logo słówka

#1 2013-09-04 12:09:29

WorkService
Nowy użytkownik

Oferta pracy, Katowice

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy.

Obecnie dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży informatycznej (usługi), poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy:
Katowice

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za wsparcie i obsługę klientów francuskojęzycznych.

Opis stanowiska:
•    kontakt telefoniczny z klientami (połączenia przychodzące);
•    prowadzenie korespondencji mailowej z Klientami;
•    rejestrowanie nadchodzących zgłoszeń;
•    określenie priorytetu zgłoszeń oraz analizowanie problemów informatycznych.

Wymagania:
•    bardzo dobra znajomość języka francuskiego (umożliwiająca swobodną komunikację);
•    dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1);
•    wykształcenie minimum średnie;
•    otwartość i swoboda w komunikacji z Klientem;
•    umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
•    znajomość obsługi komputera: znajomość aplikacji Windows oraz pakietu MS Office;
•    doświadczenie w obsłudze Klienta mile widziane;
•    zainteresowania związane z branżą IT będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:
•    zatrudnienie w stabilnej finansowo, międzynarodowej firmie;
•    umowę o pracę oraz pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna);
•    konkurencyjne wynagrodzenie (stałą pensję i motywacyjny system prowizyjny);
•    dodatek relokacyjny dla osób zmieniających miejsce zamieszkania oraz transport pracowniczy;
•    bogaty pakiet szkoleń oraz udział w prestiżowych, międzynarodowych projektach;
•    przyjazną i miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV w wersji polskiej i angielskiej na adres: ewa.apostoluk@workservice.pl

#2 2013-11-21 17:54:26

danon
Użytkownik

Re: Oferta pracy, Katowice

A prawo jazdy Jaworzno jest potrzebne?

#3 2015-03-31 09:55:49

jadzialena
Pisarz

Re: Oferta pracy, Katowice

Szkoda, że to nie oferta z branży transportu. Tak bardzo marzy mi się dostanie pracy w tym sektorze, nawet jeśli http://kochamczytac.pl/transportujesz-t … a-drogowa/ czekają na mnie takie niespodzianki. Już mam taką osobowość, że nie usiedzę w miejscu, więc takie zajęcie jest dla mnie idealne!

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl