1

Temat: Gdzie sie uczycie j. wloskiego?

Takie nudy na tym forum ....nic sie nie dzieje wink

2

Odp: Gdzie sie uczycie j. wloskiego?

Ja ucz─Ö si─Ö z tej strony i z http://www.50languages.com/. smile

3

fajna wink

4

Ja si─Ö ucze z tej ksi─ů┼╝ki.
Nawet fajna jest.
http://www.empik.com/blondynka-na-jezyk ÔÇŽ ,ksiazka-p 
A poleci moze ktos jakis ciekawy slownik????

5

Najlepszy to wiedza powszechna , ale to 4 tomy i sporo kosztuje .Ja juz go mam z 15 lat i nadal sie ucze.
Dosyc poprawnie tlumaczy google .Tak normalnie to wpisz dizionario .

6

a tak swoja droga to ta blondynka bywa wszedzie ;czy zna poprawnie wszystkie jezyki???????????bu
Osobiscie uwazam ze jezyka nalezy uczyc sie polskiego po polsku a wloskiego po wlosku wink

7

ja si─Ö ucz─ů na busuu.com i robi─Ö w┼éasny s┼éownik ilustrowany (obrazki wycinam z gazet i reklam)

8 (edytowany przez Chimek 2013-02-21 23:03:04)

Je┼╝eli chodzi o mnie, polecam podr─Öcznik "Progetto Italiano", z kt├│rym pracowa┼éem w gimnazjum na zaj─Öciach, chocia┼╝ cena mo┼╝e by─ç nieco zniech─Öcaj─ůca... Jednak ca┼éa ksi─ů┼╝ka jest po w┼éosku, co dla mnie bywa du┼╝ym zastrzykiem motywacji i okazj─ů do szybszego oswojenia si─Ö z j─Özykiem wink Chocia┼╝ jedno ┼║r├│d┼éo to za ma┼éo - z mojej strony proponuj─Ö rozwa┼╝y─ç prac─Ö z programem ANKI i wrzuca─ç do niego nowe s┼é├│wka, nie zapominaj─ůc o dobrodziejstwach s┼éownik├│w tematycznych wink
Pozdrawiam,
Chimek

9

ten serial w┼éoski tluke to gdzie go mog─Ö znale┼║─ç,jaki kana┼é tv polecacie dla pocz─ůtkuj─ůcych

10

jaki to serial ?

11

Chimek napisał/a:

Je┼╝eli chodzi o mnie, polecam podr─Öcznik "Progetto Italiano", z kt├│rym pracowa┼éem w gimnazjum na zaj─Öciach, chocia┼╝ cena mo┼╝e by─ç nieco zniech─Öcaj─ůca... Jednak ca┼éa ksi─ů┼╝ka jest po w┼éosku, co dla mnie bywa du┼╝ym zastrzykiem motywacji i okazj─ů do szybszego oswojenia si─Ö z j─Özykiem wink Chocia┼╝ jedno ┼║r├│d┼éo to za ma┼éo - z mojej strony proponuj─Ö rozwa┼╝y─ç prac─Ö z programem ANKI i wrzuca─ç do niego nowe s┼é├│wka, nie zapominaj─ůc o dobrodziejstwach s┼éownik├│w tematycznych wink
Pozdrawiam,
Chimek

Zapozna┼éam si─Ö z Progetto Italiano dobra ksi─ů┼╝ka .Najlepiej uczy─ç si─Ö po w┼éosku.

12

Ja si─Ö ucz─Ö wsz─Ödzie gdzie si─Ö da.. w poci─ůgu, w samochodzie, w kuchni ecc.. smile A tak na powa┼╝nie to u┼╝ywam platformy livemocha - ale to raczej do rozrywki. Do nauki trzeba mie─ç wykupiony klucz. Ucz─Ö si─Ö raczej sama w domu bo nakupi┼éam kilka program├│w i w ka┼╝dej wolnej chwili dr─ů┼╝─Ö... Fajna jest ksi─ů┼╝ka z Edgara- konwersacje i teraz nad ni─ů  si─Ö m─Öcz─Ö. Szkoda, ┼╝e profesor Marco nie jest w wersji multimedialnej je┼╝eli chodzi o konwersacje jak to ma miejsce w prof. Henrym- rozumienie ze s┼éuchu i konwersacje- bo programik jest bdb.

13

Ja si─Ö ucz─Ö z ksi─ů┼╝ki Linea diretta nuovo, ale poza tym z r├│┼╝nych innych ┼║r├│de┼é, jak co┼Ť znajd─Ö smile

14

Ja si─Ö ucz─Ö w┼éoskiego na studiach. Korzystamy z Nuovo Progetto Italiano. Ten podr─Öcznik jest naprawd─Ö rewelacyjny. Szkoda, ┼╝e do francuskiego nie ma czego┼Ť takiego smile

15

elfingirl napisał/a:

Ja si─Ö ucz─Ö w┼éoskiego na studiach. Korzystamy z Nuovo Progetto Italiano. Ten podr─Öcznik jest naprawd─Ö rewelacyjny. Szkoda, ┼╝e do francuskiego nie ma czego┼Ť takiego smile

Popieram. ┼Üwietny podr─Öcznik. Sama swego czasu b─Öd─ůc na kursie w┼éoski dla pocz─ůtkuj─ůcych do niego zagl─ůda┼éam. P├│┼║niej uczy┼éam si─Ö ju┼╝ tylko z Nuovo Progetto Italiano.

16

Ucz─Ö si─Ö z blondynk─ů, a konkretnie z t─ů na j─Özykach wink
Bardzo fajna metoda, na mnie działa najlepiej. Nauczonych zwrotów nie muszę nawet powtarzać, bo tak bardzo wbiły mi się w pamięć.
Na pocz─ůtku nauki korzysta┼éam te┼╝ z samouczka Non c'e problema (Supermemo) i czasem do niego wracam, wyszukuj─ůc tematy, kt├│re akurat s─ů mi potrzebne, g┼é├│wnie gramatyczne, bo nie mam jeszcze ksi─ů┼╝ki do gramatyki w┼éoskiego.
Poza tym mnóstwo materiałów z internetu, w tym audiobooki, seriale, radio, TV, muzyka włoskojęzyczna.

17

Hej! Chcia┼ébym zacz─ů─ç swoj─ů przygod─Ö z w┼éoskim - ┼éatwo przyswajam j─Özyki, kilka podstawowych zwrot├│w ju┼╝ znam. Znacie jaki┼Ť dobry program do nauki w┼éoskiego przez internet? smile

18

Niestety, programu nie znam. Ja się włoskiego najpierw zaczęłam uczyć w pracy - byłam najpierw zatrudniona jako pomoc kuchenna na Sycylii, a jak chłopaki z kuchni poduczyły mnie już języka to awansowałam na kelnerkę. To była znakomita forma nauki, o.

19

Tak bardzo ciekawa jest taka forma nauki j─Özyka w┼éoskiego gdzie si─Ö od razu to robi w tym samym kraju co j─Özyk a tutaj przypadek Itali hyhy Najlepiej moim zdaniem to spos├│b na nauk─Ö to wyjazd za granic─Ö gdzie┼Ť i od razu na g┼é─Öbok─ů wod─Ö.

20

Native speaker z wieloletnim do┼Ťwiadczeniem w nauczaniu udzieli korepetycji z j─Özyka w┼éoskiego. Udzielam korepetycji i prowadz─Ö zaj─Öcia z j─Özykowe dla r├│┼╝nych grup wiekowych. Nauczanie angielskiego to moja pasja, ze mn─ů nauczysz si─Ö nie tylko j─Özyka, ale poznasz r├│wnie┼╝ kultur─Ö i tradycje mojego kraju. Gwarantuj─Ö ciekawe zaj─Öcia i skuteczn─ů nauk─Ö. Zaj─Öcia mog─ů odbywa─ç si─Ö w siedzibie szko┼éy, online lub z dojazdem do ucznia!
Nasz spos├│b nauczania jest sprawdzony i skuteczny, poniewa┼╝ opiera si─Ö na nauczaniu poprzez praktyk─Ö i ci─ůg┼éym u┼╝ywaniu j─Özyka obcego w czasie zaj─Ö─ç. Na zaj─Öciach korzystamy z metod k┼éad─ůcych nacisk na rozumienie tekstu s┼éuchanego i czytanego, i motywujemy uczni├│w do ci─ůg┼éego m├│wienia, przez co ─çwicz─ů gramatyk─Ö w spos├│b najbardziej naturalny ÔÇô rozmawiaj─ůc.

kurs z języka włoskiego

Skontaktuj si─Ö z Nami mailowo lub telefonicznie!

ADRES: ul. Świętokrzyska 20, Piętro IV, Lokal 413, Warszawa.

EMAIL: Kontakt@SzkolaJezykowaWSL.pl

TELEFON: +48 883 79 56 52

FANPAGE: Facebook/SzkolaJezykowaWSL

21

moja kuzynka pojecha┼éa na erasmusa do w┼éoch i teraz m├│wi perfekcyjnie po w┼éosku. no ale ona bardzo ┼éatwo uczy si─Ö j─Özyk├│w, zna nawet podstawy japo┼äskiego. pozazdro┼Ťci─ç, mi nauka nie idzie tak ┼éatwo.

22

No to fajnie super jak pojecha┼éa na erazmusa a mo┼╝esz powiedzie─ç w jakie dok┼éadnie miejsce bo to te┼╝ jest wa┼╝ne? Czy si─Ö uczy┼éa tam w┼éa┼Ťnie w┼éoskiego czy tylko rozmawia┼éa jako┼Ť po angielsku z tymi lud┼║mi tam hihi W pierwszym po┼Ťcie by┼éo napisane, ┼╝e nic si─Ö tutaj nie dzieje a przecie┼╝ ka┼╝dy co┼Ť pisze i jest weso┼éo ; )

23

Ja to j─Özyka w┼éoskiego ucz─Ö si─Ö po prostu teraz tylko i wy┼é─ůcznie dla siebie w┼éa┼Ťnie z tego wzgl─Ödu, ┼╝e po prostu s┼éysza┼éam wiele opinii, ┼╝e jest to prosty j─Özyk do opanowania. W necie szukam jaki┼Ť stron w┼éoskich i po prostu staram si─Ö jako┼Ť t┼éumaczy─ç to u┼╝ywaj─ůc s┼éownika a nie google translate bo czasem zbyt du┼╝e byki wychodz─ů

24

Ja ucz─Ö si─Ö w┼éoskiego z moj─ů najlepsz─ů kole┼╝ank─ů, kt├│ra ma rodzin─Ö we W┼éoszech i si┼é─ů rzeczy si─Ö sama nauczy┼éa, gdy┼╝ sp─Ödza tam ca┼ée wakacje od dzieci┼ästwa czego jej bardzo zawsze zazdro┼Ťci┼éam, jakby co mog─Ö poleci─ç.