1

Temat: Angielski mp3 rozm├│wki

Cze┼Ť─ç! Zna kto┼Ť z was dobr─ů stron─Ö z rozm├│wkami angielskimi w formacie mp3? Potrzebuje sobie ┼Ťci─ůgn─ů─ç ┼╝eby wype┼énia─ç czym┼Ť czas w autobusie w drodze do szko┼éy ;p Podlinkujcie co┼Ť jak mo┼╝ecie, fajnie gdyby by┼éy za darmo smile

2

Odp: Angielski mp3 rozm├│wki

Hej, moim skromnym zdaniem zdecydowanie jednym z lepszych sposob├│w na podszlifowanie b─ůd┼║ nauk─Ö od podstaw j─Özyka jest s┼éuchanie nagra┼ä z lekcjami w formie audio. To na pewno jedna z najlepszych i najbardziej efektownych metod szybkiego opanowania j─Özyka obcego. Szybko przynosi wymierne efekty a na post─Öpy w nauce nie trzeba d┼éugo czeka─ç, o czym sam si─Ö przekona┼éem. Ten spos├│b nauki pozwali┼é naprawd─Ö szybko opanowa─ç wymagany zakres zw┼éaszcza s┼éownictwa ale te┼╝ np sk┼éadni─Ö angielsk─ů. Mog─Ö szczeg├│lnie poleci─ç stronk─Ö metoda5s.pl/angielski-mp3/ . Niedawno j─ů znalaz┼éem i tam s─ů dost─Öpne lekcje w wersji audio do s┼éuchania . Jestem naprawd─Ö zadowolony z post─Öp├│w w nauce odk─ůd korzystam z tej stronki.

3

Hmm, mo┼╝e chomikuj ? smile

4

Je┼Ťli od podstaw i bardziej praktyczne rzeczy, to polecam "Blondynk─Ö na j─Özykach" Beaty Pawlikowskiej - s─ů r├│┼╝ne wersje j─Özykowe. Nie wiem, czy mo┼╝na gdzie┼Ť ┼Ťci─ůgn─ů─ç, ale ksi─ů┼╝ka+p┼éyta kosztuj─ů max. kilkana┼Ťcie z┼éotych, wi─Öc maj─ůtku nie wydasz wink

5

Kursy Edgarda w wersji MP3 pozwalaj─ů chyba na zgrywanie nagra┼ä.

Pawlikowska nie zrobi┼éa na mnie najlepszego wra┼╝enia, zwyczajnie nie pasuj─ů mi jej ksi─ů┼╝ki. Ale co kto woli. smile

6

Sam osobi┼Ťcie polecam Ci sprawdzony przeze mnie kurs MP3 "metoda 5S" . Jest znakomity a efekty przychodz─ů bardzo szybko tylko trzeba by─ç systematycznym w nauce smile . Wszystkich informacji na temat tej metody znajdziesz tutaj : metoda5s.pl/angielski-mp3