Temat: Praca w Katowicach

Witam,

Poszukuj─Ö pracownik├│w z dobr─ů znajomo┼Ťci─ů j─Özyka francuskiego i podstawow─ů wiedz─ů  na temat komputera i systemu Windows. Praca w mi─Ödzynarodowej firmie na pe┼ény etat  w centrum Katowic. Dla os├│b spoza ┼Ül─ůska mo┼╝liwy pakiet relokacyjny przez 3  miesi─ůce.

Gwarantuj─Ö, ┼╝e ka┼╝da osoba, kt├│ra si─Ö zg┼éosi we┼║mie udzia┼é w procesie rekrutacji,  a ja pomog─Ö si─Ö do takiej rozmowy przygotowa─ç.
Opr├│cz umowy o prac─Ö pracodawca oferuje prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů, ubezpieczenie na  ┼╝ycie, atrakcyjny system szkole┼ä, bony ┼Ťwi─ůteczne, karnety OKSystem i du┼╝e  mo┼╝liwo┼Ťci rozwoju oraz awansu.

Je┼╝eli jeste┼Ť zainteresowany b─ůd┼║ zainteresowana prze┼Ťlij swoje CV w j─Özyku  polskim, francuskim lub angielskim na adres rekrutacja.katowice.pl@gmail.com
Pierwszy kontakt telefoniczny z kandydatem nast─ůpi najp├│┼║niej do tygodnia od  przes┼éania CV.

Pozdrawiam
Krzysztof Wysocki

Tagi: Praca z j─Özykiem francuskim, praca Katowice centrum

2

Odp: Praca w Katowicach

Przepraszam, ale nie wiem dlaczego trafi┼éa do mnie ta oferta . Jestem emerytk─ů. Pozdrawiam.

3

Odp: Praca w Katowicach

bronia napisał/a:

Przepraszam, ale nie wiem dlaczego trafi┼éa do mnie ta oferta . Jestem emerytk─ů. Pozdrawiam.

To nie ta oferta trafi┼éa do Pani, tylko Pani do tej oferty smile . Tu jest og├│lnodost─Öpny temat na forum, nie za┼Ť prywatna wiadomo┼Ť─ç do Pani. Pozdrawiam.