logo słówka

#1 2013-02-07 11:41:26

inesita28
Nowy użytkownik

NOWE DELE C2- ZDAWAŁ KTOŚ, JAK WRAŻENIA?

HOLA. Szukam kogoś kto mógłby się podzielić ze mną wrażeniami z Dele C2 z 2011, lub z 2012 roku. Chodzi mi o ten zmieniony egzamin, jak to jest z tą trudnością, czasem, częścią ustną? Jak to jest z tą prezentacja? I ogólnie jak Wam poszło. A może jest ktoś, kto tak jak ja zdaje Dele C 2 teraz w maju 2013?

#2 2013-12-25 15:59:10

mialmaespanola
Nowy użytkownik

Re: NOWE DELE C2- ZDAWAŁ KTOŚ, JAK WRAŻENIA?

Hej,

temat trochę stary, ale ja również jestem bardzo ciekawa opinii na temat DELE C2, może koleżanka już zdawała egzamin i się wypowie jak wrażenia? smile
Będę się przygotowywać do DELE C2 w maju 2014 i chciałabym wiedzieć, jak to jest z tym poziomem trudności? smile
Dodam, że C1 zdałam w listopadzie 2012 bez problemów, teraz chciałabym zdać C2 tak o, dla własnej satysfakcji smile

------------------------------------------------------------------------------------------
http://mialmaespanola.blogspot.com/ - blog o Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej

#3 2013-12-28 20:37:27

PiotrPeterPedro
Pisarz

Re: NOWE DELE C2- ZDAWAŁ KTOŚ, JAK WRAŻENIA?

mialmaespanola napisał:

Hej,

temat trochę stary, ale ja również jestem bardzo ciekawa opinii na temat DELE C2, może koleżanka już zdawała egzamin i się wypowie jak wrażenia? smile
Będę się przygotowywać do DELE C2 w maju 2014 i chciałabym wiedzieć, jak to jest z tym poziomem trudności? smile
Dodam, że C1 zdałam w listopadzie 2012 bez problemów, teraz chciałabym zdać C2 tak o, dla własnej satysfakcji smile

------------------------------------------------------------------------------------------
http://mialmaespanola.blogspot.com/ - blog o Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej

Dyskusję o poprawności hiszpańskich tekstów na tym blogu i o trudności języka hiszpańskiego rozwiązałaś dziś usunięciem wątku...

C2 możesz zdać. Test jest tak zrobiony by ktoś go zdał, inaczej ludzie by się nie zapisywali na egzamin, ale też tak, by ktoś go oblał, by przystąpił więcej razy i więcej razy zapłacił... Poziom trudności musi więc być wyważony. Tylko jaka satysfakcja z takiego papieru? big_smile

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl