Temat: Wakacje z Angielskim

Czy wysy┼éacie dzieci na kolonie zwi─ůzane z nauk─ů? Kole┼╝anka wys┼éa┼éa dziecko na kolonie na kt├│rych jej dziecko b─Ödzie uczy┼éo si─Ö j─Özyka angielskiego, kolonie znalaz┼éa tu http://www.travelshop.com.pl/ moim zdaniem jest to ┼Ťwietne po┼é─ůczenie wakacji z nauka;) Takie 2w1. A czy wy korzystacie z takich ofert?

2

Odp: Wakacje z Angielskim

Ja zamierzam wyjecha─ç na kurs j─Özykowy do Londynu lub Miami, tyle, ┼╝e m├│j m─ů┼╝ nie dosta┼é urlopu:/ i obecnie niestety odpada, ale my┼Ťl─Ö ┼╝e kiedy┼Ť wypali:)

3

Witam
Je┼╝eli chodzi o kursy j─Özykowe za granic─ů to jest rewelacyjna rzecz i doskona┼éy spos├│b na podszkolenie j─Özyka. Dla mnie by┼éa to przygoda nie tylko j─Özykowa, po raz pierwszy by┼éam w Londynie i miasto mnie zauroczy┼éo.
Chc─Ö tam wr├│ci─ç ju┼╝ dzi┼Ť:) Wyjazdy j─Özykowe to po┼é─ůczenie nauki i wypoczynku. ja skorzysta┼éam i je┼╝eli tylko macie tak─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç jed┼║cie na pewno nie po┼╝a┼éujecie.

4

Dwukrotnie bra┼éam udzia┼é w tego typu wyjazdach (Anglia) i zgadzam si─Ö, ┼╝e jest to niesamowita okazja na podszkolenie j─Özyka, os┼éuchanie si─Ö z nim i nawi─ůzanie nowych kontakt├│w. Dodatkowo mo┼╝na mn├│stwo zobaczy─ç, zdecydowanie zaliczam te dwa wyjazdy do najlepszych na jakich by┼éam : )

5

Ewidentna, niezbyt zgrabnie ukryta reklama smile

6

A mo┼╝e po prostu kiedy nie mamy pieni─Ödzy na ob├│z dla dziecka, a chcemy wybra─ç si─Ö na wakacje ca┼é─ů rodzin─ů, to warto pojecha─ç za granic─Ö gdzie┼Ť gdzie u┼╝ywa si─Ö danego j─Özyka? Takie wakacje mog─ů naprawd─Ö nie do┼Ť─ç, ┼╝e os┼éucha─ç nas z j─Özykiem, to jeszcze polepszy─ç zas├│b s┼éownictwa i sprawdzi─ç nasze umiej─Ötno┼Ťci j─Özykowe w codziennych sytuacjach, kt├│re s─ů niezwykle istotne smile Sama my┼Ťl─Ö, ┼╝e cz─Östo b─Öd─Ö robi─ç tak, kiedy b─Öd─Ö mia┼éa w┼éasne dzieci, aby pokaza─ç im kawa┼éek ┼Ťwiata smile

7

My┼Ťl─Ö, ┼╝e tak, ┼╝e to jest bardzo dobry pomys┼é, gdy┼╝ w ten spos├│b dziecko uczy si─Ö jeszcze wi─Öcej jak w szkole.

8 (edytowany przez THEMELIDA1526 2015-04-26 22:10:45)

Ja bardzo chcia┼éabym wyjecha─ç na wakacje do Anglii chocia┼╝ na miesi─ůc poniewa┼╝ wydaje mi si─Ö ┼╝e to b─Ödzie jedyna mo┼╝liwo┼Ť─ç ┼╝ebym w ko┼äcu prze┼éama┼éa swoj─ů barier─Ö j─Özykow─ů bo ju┼╝ nie wiem jak mam to zrobi─ç

------------------------------
Zajrzyj na nasz─ů ofert─Ö deska elewacyjna cena super oferta!

9 (edytowany przez MrWendell1118 2015-04-26 22:30:19)

Wymieni┼ée┼Ť kilka warszawskich szk├│┼é, wed┼éug mnie wszystkie s─ů porz─ůdne i rzeczywi┼Ťcie wyboru mo┼╝na dokaona─ç mi─Ödzy tymi firmami. Osobi┼Ťcie s─ůdz─Ö, gdy┼╝ akurat trafi┼éem do English For You, ┼╝e ta szko┼éa ma dobr─ů ofert─Ö, kursy s─ů fajnie podzielone mi─Ödzy w┼éa┼Ťnie polskiego lektora i native speakera, nauka angielskiego jest wi─Öc zbalansowana, dostajesz spor─ů dawk─Ö gramatyki i test├│w od polskiego lektora i co najwa┼╝niejsze m├│wienie jest organizowane przez r├│┼╝nych nativ├│w, podczas mojej edukacji przewin─Ö┼éo si─Ö ich kilku, ale wszyscy wnie┼Ťli co┼Ť fajnego.

-------------------------------
Najlepsze na rynku deska elewacyjna cena wejd┼║ i sam si─Ö przekonaj.

10

Wyjechanie na wakacje do kraju, w kt├│rym ludzie na codzie┼ä pos┼éuguj─ů si─Ö j─Özykiem angielskim jest bardzo dobrym pomys┼éem, obycie i os┼éuchanie sie z j─Özykiem bardzo wiele daje, bowiem w├│wczas szybciej go przyswoimy:)

11

Obozy j─Özykowe s─ů bardzo fajn─ů form─ů sp─Ödzenia wakacji i ┼é─ůczenia przyjemnego z po┼╝ytecznym. Je┼Ťli mamy mo┼╝liwo┼Ť─ç rozmowy na co dzie┼ä w obcym j─Özyku cho─çby przez te 2 tygodnie codziennie, przyniesie to na pewno efekty.

12

Efekty b─Öd─ů bardzo du┼╝o ja to wiem sam po sobie. Nie chc─Ö si─Ö tutaj chwali─ç prac─ů bo nie ma czym - jednak w┼éa┼Ťnie w Londynie si─Ö za┼éapa┼éem w pracy w┼éa┼Ťnie w Macu..To mi w┼éa┼Ťnie bardzo pomog┼éo bo si─Ö bardzo mocno nauczy┼éem j─Özyka angielskiego znacznie wi─Öcej jak na kursach czy te┼╝ w szkole..Tutaj zawsze trzeba praktyki

13

Dobry pomysł wink

14

Tak w przypadku j─Özyka angielskiego praktyka, praktyka i tylko praktyka. ┼╗adna wiedza teoretyczna nam si─Ö po prostu nie przyda do tego, ┼╝eby si─Ö porozumie─ç w pe┼éni z jakim┼Ť Anglikiem..Oni po prostu czasem maj─ů nawet sw├│j slang i nie zawsze m├│wi─ů w pe┼éni takim prawdziwym angielskim tylko po prostu czasem te skr├│ty my┼Ťlowe

15

No to jest jak chyba w ka┼╝dym kraju jak u nas jest jaka┼Ť gwara ┼Ťl─ůska czy co┼Ť takiego. Mo┼╝na to jako┼Ť rozr├│┼╝ni─ç i z tym ┼╝adnego problemu nie ma. Na wakacje w┼éa┼Ťnie planuj─Ö wyby─ç do mojego kuzyna w┼éa┼Ťnie do Londynu i troch─Ö potrenowa─ç sobie j─Özyk przed moj─ů matur─ů, kt├│ra ju┼╝ za rok..

16

No to jak masz kuzyna tam w┼éa┼Ťnie to si─Ö nawet nie zastanawiaj. Bo po prostu jak p├│jdziesz do jakiego┼Ť sklepu nie m├│wi─Ö o takim markecie tylko takim gdzie jest kontakt ze sprzedawc─ů to po prostu wtedy si─Ö najbardziej trenuj─Ö sw├│j j─Özyk angielski z tego prostego powodu, ┼╝e go si─Ö ─çwiczy w trakcie realnej konwersacji

17

Ja swojego dziecka bym nie wys┼éa┼éa w┼éa┼Ťnie na kurs takiego j─Özyka angielskiego bo po prostu po co mia┼éabym mu zabiera─ç dzieci┼ästwo. Niech po prostu uczestniczy┼éby w jaki┼Ť koloniach ale czy wiem czy na pocz─ůtek jaki┼Ť angielskich. Chyba zdecydowanie takie kolonie s─ů dobre ale gdzie┼Ť dla dziecka co ma oko┼éo 12lat..

18

to jest dobry pomys┼é ┼╝eby na wakacje czy na ferie wys┼éa─ç dziecko na kurs. Tylko szko┼éa musi by─ç zaufana i sprawdzona, jak Glossa. Maj─ů wiele lat do┼Ťwiadczenia i bardzo ciekawe kursy.

19

No bo nie mo┼╝na pos┼éa─ç dziecka do takiej szko┼éy gdzie kadra jest bardzo m┼éoda i zdobywa dopiero te cenne do┼Ťwiadczenie. Nie o to tutaj chodzi i zdecydowanie po prostu trzeba sprawdzi─ç jacy s─ů nauczyciele a p├│┼║niej dopiero tam wys┼éa─ç swoje dziecko bo inaczej to naprawd─Ö mo┼╝e wyj┼Ť─ç jaka┼Ť bardzo du┼╝a kaszana...

20

Ja byłam w Londynie ze sprachcafe i na kadrę na pewno nie można jednego złego słowa powiedzieć.

21

Dzieci (szczeg├│lnie te kilkuletnie) ucz─ů si─Ö j─Özyk├│w obcych bardzo szybko, ch┼éon─ů wiedz─Ö i nowe s┼é├│wka jak g─ůbka. Taki wyjazd to bardzo dobry pomys┼é, szkoda, ┼╝e mnie rodzice nigdy na takie kolonie nie wys┼éali smile

22

No mnie niestety te┼╝ nie wysy┼éali ; ) ale my┼Ťl─Ö, ┼╝e jak komu┼Ť si─Ö uda┼éo i w┼éa┼Ťnie by┼é na takiej kolonii to mia┼é bardzo wielkie szcz─Ö┼Ťcie z tego powodu, ┼╝e po prostu m├│g┼é ju┼╝ si─Ö od ma┼éego rozwija─ç. Im wcze┼Ťniej si─Ö zacznie j─Özyka angiielskiego to moim zdaniem jest po prostu jeszcze lepiej. Ja do teraz ┼╝a┼éuj─Ö, ┼╝e nie zapisa┼éem si─Ö na kurs angielskiego w podstaw├│wce

23

Wakacj─Ö z angielskim mo┼╝na mie─ç w domu wystarczy za┼éo┼╝y─ç sobie konto na jakim┼Ť takim portalu zagranicznym i no wiecie tam si─Ö komunikowa─ç z kim┼Ť w obcym j─Özyku : )ja to w┼éa┼Ťnie w taki spos├│b, ┼╝e akurat nie musz─Ö traci─ç kasy na ┼╝aden by gdzie┼Ť sobie wyjecha─ç i akurat po prostu du┼╝o zaoczcz─Ödzam swojej kaski

24

Teraz si─Ö wam troch─Ö wetn─Ö w t─ů rozmow─Ö ale po prostu je┼Ťli o mnie chodzi to ja to akurat w taki spos├│b sobie trenuj─Ö, ┼╝e no wiecie jad─Ö sobie na wakacjach do kuzyna do Anglii i on mnie trenuj─Ö tego j─Özyka. On go umie bardzo dobrze bo ju┼╝ tam siedzi na sta┼ée i czasem jak przychodz─ů jego koledzy to czasem si─Ö ucz─Ö tego slangu ich