1

Temat: Tania ksi─ů┼╝ka z mn├│stwem ─çwicze┼ä

Witam

Czy istnieje podr─Öcznik, w┼éa┼Ťciwie to ─çwiczenia, kt├│re s─ů zarazem tanie, jak i zawieraj─ůce du┼╝o materia┼é├│w do ─çwicze┼ä, nie b─Öd─ůc jednocze┼Ťnie zintegrowane z jak─ů┼Ť dedykowan─ů im ksi─ů┼╝k─ů?

Pewnie spytanie jak u mnie z poziomem j─Özykowym - nie mam poj─Öcia, na pewno wi─Öcej rozumiem, ni┼╝ jestem w stanie sama stworzy─ç, moja nauka aktualnie polega na zapami─Ötywaniu wyraz├│w i zda┼ä, t┼éumaczeniu artyku┼é├│w (na poziomie kali da─ç, kali by─ç ale kontekst ┼éapi─Ö +/- bez t┼éumaczenia), pami─Öciowym uczeniu podstaw gramatyki, s┼éuchaniu radia i muzyki, ogl─ůdaniu tv.

2

Odp: Tania ksi─ů┼╝ka z mn├│stwem ─çwicze┼ä

hej

3

e empiku mozna znalezc spokojnie

4

w empiku widziałem ostatnio na półce

5

My┼Ťl─Ö ┼╝e lepiej b─Ödzie korzysta─ç z internetowych zasob├│w ni┼╝ z ksi─ů┼╝ki

6

w empiku znajdziec

helpful hints

7

Ja korzysta┼éam kiedy┼Ť z takiego pomara┼äczowego podr─Öcznika z ─çwiczeniami. To by┼é zestaw, ale na pewno  mo┼╝na gdzie┼Ť dosta─ç same ─çwiczenia. One mia┼éy bardzo du┼╝o ─çwicze┼ä i takich konkretnych, praktycznych. Niestety nie pami─Ötam jak si─Ö nazywa, kupowa┼éam ten podr─Öcznik tutaj: https://ksiegarnia.conrad24.pl/6-podreczniki-szkolne ale teraz go nie widz─Ö, wi─Öc mo┼╝e p├│┼║niej si─Ö pojawi.

8

lubisz w dupe?

9

dla mnie cudowny jest francuski w tłumaczeniach. ale generalnie troche słownictwa trzeba znac