Temat: Kurs Business and Financial English we Wrocławiu

Szkoła językowa Diverslingva zaprasza na zajęcia z angielskiego biznesowego w centrum Wrocławia.  Kurs Business English jest prowadzony przez profesjonalnych lektorów, specjalistów z zakresu Business/ Financial English / Legal English.

Kurs jest skierowany do wszystkich osób prowadzących lub pracujących w firmach oraz dla osób, które chcą szybko i skutecznie nauczyć się i podszlifować swój angielski.

Zajęcia są prowadzone za zasadzie konwersacji opartych na ciekawych materiałach ze świata finansów i biznesu.

Słownictwo jest wykorzystywane w praktyce co pozwala na nabycie biegłości w komunikowaniu się w języku angielskim.

Na kursie nauczą się Państwo także stosowania poprawnych zasad gramatycznych co umożliwi Państwu na łatwe zdanie egzaminów językowych oraz podniesie ogólnego poziomu angielskiego.

Oferujemy:

Zajęcia indywidualne, w „dwójkach, lub w grupach
intensywną naukę aktualnego słownictwa Business/Legal/financial English, ogromną ilość konwersacji
pracę na najlepszych materiałach
przygotowanie do egzaminów BEC, IELTS, ILEC
Email English - prowadzenie efektywnej korespondencji
zajęcia w godzinach popołudniowych
atrakcyjną cenę kursu
cykliczne testy sprawdzające postępy
miłą, bezstresową atmosferę

..::KONTAKT::..

Zaufało nam już wiele osób prywatnych oraz firm!

2

Odp: Kurs Business and Financial English we Wrocławiu

jeszcze jest aktualne?

3

Odp: Kurs Business and Financial English we Wrocławiu

Też dołączam czy to jest aktualne ? Oferta jest bardzo dobra i według mnie warto się tym zainteresować bo oferta jest z mojego miasta czyli Wrocławia. Od zaawsze wiadomo, że to Wrocław jest miastem możliwości i to tutaj się zawsze bardzo dobrze dzieje i toczy.

4

Odp: Kurs Business and Financial English we Wrocławiu

Zaglądaliście już tutaj http://thespecialist.pl ? Jest tam wiele ciekawych kursów językowych. Można się nauczyć specjalistycznego słownictwa, dzięki czemu będziemy mogli wykonywać tłumaczenia lub też pracować w konkretnym zawodzie. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, a oddział w Warszawie.

5

Odp: Kurs Business and Financial English we Wrocławiu

A co myślicie o obozach językowych? Jak ktoś nie w temacie tu jest więcej informacji http://smiletrips.pl/. Za rok chcę wysłać swoją córeczkę, ale trochę się boję. Czy ktoś miał z tym do czynienia?

6

Odp: Kurs Business and Financial English we Wrocławiu

Biznesowe kursy języka angielskiego we Wrocławiu prowadzi szkoła Speak up:
https://speak-up.pl/pl/szkoly-angielskiego/wroclaw - kursy przygotowane są dla firm, ale rownież dla osob prywatnych, którzy chcą podszkolić biznesowy angielski

Chodziłam w zeszłym roku i polecam. Mój angielski nie był jakiś słaby jak się tam zapisywałam. Jednak biznesowy angielski to trochę inne zasady, inne zwroty, inne słownictwo. Którego jednak na standardowych kursach nie nauczają. Zajęć było sporo. Zarówno online , stacjonarnych. Masa konwersacji.