1

Temat: NOWY konkurs

Ogłaszamy nowy konkurs!

Ju┼╝ od dzi┼Ť mo┼╝ecie umieszcza─ç artyku┼éy i ┼Ťmieszne obrazki w nowym dziale ROZRYWKA. Zach─Öcamy Was do tego, poniewa┼╝ raz w miesi─ůcu b─Ödziemy wybiera─ç JEDEN ARTYKU┼ü oraz JEDEN OBRAZEK, kt├│re b─Öd─ů, naszym zdaniem, najciekawsze i najlepsze.

Konkurs trwa od dzi┼Ť do odwo┼éania. Pierwsze nagrody zostan─ů przyznane pod koniec pa┼║dziernika.

Szczegóły konkursu znajdziecie tutaj.

Powodzenia!

2

Odp: NOWY konkurs

Je┼Ťli mog─Ö, dwie uwagi...

1 - dzia┼é rozrywka mi si─Ö nie otwiera (pozosta┼ée dzia┼éaj─ů normalnie).

2 - rozumiem, oczywi┼Ťcie chodzi o artyku┼éy i obrazki w┼éasnego autorstwa i nie plagiatowane, tak?

3

Sprawdzili┼Ťmy, dzia┼é ROZRYWKA otwiera si─Ö prawid┼éowo.

Je┼Ťli chodzi o artyku┼éy, to przyjmiemy tylko i wy┼é─ůcznie te, kt├│rych jeste┼Ť autorem. Obrazki mog─ů pochodzi─ç z sieci, pod warunkiem, ┼╝e przy wrzucaniu podasz ┼║r├│d┼éo smile

4

Admin napisał/a:

Sprawdzili┼Ťmy, dzia┼é ROZRYWKA otwiera si─Ö prawid┼éowo.

Oczywi┼Ťcie mo┼╝e by─ç to b┼é─ůd w mojej przegl─ůdarce, jednak dzia┼é rozrywka mi si─Ö nie otwiera, podczas gdy pozosta┼ée funkcjonuj─ů bez problemu jak zawsze.

Pojawia się komunikat, jakby strona nie istniała:

Internet_Explorer_10 napisał/a:

No se puede encontrar la página web

HTTP 404

Causas más probables:
ÔÇóEs posible que la direcci├│n no se haya escrito correctamente.
ÔÇóSi hizo clic en un v├şnculo, es posible que no est├ę actualizado.

Puede intentar lo siguiente:

Volver a escribir la direcci├│n. 

Regresar a la p├ígina anterior. 

Ir a  y busque la informaci├│n que desea. 

M├ís informaci├│n  M├ís informaci├│n   

Este error (HTTP 404 No encontrado) significa que Internet Explorer se pudo conectar al sitio web, pero no encontr├│ la p├ígina solicitada. Es posible que la p├ígina web no est├ę disponible temporalmente o que el sitio web haya cambiado o quitado la p├ígina web.

Para obtener más información sobre errores HTTP, consulte la Ayuda.

5

te┼╝ mi si─Ö nie otwiera

6

Drodzy, chcieliby┼Ťmy da─ç Wam d┼éu┼╝sz─ů chwil─Ö na wrzucenie obrazk├│w i tekst├│w, dlatego pierwsze rozstrzygni─Öcie konkursu nast─ůpi dopiero pod koniec pa┼║dziernika.

Tymczasem zach─Öcamy Was do aktywno┼Ťci, nagrody czekaj─ů!

7

A, i strona ju┼╝ si─Ö otwiera!

8

Czy istnieje mo┼╝liwo┼Ť─ç edycji dodanych materia┼é├│w? W tytule obrazka z dzia┼éu j─Özyk francuski zamiast "Es-tu un cheval?" lub "Suis-je un cheval?" przez przypadek po┼é─ůczy┼éam oba w "Suis-tu un cheval?" co jest niepoprawne gramatycznie. Prosi┼éabym o zmian─Ö na kt├│ry┼Ť z tych tytu┼é├│w, aby nie wprowadza─ç innych w b┼é─ůd.

9

Mi za ka┼╝dym razem kiedy chce wys┼éa─ç artyku┼é do konkursu wy┼Ťwietla mi si─Ö,┼╝e strona nie istnieje? prosz─Ö o pomoc:-(

10

Kilka razy próbowałam wysłać do działu kulturalne i miałam problem, ale w końcu się udało.
Mam tylko pytanie, czy w konkursie mog─ů bra─ç udzia┼é osoby spoza granic Polski?

11

riteczka napisał/a:

Kilka razy próbowałam wysłać do działu kulturalne i miałam problem, ale w końcu się udało.
Mam tylko pytanie, czy w konkursie mog─ů bra─ç udzia┼é osoby spoza granic Polski?

Nie widz─Ö na stronie  s┼é├│wka.pl mojego artyku┼éu do dzia┼éu kulturalne ani zdj─Öcia, czy plik kt├│ry wys┼éa┼éam nie dotar┼é czy redakcja wybiera, kt├│re artyku┼éy si─Ö nadaj─ů? Martwi─Ö si─Ö,┼╝e mo┼╝e przy wysy┼éaniu pope┼éni┼éam b┼éad?

12

Melly napisał/a:

Prosi┼éabym o zmian─Ö na kt├│ry┼Ť z tych tytu┼é├│w, aby nie wprowadza─ç innych w b┼é─ůd.

Poprawione!

13

riteczka napisał/a:

Nie widz─Ö na stronie  s┼é├│wka.pl mojego artyku┼éu do dzia┼éu kulturalne ani zdj─Öcia, czy plik kt├│ry wys┼éa┼éam nie dotar┼é czy redakcja wybiera, kt├│re artyku┼éy si─Ö nadaj─ů?

Tak, każdy dodany materiał musi zostać zaakceptowany, zanim pojawi się na stronie.

14

Przypominamy, ┼╝e w dziale ROZRYWKA mo┼╝na umieszcza─ç materia┼éy dotycz─ůce j─Özyk├│w angielskiego, niemieckiego oraz hiszpa┼äskiego.

15

Czy kazda osoba moze brac udzial w konkursie? czy osoby spoza granic Polski tez moga brac udzial?

16

riteczka napisał/a:

Czy kazda osoba moze brac udzial w konkursie? czy osoby spoza granic Polski tez moga brac udzial?

W konkursie mog─ů bra─ç udzia┼é wszyscy zarejestrowani u┼╝ytkownicy.

17

Jak to jest z wysy┼éaniem artyku┼é├│w do konkursu? Ja wys┼éa┼ém 14.10 i dosta┼éam informacj─Ö o potwierdzeniu dodania artyku┼éu a tymczasem mija ju┼╝ drugi  dzie┼ä jak moderator jeszcze nie zaakceptowa┼é  dodania artyku┼é├│w?. Jak d┼éugo czeka si─Ö na opublikowanie materia┼éu?

18

Materia┼éy dodawane przez u┼╝ytkownik├│w nie s─ů akceptowane automatycznie, musz─ů zosta─ç zaakceptowane przez Redakcj─Ö, dlatego dodawanie mo┼╝e trwa─ç par─Ö dni.

19

Admin napisał/a:

Materia┼éy dodawane przez u┼╝ytkownik├│w nie s─ů akceptowane automatycznie, musz─ů zosta─ç zaakceptowane przez Redakcj─Ö, dlatego dodawanie mo┼╝e trwa─ç par─Ö dni.

...lub tygodni :-)

20

Mamy pierwszych zwycięzców nowego konkursu na najlepszy materiał dodany do nowych działów!

S─ů to: Melly oraz riteczka. Gratulujemy!

Zobaczcie zwycięski artykuł i obrazek: link.

Zach─Öcamy Was do wrzucania materia┼é├│w do dzia┼éu ROZRYWKA. By─ç mo┼╝e w przysz┼éym miesi─ůcu nagroda trafi w┼éa┼Ťnie do Was smile

21

Dzi─Ökuj─Ö za wyr├│┼╝nienie smile

22

Dziekuje takze za wyroznienie. Wybrany kurs bardzo mi sie przyda.  Jestem dzisiaj bardzo szczesliwa. Dziekuje:-)
Warto brac udzial w konkursie-jest o co walczyc:-)

23

Czekamy na ogloszenie wynikow:-)
Mialo byc ogloszenie 29-tego,potem 2-giego a dzis jest trzeci:-)
Mysle ze wszyscy czekaja na rozwiazanie konkursu:-):-)

24

riteczka napisał/a:

I si─Ö doczekali - w tym miesi─ůcu wy┼éonili┼Ťmy jednego zwyci─Özc─Ö i jest nim u┼╝ytkownik riteczka. Jej obrazek spodoba┼é nam si─Ö najbardziej! Gratulujemy!

Prosimy o kontakt (wiadomo┼Ť─ç do u┼╝ytkownika Admin).

Nie wybrali┼Ťmy ┼╝adnego artyku┼éu, poniewa┼╝ ┼╝aden nie spe┼éni┼é naszych oczekiwa┼ä - przykro nam z tego powodu. Ale liczymy, ┼╝e w grudniu wrzucicie mn├│stwo ciekawych artyku┼é├│w z angielskiego, hiszpa┼äskiego, niemieckiego, b─ůd┼║ - UWAGA - ┼éaciny i nadrobicie t─Ö luk─Ö. Zach─Öcamy Was bardzo serdecznie!

25

Admin napisał/a:
riteczka napisał/a:

I si─Ö doczekali - w tym miesi─ůcu wy┼éonili┼Ťmy jednego zwyci─Özc─Ö i jest nim u┼╝ytkownik riteczka. Jej obrazek spodoba┼é nam si─Ö najbardziej! Gratulujemy!

Prosimy o kontakt (wiadomo┼Ť─ç do u┼╝ytkownika Admin).

Nie wybrali┼Ťmy ┼╝adnego artyku┼éu, poniewa┼╝ ┼╝aden nie spe┼éni┼é naszych oczekiwa┼ä - przykro nam z tego powodu. Ale liczymy, ┼╝e w grudniu wrzucicie mn├│stwo ciekawych artyku┼é├│w z angielskiego, hiszpa┼äskiego, niemieckiego, b─ůd┼║ - UWAGA - ┼éaciny i nadrobicie t─Ö luk─Ö. Zach─Öcamy Was bardzo serdecznie!

A jakie warunki powinien spelniac artykul. Z tego co widze to jest opublikowanych pare dobrych artykulow. Czy po za mna ktos jeszcze bierze udzial w konkursie?:-)