101

Odp: J─śZYK ANGIELSKI na FACEBOOKU

Mo┼╝esz przet┼éumaczy─ç wszystko i bez ┼╝adnych problem├│w za pomoc─ů naszego efektywnego, przy czym ca┼ékowicie darmowego translatora - www.m-translate.pl
Otrzymuj tylko najlepsze wyniki tłumaczenia!

102

Witam serdecznie:)
http://serwis-komputerow.olsztyn.pl

103

Hey good post impressive contents you have to shared. http://cracksbeforesoft.com/serato-dj-pro-crack/

104

Witam wszystkich na forum smile

105

Tyle os├│b korzysta dzi┼Ť z Facebooka, ┼╝e warto by┼éoby pomy┼Ťle─ç, jak mo┼╝na wykorzysta─ç potencja┼é tego serwisu pod k─ůtem nauki. Wydaje mi si─Ö, ┼╝e mo┼╝na by to zrobi─ç - chocia┼╝by u┼╝ywa─ç fejsa do prezentowania jakich┼Ť ciekawostek j─Özykowych, przybli┼╝ania kultury anglosaskiej itp. Poza tym Fb oferuje do┼Ť─ç szerokie mo┼╝liwo┼Ťci w zakresie tworzenia i umieszczania na fanpage r├│┼╝nych aplikacji. Takie, kt├│re pomaga┼éyby w nauce j─Özyka by┼éyby na pewno warte uwagi. Nie kojarz─Ö, ┼╝eby z polskich serwis├│w kto┼Ť to robi┼é na wi─Öksz─ů skal─Ö, wi─Öc mo┼╝e warto p├│j┼Ť─ç w tym kierunku?

106

hej

107

hej witam wszystkim smile jakie s─ů waszym zdaniem najlepsze sposoby na nauk─Ö angielskiego? moim zdaniem nie ma nic lepszego ni┼╝ po prostu rozmawianie z ludzmi po angielsku kiedy trzeba sie prze┼éama─ç np w pracy wink sama sie tak nauczy┼éam.

informacja podatkowa

108

Moim najlepszym sposobem by┼éo bardzo cz─Östo powtarzanie sobie rzeczy kt├│rych si─Ö uczy┼éem. Systematyczno┼Ť─ç to podstawa czy nauce j─Özyka.

109

Zaczynam żałować że nie mam konta na tym portalu

happy wheels demo

110

Za┼éo┼╝enie konta na Facebooku to ┼╝aden problem, a du┼╝o p┼éynie z tego korzy┼Ťci. Mam konto, ale o takim sposobie nauki j─Özyka pierwszy raz s┼éysz─Ö.

111 (edytowany przez aga2113 2017-01-08 23:24:16)

Super! Uwielbiam czyta─ç blogi i strony po angielsku, zawsze znajdzie si─Ö i zapami─Öta jakie┼Ť nowe s┼é├│wko smile A facebooka mam od dawna ustawionego na j─Özyk angielski. W lato zawsze wi─Öcej si─Ö ich naucz─Ö bo chodz─Ö na  Place zabaw i jak m├│j chrze┼Ťniak si─Ö bawi to ja czytam nowe s┼é├│wka smile

112

Ja bardzo lubi─Ö czyta─ç po angielsku wpisy zwi─ůzane z programowaniem wyst─Öpuje tam prosty j─Özyk ale zawiera du┼╝o s┼é├│w zwi─ůzanych strikt─Ö zwi─ůztych z dziedzina i to bardzo mi pomaga w nauce angielskiego.
Producent łaźni parowych

113

Bardzo fajny funpage, mo┼╝na si─Ö wiele na nim nauczy─ç smile

114

Bardzo fajna stronka, przydała mi się polecam!

115

Polecam - codzienna dawka słówek i nie tylko. Bardzo fajny pomysł!

116

Dobry wiecz├│r!
zapraszam do odwiedzenia naszego fanpage  uczymy angielskiego smile https://www.facebook.com/timetotalkszko ÔÇŽ a/?fref=ts

117

Fajna stronka godna polecenia znajomym!

118

Fajna stronka, kt├│ra nawet pod┼Ťwiadomie czego┼Ť uczy smile

119

Mam polajkowan─ů t─ů stronk─Ö ju┼╝ od dawna i wiele si─Ö dzi─Öki niej nauczy┼éem!

120

Tak, ta stronka jest naprawd─Ö przydatna, mo┼╝e nie wchodz─Ö tam codziennie, ale od czasu do czasu wpadnie co┼Ť przydatnego!

121 (edytowany przez misiek767 2017-02-19 23:29:47)

Fajna ta stronka na fb, szuka┼éem tam kiedy┼Ť ale nie znalaz┼éem.... jest naprawd─Ö super.

122

super tez skorzystam !

123

Rzeczywi┼Ťcie fajna, przydatna stronka. Polecam!

124

Tak, mam polajkowan─ů t─ů stronk─Ö i polecam ka┼╝demu!

125

Fajna stronka, dzięki niej się nauczyłem już kilku słówek, których nigdy nie mogłem zapamiętać!