Temat: Czeskie kino

Czy s─ů tu jacy┼Ť fani kina czeskiego?
M├│j ulubiony film to Samotni smile

2

Odp: Czeskie kino

Lubie czeskie kino ale i tak inne filmy potrafi─ů spodoba─ç mi si─Ö bardziej. A tak z czeskich to chyba najbardziej sposoba┼éo mi si─Ö: Opowie┼Ťci o zwyczajnym szale┼ästwie, Pod jednym dachem, Czeski sen, Musimy sobie pomaga─ç, S┼éoneczne miasto, Szcz─Ö┼Ťcie.

3

Mi te┼╝ si─Ö podoba┼éa ,,Opowie┼Ť─ç o zwyczajnym szale┼ästwie" i jeszcze ogl─ůda┼éam ,,Mi┼éo┼Ť─ç blondynki" ale to nie bardzo mi si─Ö spodoba┼é ten film wink

4

Te┼╝ lubi─Ö czeskie kino.Do wymienionych dodam: "Nud─Ö w Brnie" (oryginalnie "Sex w Brne"-jakby co najmniej sex wi─ůza┼é si─Ö z nud─ů;),"Guzikowcy",""Jak utopi─ç doktora Mraczka,czyli koniec wodnik├│w w Czechach","Jazda","M─Ö┼╝czyzna idealny".Ostatnio widzia┼éam "Czeski b┼é─ůd" i by┼é bardzo ciekawy,wielow─ůtkowy,ale na pewno nie tak ┼Ťmieszny,bo i tematyka nie ma wiele wsp├│lnego ze ┼Ťmiechem.Nie by┼éo w nim za to patosu jaki cz─Östo bije z polskich film├│w o podobnej tematyce.

5

Ja ogl─ůda┼éam kiedy┼Ť M┼éode wino (cz. Bobule), Do Czech razy sztuka (czes. Nestyda) i Czeski b┼é─ůd (czes. Kawasakiho r┼»┼że). Filmy ca┼ékiem niez┼ée smile

6

Jak utopi─ç dr.Mraczka - jedna z lepszych komedii, a Polakom w og├│le w─ůtek wodnik├│w wydaje si─Ö uroczo absurdalny.
Młode wino - fajny, pogodny film, faktycznie.
Filmy Zelenki.
Og├│lnie na iplex.pl [sorry! to naprawd─Ö nie wpis sponsorowany!!!] jest ca┼ékiem sporo czeskiego kina. Musz─Ö w ko┼äcu zasi─ů┼Ť─ç do "Pali si─Ö, moja panno" smile

7

ja ogl─ůda┼éam tylko "Do czech razy sztuka". W ferie znajd─Ö czas, ┼╝eby obejrze─ç inne czeskie filmy smile

A i mam zamiar uczy─ç si─Ö tego j─Özyka -> zabawny jest smile)

8

Kurcz─Ö, wywalili czeskie kino z iplexa sad

9

Ja zakocha┼éam si─Ö w czeskim kinie po filmie Samotari.Uwielbiam tych "dziwacznych " bohater├│w, ka┼╝dy jest tak specyficzny i zarazem nie daj─ůcy si─Ö nie lubi─ç.Klimat te┼╝ jest ┼Ťwietny i te "prawdziwe emocje":) Polecam film-Stesti i Czeski b┼é─ůd:)

10 (edytowany przez filolozka1 2013-09-21 11:47:58)

Ja przygod─Ö z czeskim kinem zacz─Ö┼éam od "Czeskiego snu" i tak mi si─Ö spodoba┼éo, ┼╝e trwa ona do dzi┼Ť:). Ostatnio obejrza┼éam "Palacza zw┼éok" i chocia┼╝ film jest s┼éabszy ni┼╝ ksi─ů┼╝ka, to jednak pomimo to bardzo dobry. Numerem jeden jest dla mnie film "Musimy sobie pomaga─ç" a zaraz po nim "Butelki zwrotne":)

11 (edytowany przez PannaAnna86 2013-10-25 09:36:42)

Uwielbiam czeskie kino. "Szcz─Ö┼Ťcie" to jeden z moich ulubionych film├│w.

aaa - dopisuje jeszcze jeden film : butelki zwrotne (zwrotne lahve)

----------------------------------------------------------
"Na to daj─ů g─Öbie papa─ç, by umia┼éa dobrze k┼éapa─ç...."
Dobre ksi─ů┼╝ki dla m┼éodzie┼╝y ugruntowa┼éy moje my┼Ťlenie..

12

Czeskie filmy s─ů super, Czesi w swoich filmach maj─ů specyficzne poczucie humoru kt├│re mi przypasowa┼éo idealnie.
Moje ulubione czeskie filmy: butelki zwrotne, Guzikowcy, młode wino i mogłabym wymieniać bez końca smile

13

Ja też lubię bardzo czeskie kino smile mój ulubiony film czeski to jest zdecydowanie - Samotni. bardzo mi się ten film podobał. Dzisiaj go na pewno obejrzę drugi raz i to będzie u mnie bez żadnego wahania. Co mam robić ? Skoro i tak za oknem cały czas pada deszcz.

14

Samotni! Zdecydowanie. Jeden z moich ulubionych film├│w. Jeszcze ma cudown─ů ┼Ťcie┼╝k─Ö d┼║wi─Ökow─ů smile s┼éucham nonstop.

15

Uwielbiam czeskie kino, ale to starsze. Nowa fala to zdecydowanie co┼Ť dla mnie. My┼Ťl─Ö, ┼╝e to kino mia┼éo dusz─Ö.

16

Ja nie przepadam za czeskim kinem. Bardzo nie lubi─Ö jak kto┼Ť mi je poleca.