Temat: Oferta pracy, Katowice

Grupa Work Service ┼Ťwiadczy kompleksowe us┼éugi zarz─ůdzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracownik├│w od ponad 10 lat. Jeste┼Ťmy niekwestionowanym liderem w bran┼╝y Human Resources w Polsce. Opieramy swoje dzia┼éania na wieloletnim do┼Ťwiadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narz─Ödzi pracy.

Obecnie dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży informatycznej (usługi), poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy:
Katowice

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za wsparcie i obsługę klientów francuskojęzycznych.

Opis stanowiska:
ÔÇó    kontakt telefoniczny z klientami (po┼é─ůczenia przychodz─ůce);
ÔÇó    prowadzenie korespondencji mailowej z Klientami;
ÔÇó    rejestrowanie nadchodz─ůcych zg┼éosze┼ä;
ÔÇó    okre┼Ťlenie priorytetu zg┼éosze┼ä oraz analizowanie problem├│w informatycznych.

Wymagania:
ÔÇó    bardzo dobra znajomo┼Ť─ç j─Özyka francuskiego (umo┼╝liwiaj─ůca swobodn─ů komunikacj─Ö);
ÔÇó    dobra znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego (minimum B1);
ÔÇó    wykszta┼écenie minimum ┼Ťrednie;
ÔÇó    otwarto┼Ť─ç i swoboda w komunikacji z Klientem;
ÔÇó    umiej─Ötno┼Ť─ç samodzielnego rozwi─ůzywania problem├│w;
ÔÇó    znajomo┼Ť─ç obs┼éugi komputera: znajomo┼Ť─ç aplikacji Windows oraz pakietu MS Office;
ÔÇó    do┼Ťwiadczenie w obs┼éudze Klienta mile widziane;
ÔÇó    zainteresowania zwi─ůzane z bran┼╝─ů IT b─Öd─ů dodatkowym atutem.

Oferujemy:
ÔÇó    zatrudnienie w stabilnej finansowo, mi─Ödzynarodowej firmie;
ÔÇó    umow─Ö o prac─Ö oraz pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna);
ÔÇó    konkurencyjne wynagrodzenie (sta┼é─ů pensj─Ö i motywacyjny system prowizyjny);
ÔÇó    dodatek relokacyjny dla os├│b zmieniaj─ůcych miejsce zamieszkania oraz transport pracowniczy;
ÔÇó    bogaty pakiet szkole┼ä oraz udzia┼é w presti┼╝owych, mi─Ödzynarodowych projektach;
ÔÇó    przyjazn─ů i mi┼é─ů atmosfer─Ö pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV w wersji polskiej i angielskiej na adres: ewa.apostoluk@workservice.pl

2

Odp: Oferta pracy, Katowice

A prawo jazdy Jaworzno jest potrzebne?

3

Odp: Oferta pracy, Katowice

Szkoda, ┼╝e to nie oferta z bran┼╝y transportu. Tak bardzo marzy mi si─Ö dostanie pracy w tym sektorze, nawet je┼Ťli http://kochamczytac.pl/transportujesz-t ÔÇŽ a-drogowa/ czekaj─ů na mnie takie niespodzianki. Ju┼╝ mam tak─ů osobowo┼Ť─ç, ┼╝e nie usiedz─Ö w miejscu, wi─Öc takie zaj─Öcie jest dla mnie idealne!