Temat: NOWE DELE C2- ZDAWAŁ KTOŚ, JAK WRAŻENIA?

HOLA. Szukam kogo┼Ť kto m├│g┼éby si─Ö podzieli─ç ze mn─ů wra┼╝eniami z Dele C2 z 2011, lub z 2012 roku. Chodzi mi o ten zmieniony egzamin, jak to jest z t─ů trudno┼Ťci─ů, czasem, cz─Ö┼Ťci─ů ustn─ů? Jak to jest z t─ů prezentacja? I og├│lnie jak Wam posz┼éo. A mo┼╝e jest kto┼Ť, kto tak jak ja zdaje Dele C 2 teraz w maju 2013?

2

Odp: NOWE DELE C2- ZDAWAŁ KTOŚ, JAK WRAŻENIA?

Hej,

temat trochę stary, ale ja również jestem bardzo ciekawa opinii na temat DELE C2, może koleżanka już zdawała egzamin i się wypowie jak wrażenia? smile
B─Öd─Ö si─Ö przygotowywa─ç do DELE C2 w maju 2014 i chcia┼éabym wiedzie─ç, jak to jest z tym poziomem trudno┼Ťci? smile
Dodam, że C1 zdałam w listopadzie 2012 bez problemów, teraz chciałabym zdać C2 tak o, dla własnej satysfakcji smile

------------------------------------------------------------------------------------------
http://mialmaespanola.blogspot.com/ - blog o Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej

3

Odp: NOWE DELE C2- ZDAWAŁ KTOŚ, JAK WRAŻENIA?

mialmaespanola napisał/a:

Hej,

temat trochę stary, ale ja również jestem bardzo ciekawa opinii na temat DELE C2, może koleżanka już zdawała egzamin i się wypowie jak wrażenia? smile
B─Öd─Ö si─Ö przygotowywa─ç do DELE C2 w maju 2014 i chcia┼éabym wiedzie─ç, jak to jest z tym poziomem trudno┼Ťci? smile
Dodam, że C1 zdałam w listopadzie 2012 bez problemów, teraz chciałabym zdać C2 tak o, dla własnej satysfakcji smile

------------------------------------------------------------------------------------------
http://mialmaespanola.blogspot.com/ - blog o Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej

Dyskusj─Ö o poprawno┼Ťci hiszpa┼äskich tekst├│w na tym blogu i o trudno┼Ťci j─Özyka hiszpa┼äskiego rozwi─ůza┼éa┼Ť dzi┼Ť usuni─Öciem w─ůtku...

C2 mo┼╝esz zda─ç. Test jest tak zrobiony by kto┼Ť go zda┼é, inaczej ludzie by si─Ö nie zapisywali na egzamin, ale te┼╝ tak, by kto┼Ť go obla┼é, by przyst─ůpi┼é wi─Öcej razy i wi─Öcej razy zap┼éaci┼é... Poziom trudno┼Ťci musi wi─Öc by─ç wywa┼╝ony. Tylko jaka satysfakcja z takiego papieru? big_smile