Temat: Klawiatura

Jak ustawi─ç w komputerze klawiatur─Ö rosyjsk─ů? Czy w wi─Ökszych sklepach komputerowych w Polsce jest taka klawiatura dost─Öpna w sprzeda┼╝y?

2

Odp: Klawiatura

http://rosyjski.pro/rosyjska-klawiatura ÔÇŽ #more-2768
jak kupiłam naklejki

3

Nie przeszkadza to wtedy w pisaniu po polsku?

4

Na pasku startowym powinny by─ç litery PL. Kliknij na nie prawym przyciskiem myszy. Nast─Öpnie:
Ustawienia ---> Dodaj (obok "ramki" z suwakiem) ---> J─Özyk ---> Rosyjski

Osobi┼Ťcie nie sprawdza┼éam, ale mo┼╝e co┼Ť to da C:

5

Naklejki to dobre rozwi─ůzanie, polecam r├│wnie┼╝ stornk─Ö lekcjerosyjskiego.eu tam jest odes┼éanie do klawiatury rosyjskiej - dobre rozwi─ůzanie dla os├│b, kt├│re nie maj─ů naklejek na kalwiaturze.

6

Dzi─Ökuje za ten spos├│b na g├│rze tak z tego w┼éa┼Ťnie skorzysta┼éem. Jednak ja to po prostu kupi┼éem mojemu dziecko rosyjsk─ů klawiatur─Ö tak─ů przeno┼Ťna i d┼éugo czeka┼éem na to bo to w┼éa┼Ťnie lecia┼éo do mnie a┼╝ z Rosji. Nie by┼éa wcale taka du┼╝a i mo┼╝na znale┼║─ç to na takiej rosyjskiej w┼éa┼Ťnie tablicy, ja tak przynajmniej szuka┼éem.

7

No wiadoma sprawa, ┼╝e najlepiej w┼éa┼Ťnie chyba zam├│wi─ç tak─ů klawiatur─Ö gdzie┼Ť na jakim┼Ť portalu aukcyjnym albo w┼éa┼Ťnie gdzie┼Ť na rosyjskim portalu aukcyjnym. To jest dobry spos├│b na to, ┼╝eby si─Ö uczy─ç nawet pisa─ç hyhy Jednak nie orientuj─Ö si─Ö za bardzo w windowsie ale czy tam nie ma mo┼╝liwo┼Ťci w┼é─ůczenia rosyjskich znak├│w.

8 (edytowany przez dominoo 2015-01-21 03:48:31)

Ja korzystam od roku z klawiatury Modecom MC-9005, mo┼╝na j─ů kupi─ç do 50z┼é, a jest naprawd─Ö wygodna w obs┼éudze. Og├│lnie Modecom ma kilka klawiatur z cyrylic─ů, w swojej ofercie. W sklepach raczej ich si─Ö nie spotka, bardziej trzeba szuka─ç w internecie, ale jak si─Ö porozmawia ze sprzedawc─ů w sklepie, to powinien zam├│wi─ç odpowiedni model.
W Windowsie, po zainstalowaniu pakietu j─Özykowego, oczywi┼Ťcie jest mo┼╝liwo┼Ť─ç pisania cyrylic─ů. Szybki spos├│b prze┼é─ůczania si─Ö mi─Ödzy naszym alfabetem a cyrylic─ů, to naci┼Ťni─Öcie na klawiaturze znaczek windowsa + spacja

9

To bardzo dobra ta klawiatura jak jest w┼éa┼Ťnie ta cyrlica bo ja mam w┼éa┼Ťnie tak─ů znajom─ů z Rosji co si─Ö jeszcze pozna┼éy┼Ťmy na studiach i musz─Ö si─Ö z ni─ů jako┼Ť kontaktowa─ç. Ona bardzo dobrze umie w┼éa┼Ťnie po niemiecku a ja po angielsku to si─Ö jako┼Ť dogadywa┼éy┼Ťmy w ko┼äcu po rosyjsku i dlatego musz─Ö sobie kupi─ç tak─ů klawiaturk─Ö hihi

10

No to kupuj jak masz tak─ů potrzeb─Ö. Ja to w sumie tego nigdy nie potrzebowa┼éam ale m├│j brat sobie co┼Ť takiego w┼éa┼Ťnie sprowadzi┼é bo w szkole o dziwo mia┼é jeszcze rosyjski i musia┼é co┼Ť napisa─ç czasem i wydrukowa─ç wi─Öc w┼éa┼Ťnie musia┼é sobie sprowadzi─ç tak─ů klawiatur─Ö a znalaz┼é na jakiej┼Ť aukcji i to jeszcze u┼╝ywan─ů.