Temat: Szukam os├│b do komunikacji

Witam!
Uczę się polskiego, znam ukraiński oraz rosyjski.
Szukam osób do korespondencji i komunikacji o wszystkim przez e-mail lub skype w językach polskim, ukraińskim lub rosyjskim. Będziemy poprawiać pomyłki jeden drugiego.

2

Odp: Szukam os├│b do komunikacji

simo.micho@yahoo.de chętnie naucze się rosyjskiego. Jak możesz to proszę o kontakt. Chodzi mi głównie o korenspondencje w J.rosyjskim ale jak uczysz się polskiego to i po polsku. Mój poziom rosyjskiego jest niestety slaby ale chętnie go podszlifuje a co to jestem z polski ze pi polsku umiem
.                                     Pozdrawiam

3

znam polski, od pazdziernika ucze sie jezyka rosyjskiego, chetnie przyjelabym pomoc w nauce oraz chetnie pomoge w nauce polskiego. moj skype: kasia.zak54

4

Dominikaa20@hotmail.com
Ucz─Ö si─Ö rosyjskiego od 4 klasy szko┼éy podstawowej wi─Öc ju┼╝ 8 lat i ch─Ötnie sprawdzi┼éabym sw├│j poziom przed matur─ů. Je┼Ťli chodzi o polski to ch─Ötnie pomog─Ö. smile

5

Ucz─Ö si─Ö j─Özyka rosyjskiego od kilku lat i ch─Ötnie sprawdzi┼éabym swoje umiej─Ötno┼Ťci przed matur─ů wink W polskim pomog─Ö z wielk─ů ch─Öci─ů wink Zawsze ciekawi┼é mnie pomys┼é korespondencji w j─Özyku rosyjskim wink
m├│j e-mail: bezimienna@poczta.onet.pl

6

Studiuj─Ö filologi─Ö rosyjsk─ů i ch─Ötnie przyjm─Ö pomoc w nauce j─Özyka rosyjskiego oraz pomog─Ö w nauce komunikowania si─Ö w j─Özyku polskim smile E-mail: joanakrakowiecka@gmail.com

7

witam serdecznie  ucz─Ö si─Ö j─Özyk Rosyjski  od 1,5 roku z przerwami  bardzo zale┼╝y mi  na nauczeniu si─Ö tego j─Özyka w stopniu zaawansowanym  ch─Ötnie popisz─Ö  na  maila po polsku lub po rosyjsku  szukam osoby kt├│ra w podobny spos├│b uczy si─Ö i szuka komunikacji u mnie w nauce problem jest z komunikacj─ů  dlatego te┼╝ zale┼╝y mi na komunikacji mailowej oto m├│j mail sasza.mazurek@gmail.com