Temat: Kurs hiszpanskiego

Instituto espa├▒ol Barcelona zaprasza na standardowe kursy hiszpa┼äskiego, kt├│re zaczynaj─ů si─Ö w marcu!

Start: 09 marca 2014 roku            Koniec: 29 czerwca 2014 roku

Zaj─Öcia dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (poniedzia┼éek-┼Ťroda lub wtorek-czwartek) lub tylko raz w tygodniu po 4 godziny lekcyjne (pi─ůtek/sobota/niedziela)

Godziny zaj─Ö─ç mo┼╝na sprawdzi─ç pod adresem: http://iebarcelona.pl/oferta/

Kurs obejmuje 56 godzin lekcyjnych. Cena kursu to 1090 złotych (zajęcia w tygodniu) lub 1050 złotych (zajęcia w soboty lub w niedziele).

ZNI┼╗KI:
1) za kontynuację nauki - 50 złotych.
2) za przyprowadzenie znajomego, kt├│ry zapisze si─Ö na kurs ÔÇô 50 z┼éotych. Im wi─Öcej znajomych tym wi─Öksza zni┼╝ka!

Nasze zalety to:

- zaj─Öcia z Native Speakerami,
- małe grupy (od 3 do 8 osób),
- podręcznik oraz inne materiały w cenie kursu,
- wszystkie poziomy zaawansowania,
- miła atmosfera!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
Instituto espa├▒ol Barcelona
ul. Nowowiejska 6/30, 00-649 Warszawa (obok Metra Politechnika)
(22) 115 47 37
info@iebarcelona.pl

2

Odp: Kurs hiszpanskiego

Z ca┼éego serca mog─Ö Wam poleci─ç t─Ö szko┼é─Ö!! Mam zaj─Öcia z Pilar, jest ┼Ťwietna!!

3

domiOstro napisał/a:

Z ca┼éego serca mog─Ö Wam poleci─ç t─Ö szko┼é─Ö!! Mam zaj─Öcia z Pilar, jest ┼Ťwietna!!

Sk─ůd jest Pilar? Imi─Ö najbardziej powszechne w Peru... Rzadziej spotykane w pa┼ästwach okolicznych. Z moich obserwacji.

4

Ja raczej my┼Ťl─Ö and ofert─ů szko┼éy FTLS bo par─Ö os├│b poleca┼éo, ale wida─ç inne plac├│wki te┼╝ sobie nie┼║le radz─ů.

5

je┼Ťli chodzi o kursy hiszpa┼äskiego za granic─ů to ja musz─Ö powiedzie─ç, ┼╝e bardzo fajn─ů ofert─Ö ma szko┼éa Glossa. Mo┼╝na si─Ö wybra─ç do r├│┼╝nych cz─Ö┼Ťci Hiszpanii. Grupy s─ů tak pomy┼Ťlane, ┼╝eby by┼éo ma┼éo Polak├│w, dzi─Öki temu nie masz nawet za du┼╝o okazji, ┼╝eby si─Ö pos┼éugiwa─ç j─Özykiem ojczystym, a tym samym ci─ůgle, nawet jak masz wolne si─Ö uczysz. Na takich kursach moim zdaniem mo┼╝na si─Ö nauczy─ç bardzo du┼╝o w bardzo kr├│tkim czasie

6

Witam, Czy mogliby┼Ťcie poleci─ç dobr─ů szko┼é─Ö j─Özyka hiszpa┼äskiego w ┼üodzi?
Bardzo bym chciała poznać ten język ale też aby nauka hiszpańskiego w tej szkole
nie była nudna i oparta tylko na wkuwaniu słówek. Będę wdzięczna za podpowiedzi:)

7

Ja proponuj─Ö zaj─Öcia online. Tutaj masz wi─Öcej informacji: http://www.hiszp-szczecin.ehost.pl/kurs ÔÇŽ ski-online

Pozdrawiam
Krzysiek

8 (edytowany przez jessia2104 2015-06-18 21:35:51)

Słówka można sobie znaleźć samemu, podręcznik do samodzielnego przerobienia też. Ja polecam znalezienie rozmówcy hiszpańskojęzycznego do korespondencji np. mailami lub rozmów na Skype'ie. To najżywszy język, jakiego wtedy można zaznać bez wyjazdu do Hiszpanii.

Edukacja jest niezwykle wa┼╝na - chwilowo stawiam na porz─ůdn─ů nauk─Ö jezyka angielskiego - a na co stawia autorka bloga https://edukacjaa.wordpress.com/ - sprawd┼║!

9

The 100 % free add -in Archeage Gold but does not achieve the detail of the frequent method.On the whole, the FIFA 14 Greatest World Cup as the frequent Greatest Team method works exactly the same team . One thinks together a number of RS Gold  gamers credit cards and trying to get the biggest possible team chemical make up to the actual activity to be able to get the best efficiency of his kicker on the area. But even here we see two a little bit frustrating restrictions.

10 (edytowany przez iebarcelona 2015-01-05 12:33:11)

Zapraszamy na lutowe kursy intensywne języka hiszpańskiego do Instituto español Barcelona!

Zaj─Öcia na wszystkich poziomach zaawansowania, prowadzone przez native speakera, w ma┼éych grupach, podczas kt├│rych w ci─ůgu miesi─ůca poznasz zagadnienia z ca┼éego wybranego poziomu.
Dla ka┼╝dego ucznia ksi─ů┼╝ka gratis!

Luty
Start: 09.02.2015
Koniec: 27.02.2015

Godziny zaj─Ö─ç:
9:00 ÔÇô 11:15
11:30 ÔÇô 13:45
16:30 ÔÇô 18:45
18:00 ÔÇô 20:15

Cena: 45 godzin za 795 złotych
Zaj─Öcia od poniedzia┼éku do pi─ůtku.

(22) 115 47 37
info@iebarcelona.pl

11

Bardzo ciekawe og┼éoszenie. By┼éabym zainteresowana poniewa┼╝ w tym roku chce wyjecha─ç do Hiszpanii. Jednak gdzie mog┼éabym znale┼║─ç stron─Ö www odno┼Ťnie tej nauki j─Özyka hiszpa┼äskiego. Chcia┼ébym poczyta─ç opinie o nauczycielach, kt├│rzy uczyliby tego j─Özyka na kursie.

12

Serdecznie zapraszamy na intesywne kursy z j─Özyka angielskiego, portugalskiego (w. brazylijska), w┼éoskiego, hiszpa┼äskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, arabskiego i chi┼äskiego ju┼╝ od 12 stycznia! Nasza kadra to do┼Ťwiadczeni lektorzy, native speakerzy i/lub osoby z wykszta┼éceniem kierunkowym i wieloletnim do┼Ťwiadczeniem w nauczaniu, zar├│wno grupowym, jak i indywidualnym. Ma┼ée grupy 2-6 os├│b.

http://szkolajezykowawsl.pl/intensywne- ÔÇŽ luty-2015/

ADRES: ul. Świętokrzyska 20, Piętro IV, Lokal 413, Warszawa 00-002

EMAIL: kontakt@SzkolaJezykowaWSL.pl

TELEFON: +48 883 79 56 52

FANPAGE: Facebook/SzkolaJezykowaWSL

13

W┼éa┼Ťnie mam takie pytanie jak kto┼Ť wcze┼Ťniej wspomnia┼é jaka tutaj jest kadra? Nauczyciele s─ů do┼Ťwiadczenie ? Poniewa┼╝ jak to s─ů jacy┼Ť bez do┼Ťwiadczenia to raczej nie ma takiej opcji ┼╝ebym si─Ö zapisa┼é do takiej szko┼éy - dla mnie to wtedy by┼éoby wyrzucenie moich ci─Ö┼╝ko zarobionych pieni─Ödzy w b┼éoto eh..

14

Chyba s─ů do┼Ťwiadczone chyba do┼Ťwiadczenie mia┼éo by─ç hihi Po prostu warto z tego skorzysta─ç i zapisa─ç si─Ö na to bo takie co┼Ť mo┼╝e by─ç okej ale i tak dobrze je┼Ťli w┼éa┼Ťnie te lekcje by┼éy jakie┼Ť bardziej indywidualne oraz skierowane na ucznia bo je┼Ťli lekcja jest w wi─Ökszej grupie to po prostu mniej si─Ö z niej wynosi.

15

Witam, je┼Ťli taki temat, to mog─Ö poleci─ç szko┼ée j─Özykow─ů w ┼üodzi, do kt├│rej sama chodz─Ö http://toledo-jezykiobce.pl/jezyk-hiszpanski  Mo┼╝e komu┼Ť si─Ö przyda.

16

Je┼Ťli kto┼Ť jeszcze nie znalaz┼é szko┼éy hiszpa┼äskiego to warto spr├│bowa─ç w szkole El Puerto. Dobre kursy, ┼Ťwietni lektorzy i niskie ceny. Sprawd┼║ aktualne kurs j─Özyka hiszpa┼äskiego Warszawa!

17

No to ca┼ékiem fajnie jak niskie ceny : )w sumie mi si─Ö nie chce nawet wchodzi─ç na t─ů stron─Ö i takie mam ma┼ée pytanko czy akurat mo┼╝na si─Ö uczy─ç r├│wnie┼╝ zdalnie z tego kursu ? Czy jednak raczej nie i po prostu musia┼éoby to si─Ö odbywa─ç wszystko jako┼Ť tak po prostu stacjonarnie..

18 (edytowany przez grzyb 2015-04-11 12:00:50)

W tej szkole odbywaj─ů si─Ö kursy stacjonarne smile Je┼Ťli b─Ödzie jednak zainteresowany tematyk─ů j─Özyka hiszpa┼äskiego i kraj├│w hiszpa┼äskoj─Özycznych to mo┼╝esz odwiedzi─ç te┼╝ bloga o j─Özyku hiszpa┼äskim tej szko┼éy smile

19

Zapraszamy na wakacyjne kursy intensywne języka hiszpańskiego do Instituto espanol Barcelona.

Zaj─Öcia na wszystkich poziomach zaawansowania, prowadzonych przez native speakera, w ma┼éych grupach, w kt├│rych w ci─ůgu miesi─ůca poznasz zagadnienia z ca┼éego wybranego poziomu.

Dla ka┼╝dego ucznia ksi─ů┼╝ka gratis!

Lipiec

Start: 06.07.2015

Koniec: 30.07.2015

Sierpień

Start: 04.08.2015

Koniec: 31.08.2015

Wrzesień

Start: 02.09.2015

Koniec: 29.09.2015

Godziny zaj─Ö─ç:

9:00 ÔÇô 11:15

11:30 ÔÇô 13:45

16:30 ÔÇô 18:45

18:00 ÔÇô 20:15

Cena: 48 godzin za 850 złotych

Zajęcia od poniedziałku do czwartku.

(22) 115 47 37
info@iebarcelona.pl

20

Chciałabym dodać,że obecnie EF organizuje ciekawe kursy języka hiszpańskiego w ...Hiszpanii:
http://www.ef.pl/ils/destinations/spain/

Mo┼╝na wybra─ç si─Ö z nimi na wakacje j─Özykowe do  jednego z trzech hiszpa┼äskich miast.Madrytu. Barcelony oraz Malagi. Jestem zdania,ze warto jest si─Ö nad tym zastanowi─ç poniewa┼╝ taka podr├│┼╝ j─Özykowa mo┼╝e da─ç Wam o wiele wi─Öcej ni┼╝ samodzielna nauka j─Özyka hiszpa┼äskiego w domu. Wprawdzie w domu mo┼╝na si─Ö nauczy─ç s┼é├│wek ale jest du┼╝y problem z zastosowaniem tego w praktyce. J─Özyk m├│wiony jest znacznie inny ni┼╝ ten pisany.

21 (edytowany przez langusta_io 2016-04-27 15:14:15)

W mojej szkole też możecie skorzystać z kurs języka hiszpańskiego.

Langusta.io - Szkoła Języka Hiszpańskiego w Warszawie | KURSY
ul. Poznańska 5 / 7
00-680 Warszawa
tel. 793 345 455

Zdecydowanie polecam si─Ö osobom mieszkaj─ůcym w Warszawie gdy┼╝ siedziba jest blisko Centrum.

Zapraszam na moja stron─Ö Szkola jezyka hiszpanskiego warszawa

22

Ja przes┼éam kurs intensywny w szkole Academia Espanoles i jestem zadowolona z efekt├│w. Zaczyna┼éam od totalnego zera, a teraz ju┼╝ powoli zaczynam rozmawia─ç z narzeczonym, kt├│ry po hiszpa┼äsku m├│wi p┼éynnie smile w najbli┼╝szej przysz┼éo┼Ťci planuj─Ö podgoni─ç reszt─Ö grupy, ┼╝eby po wakacjach zaczyna─ç na kolejnym poziomie
smile Trzymajcie kciuki wink

23

Brawa si─Ö nale┼╝─ů. Wystarczy chcie─ç. smile

24 (edytowany przez langusta_io 2016-07-15 23:02:33)

Poza regularn─ů nauka j─Özyka hiszpa┼äskiego na kursach standardowych czy on line, proponuje skorzysta─ç z tego co mo┼╝emy dosta─ç ca┼ékowicie za darmo.. czyli to co lubimy otrzymywa─ç najbardziej. Dla wszystkich tych, kt├│rzy s─ů z Warszawy lub cz─Östo tu bywaj─ů, polecam:

Hiszpański za darmo w Warszawiel

25

A nie lepiej zdecydować się na kurs hiszpański online? Według mnie oferta aplikacji mobilnych do nauki języka hiszpańskiego jest teraz tak duża, że nauka indywidualna jest czasem dużo bardziej efektywna, niż lekcje w grupie.