Temat: Kredyt na samoch├│d?

Witam wink Wiecie mo┼╝e w jakim banku warto jest wzi─ů─ç kredyt na samoch├│d? Zastanawiam si─Ö poniewa┼╝ m├│j stary ju┼╝ troch─Ö nie nadaje si─Ö do jazdy. Tu znalaz┼éam mniej wi─Öcej jako takie por├│wnanie kredyt├│w ale wci─ů┼╝ jest mi si─Ö trudno zdecydowa─ç...

2

Odp: Kredyt na samoch├│d?

To nie bierz kredytu. Wybierz tańsze auto, albo kup na raty i po problemie, po co brać kredyt, a później 3 razy tyle oddać do banku przez odsetki? tongue

3

Kredyt najlepiej bra─ç u dealera:)

----------------
hurtownia obuwia W├│lka Kosowska
centrala telefoniczna

4

Oferty kredytowe bank├│w zmieniaj─ů si─Ö bardzo szybko, wi─Öc ci─Ö┼╝ko cokolwiek w tym wzgl─Ödzie doradza─ç.

5

Osobi┼Ťcie uwa┼╝am, ┼╝e kredyty na samoch├│d to w pewnym sensie strata pieni─Ödzy, nie lepiej kupi─ç sobie takie auto na kt├│re nas sta─ç? Po za tym trzeba pami─Öta─ç, ┼╝e potem jeszcze jest sporo wydatk├│w zwi─ůzanych z napraw─ů takiego samochodu. Kiedy┼Ť kupi┼éem ┼╝onie Peguota 206 w sumie nie mog─Ö narzeka─ç bo jedyne koszta jakie mia┼éem to defacto regeneracja belek a to mo┼╝e nie s─ů jakie┼Ť wilkie pieni─ůdze, ale to widocznie mia┼éem szcz─Ö┼Ťcie. Znajomy musia┼é wyda─ç prawie 1/5 tego co na samoch├│d na jego renowacj─Ö. Wi─Öc jakby nie patrze─ç ryzyko jest.

6

R├│wnie┼╝ uwa┼╝am, ┼╝e lepiej jest kupi─ç ta┼äszy samoch├│d ni┼╝ wpl─ůta─ç si─Ö w kredyty

7

Ja na Twoim miejscu nie bra┼éabym kredytu, bo z tego mog─ů wynikn─ů─ç same problemy.

8

Mo┼╝e dodam jeszcze, ┼╝e warto jest pomy┼Ťle─ç nad inwestowaniem w ofert─Ö prywatn─ů obligacji korporacyjnych. Zawsze dzi─Öki temu b─Ödzie mo┼╝na od┼éo┼╝y─ç wi─Öcej pieni─Ödzy i p├│┼║niej za to kupi─ç samoch├│d. I nadal podtrzymuj─Ö moje zdanie co do kredyt├│w.

9

Witam a ja mam troch─Ö inne pytanie czy kto┼Ť z was sprzedawa┼é samoch├│d? Mam na oku nowy ale musz─Ö wpierw sprzeda─ç sw├│j stary.. My┼Ťla┼éem aby go sprzeda─ç do skupu aut na przyk┼éad tutaj http://www.autokupcy.pl. Jak my┼Ťlicie to dobry wyb├│r? Jak bardziej si─Ö op┼éaca sprzeda─ç auto samemu czy poprzez skup? Nigdy tego nie robi┼éem a chc─Ö dosta─ç dobr─ů cen─Ö aby kupi─ç nowe.. Prosz─Ö o sugestie.

10

Wydaje mi si─Ö to dobrym rozwi─ůzaniem. Te┼╝ swego czasu my┼Ťla┼éem nad tym, by skorzysta─ç z kredytu samochodowego. Jednak ci─Ö┼╝ko by┼éo da─ç studentowi, wi─Öc musz─Ö poczeka─ç a┼╝ b─Öd─Ö mia┼é jak─ů┼Ť sta┼é─ů prac─Ö. Teraz i tak za bardzo auta nie potrzebuj─Ö, bo op┼éaca si─Ö bardziej pociagami czy autobusami. Zni┼╝ki studenckie :-)

11

ja otworzy┼éem w┼éasn─ů wypo┼╝yczalnia samochod├│w warszawa i te┼╝ musia┼éem kredyt wzi─ů─ç, ale jako┼Ť sp┼éaci┼éem

12

a ja planuj─Ö busa kupi─ç na kredyt i dawa─ç pod wynajem na tanie busy do niemiec rzesz├│w ale to jeszcze nie jest nic pewnego

13

chodzi o leasing czy po prostu chcesz kupi─ç samoch├│d na raty ? o kredyty najlepiej dowiadywa─ç si─Ö w salonach maj─ů dobre warunki zazwyczaj. warto te┼╝ poczeka─ç ja jakie┼Ť promo pod koniec roku

14

Zg┼éo┼Ť si─Ö najlepiej do J&J GROUP. Raczej bezproblemowa otrzymasz samoch├│d w zamian za to, ┼╝e b─Ödziesz na nim wozi─ç mobiln─ů reklam─Ö w postaci naklejek, kt├│re nie niszcz─ů nadwozia i moim zdaniem wygl─ůdaj─ů ca┼ékiem fajnie. To jest na zasadzie kredytu, ale w gruncie rzeczy nie Ty go sp┼éacasz. Dostajesz co miesi─ůc od J&J 600 z┼é za t─ů reklam─Ö przez ca┼éy okres kredytowania i ta kasa od razu pokrywa raty. P├│┼║niej, gdy auto ju┼╝ b─Ödzie sp┼éacone mo┼╝esz dalej zarabia─ç w ten spos├│b ju┼╝ na czysto.

15

A nie lepiej wej┼Ť─ç na portal z u┼╝ywanymi samochodami i tam poszuka─ç czego┼Ť ta┼äszego, na co nie b─Ödziecie musieli bra─ç kredytu? Odk─ůd na Otomoto tak podnie┼Ťli stawki za wystawianie og┼éosze┼ä to na Sprzedajemy mo┼╝na znale┼║─ç wiele korzystnych ofert.

16

Leasing jest zdecydowanie lepszy. Przewertuj dokładnie tę stronę http://www.rl.com.pl/ Na 100% stwierdzisz, że jest w tym więcej plusów niż w zwykłym kredycie.

17

Je┼Ťli potrzebujemy auta na tydzie┼ä to chyba nie b─Ödziemy go kupowa─ç? Dobrym rozwi─ůzaniem jest skorzystanie z wypo┼╝yczalni samochod├│w lotnisko wroc┼éaw, gdzie znale┼║─ç mo┼╝na same nowe i zadbane samochody, do tego w atrakcyjnych cenach.

18 (edytowany przez qazio 2015-10-24 12:46:59)

Ja brałem kredyt gotówkowy na auto i już mam go spłacony chociaż był pewnie najdroższy, ale wtedy tego nie wiedziałem wink

Tu jest wszystko fajnie opisane http://www.kredyt-portal.pl/jaki-kredyt-na-auto.html ludzie jednak takich rzeczy nie wiedz─ů i potem przep┼éacaj─ů tak jak ja.

19

Ja polecam kredyt na samoch├│d w Alior albo Getin, maj─ů ca┼ékiem dobr─ů ofert─Ö na teraz, ale oczywi┼Ťcie warto zapyta─ç w kilku bankach.

20

najlepiej zajrze─ç sobie do jakiej┼Ť dobrej por├│wnywarki. B─Ödziemy mie─ç wtedy jasno┼Ť─ç co do ofert.

21

Nie lepiej wzi─ů─ç samoch├│d w leasing? Ja mam w leasingu na firm─Ö Opla Astra Sedan i uwa┼╝am, ┼╝e to bardziej op┼éacalna opcja. Ale je┼Ťli wolicie kredyt to w mBank maj─ů ciekaw─ů ofert─Ö. Tutaj http://opel.autozoliborz.pl maj─ů sporo modeli Opla na wyprzeda┼╝y, je┼Ťli jeszcze nie wybrali┼Ťcie.

22

Na samochód to tylko leasing, bo łatwo sobie można wliczyć go w koszty.

23

Nie ka┼╝dy mo┼╝e sobie pozwoli─ç na leasing, wtedy pozostaje tylko kredyt. Jak kto┼Ť boi si─Ö koszt├│w z nim zwi─ůzanych to niech zerknie na kredyty samochodowe na direct.money.pl, gdzie s─ů oferty r├│┼╝nych bank├│w. Po wpisaniu naszych oczekiwa┼ä dostaniemy list─Ö odpowiednich dla nas bank├│w.

24

Sporo os├│b pisze, ┼╝eby kupi─ç u┼╝ywany samoch├│d. Ale tak naprawd─Ö, kupuj─ůc co┼Ť, co ju┼╝ kto┼Ť u┼╝ytkowa┼é przez ile┼Ť lat, nie wiemy w jakim jest stanie. Dobrego auta raczej nikt od tak nie sprzeda, zawsze s─ů jakie┼Ť wady. Oczywi┼Ťcie jest to ta┼äsze rozwi─ůzanie, ale samoch├│d powinien by─ç przede wszystkim bezpieczny i zapewnia─ç nam komfort (te┼╝ ten psychiczny), wi─Öc ja zawsze jestem za kupnem nowego, gdy stary ju┼╝ co┼Ť zaczyna nawala─ç. Kredyt nie jest niczym z┼éym przecie┼╝, jest teraz tak ogromny wyb├│r, ┼╝e oferty s─ů coraz bardziej korzystne. Wystarczy zapozna─ç si─Ö chocia┼╝by z https://kredyt123.pl/kredyt-samochodowy Wszystko mamy dok┼éadnie wyliczone, informacje s─ů przejrzyste, wi─Öc przecie┼╝ nic nas nie zaskoczy nieoczekiwanego zwi─ůzanego z takim kredytem.

25

S┼éyszeli┼Ťcie o tym - https://www.inbankpolska.pl/kredyty/kredyt-samochodowy/ ?
Nie do ko┼äca rozumiem na czym si─Ö to opiera, ale oferta delikatnie m├│wi─ůc - zaskakuj─ůca.
Pierwszy raz widz─Ö, ┼╝eby kto┼Ť zaoferowa┼é kredyt na samoch├│d, na tak─ů kwot─Ö bez zabezpieczenia.
Czyli realnie - kupujesz auto, nie masz banku w dowodzie i mo┼╝esz ten samoch├│d w dowolnym momencie sprzeda─ç. Czy kto┼Ť jeszcze ma podobne warunki?