ť─ç do sklepu, co┼Ť kupi─ç i automatycznie z niego wyj┼Ť─ç. To s─ů moje takie ultra szybkie zakupy, naprawd─Ö zach─Öcam ka┼╝dego do takiego rodzaju zakup├│w.

75

Mi ostatnio po prostu brak czasu na chodzenie po sklepach, przymierzenie, szukanie czego┼Ť. O wiele bardziej wol─Ö zamawia─ç ubrania w internecie.