logo słówka

#1 2013-11-12 20:12:21

2012tk2013
Nowy użytkownik
Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 1

Proszę o przetłumaczenie zdań

1. Absolwenci po ukończeniu studiów, mogą znaleźć pracę w liceum lub szkole zawodowej, ucząc tam podstaw historii. Jako nauczyciel może też objąć dodatkowe obowiązki administracyjne.
2. Historyk może pracować w archiwach bibliotek i muzeów, zajmując się opracowaniem koncepcji wystaw, tworzeniem broszur i dokumentacji prasowej. Może także organizować wycieczki, konferencje prasowe i imprezy publiczne.
3. Historyk może zostać dziennikarzem, zaczynając od małych kroków. Musi zbiera wiadomości na dany temat z różnych źródeł pisząc artykuły prasowe. Po ukończeniu studiów ci którzy w swoich publikacjach wprowadzają różnorodną tematykę, mają największa szansę zostać redaktorem.
4. Historyk może także zostać wydawcą książek, odpowiedzialny jest za nadzorowanie prac nad książką oraz za wprowadzenie na rynek z celu zbycia.
5. Może także starać się o pracę w organizacjach międzynarodowych, lub w służbie dyplomatycznej. Ale niezbędne tutaj jest doświadczenie minimum rok studiów na uczelni zagranicznej, lub odbyty staż w organizacji międzynarodowej.

Offline

 

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media


Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl