Temat: rosyjski - bezpłatne lekcje na e-mail

J─Özyk rosyjski mo┼╝na ┼Ťmia┼éo umie┼Ťci─ç po┼Ťr├│d najpopularniejszych j─Özyk├│w. Mo┼╝e wi─Öc opr├│cz angielskiego, niemieckiego, w┼éoskiego, francuskiego i hiszpa┼äskiego bezp┼éatne lekcje lekcje e-mail j─Özyka rosyjskiego?

2

Odp: rosyjski - bezpłatne lekcje na e-mail

knabino napisał/a:

J─Özyk rosyjski mo┼╝na ┼Ťmia┼éo umie┼Ťci─ç po┼Ťr├│d najpopularniejszych j─Özyk├│w. Mo┼╝e wi─Öc opr├│cz angielskiego, niemieckiego, w┼éoskiego, francuskiego i hiszpa┼äskiego bezp┼éatne lekcje lekcje e-mail j─Özyka rosyjskiego?

Zgadzam si─Ö z knabio i r├│wnie┼╝ czekam na lekcje rosyjskiego.

3

Prosz─Ö zorganizujcie lekcje rosyjskiego. Wiem ┼╝e kiedy┼Ť by┼éa mo┼╝liwo┼Ť─ç zapisania si─Ö, sama si─Ö zapisa┼éam, ale lekcje nie ruszy┼éy, nie wiedzie─ç dlaczego.

4

Ja tak┼╝e popieram lekcje z rosyjskiego na e-mail.Prosz─Ö o szybk─ů odpowiedz adminie. big_smile i

5

hmm.... rozwa┼╝ymy Wasz─ů propozycj─Ö, rozwa┼╝ymy smile

6

Ja tak┼╝e popieram lekcje j.rosyjskiego na e-mail. Czekam ju┼╝ na nie od d┼éu┼╝szego czasu - ju┼╝ nie pami─Ötam kiedy si─Ö na nie zapisa┼éam. Mo┼╝e wreszcie rusz─ů - by┼éoby super!

7

Tak┼╝e nale┼╝─Ö do grona os├│b, kt├│re czekaj─ů na lekcje z j. rosyjskiego.

8

potwierdzam, że rosyjski trafiałby także na mój e-mail wink

9

Je┼Ťli da┼éo by si─Ö zrobi─ç wysy┼éania s┼é├│wek po rosyjsku, to ja te┼╝ jestem za! smile

PS. Serwis jest super! Pozdrawiam i dzi─Ökuj─Ö smile

10

tez z niecierpliwoscia czekam na rosyjskie slowka na moim mejlu

11

R├│wnie┼╝ przy┼é─ůczam si─Ö do pro┼Ťby.

12

ja te┼╝, ja te┼╝!

13

Na s┼éowo rosyjski ........ si─Ö u┼Ťmiechaj─ů , a nie........ si─Ö ucz─ů.

14

Zdaj─Ö matur─Ö z tego j─Özyka i wiem, ┼╝e nie jest on trudny, a podobno pracodawcy ch─Ötnie zatrudniaj─ů ludzi znajacych ten j─Özyk. Czy┼╝by rosyjski mia┼é wyprze─ç angielski? Nie wiem, ale inicjatywa rosyjski na mail bardzo mi si─Ö podoba i ch─Ötnie z niej skorzystam. Panie Administratorze, nie ma co si─Ö zastanawia─ç, trzeba uruchomi─ç rosyjski!

15

Witam!

Pora chyba od┼Ťwie┼╝y─ç temat lekcji rosyjskiego na e-mail. Zw┼éaszcza, ┼╝e przewija si─Ö on r├│wnie┼╝ na forum w cz─Ö┼Ťci j─Özyka rosyjskiego.
W┼éa┼Ťciwie tylko ze wzgl─Ödu na ewentualn─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç ich otrzymywania zarejestrowa┼éam si─Ö na tej stronie.
Od 4 stycznia 2010 Admin ju┼╝ chyba zd─ů┼╝y┼é rozwa┼╝y─ç propozycj─Ö, a mo┼╝e kartki w kajeciku si─Ö sklei┼éy wink

16

Też popieram. Przydałoby się bardzo. Rosyjski jest tak samo popularnym językiem jak hiszpański. Ponadto zawsze można umieć o jeden język więcej smile

17

Te┼╝ czekam na rosyjski............