1 (edytowany przez holly1 2012-12-06 10:54:23)

Temat: Og├│lna ocena + pytanie

Og├│lnie oceniam ten serwis bardzo pozytywnie:
+ s┼é├│wka (codziennie dostaj─Ö po dwa s┼é├│wka z poziomu podst. i rozszerzonego. Bardzo podoba mi si─Ö to, ┼╝e mog─Ö us┼éysze─ç prawid┼éow─ů wymow─Ö, wiecie, czasami potrafi─Ö naprawd─Ö inaczej powiedzie─ç s┼é├│wko ni┼╝ powinnam)
+ s┼éuchogra (wszystko ok, jedyne co, to jedna z tych gier w po┼éowie zaci─Ö┼éa si─Ö i musia┼éam j─ů przerwa─ç)
+ gramatyka (wiele zagadnień gramatycznych)
+ testy sprawdzaj─ůce konkretne umiej─Ötno┼Ťci (tylko ┼╝e czasami s─ů one na takim poziomie, ┼╝e trzeba mie─ç bardziej ni┼╝ og├│lne poj─Öcie o j─Özyku ni┼╝ o konkretnym zagadnieniu, wydaje mi si─Ö, ┼╝e gdybym by┼éa pocz─ůtkuj─ůc─ů nie da┼éa  bym rady z niekt├│rymi hmm )
+ bardzo podobaj─ů mi si─Ö te cytaty na pocz─ůtku strony smile
+ filmy z j. angielskiego s─ů dla mnie niczym ,,ma┼ée wyk┼éady" (np. o ┼Ťwi─Öcie ┼Üwi─Ötego Patryka)

Do minus├│w na pewno nale┼╝y m.in.:
- z j─Özyka japo┼äskiego nie ma ju┼╝ czego┼Ť takiego jak s┼é├│wka na poczt─Ö (i przypuszczam, ┼╝e w wi─Ökszo┼Ťci j─Özyk├│w te┼╝ tak jest)
- raz w og├│le nie mog┼éam wej┼Ť─ç na t─Ö stron─Ö, nie wiem czemu
No i chyba ju┼╝ sobie nic nie przypomn─Ö je┼Ťli chodzi o minusy wink

A teraz pytanie:
|?| Gdzie znajduj─ů si─Ö materia┼éy, kt├│re dodaj─ů u┼╝ytkownicy serwisu? (sama doda┼éam kilka, ale nie wiem gdzie s─ů i nie wiem jak mog┼éabym skorzysta─ç z cudzych)

* Chcia┼éam doda─ç troch─Ö materia┼é├│w z gramatyk─ů j─Özyka japo┼äskiego, ale nie wiem, czy inni nie maj─ů tak jak ja, ┼╝e nie wiedz─ů gdzie one s─ů i chyba nie bardzo pomog┼éam...

I na koniec
                                                                                    OG├ôLNA OCENA TEJ STRONY TO BD+
                                                                                        (Oczywi┼Ťcie to tylko moja opinia)

2

Odp: Og├│lna ocena + pytanie

holly1, ka┼╝dy materia┼é dodany przez U┼╝ytkownika musi zosta─ç zaakceptowany przez redakcj─Ö strony. Twoje materia┼éy ju┼╝ s─ů widoczne.

Dzi─Ökujemy za Twoj─ů ocen─Ö. Najbardziej cieszymy si─Ö z 4+ smile

3

Odp: Og├│lna ocena + pytanie

Organ of the ÔÇťHoliÔÇŁ Group out of Pharrell Williams plus Pharrell x adidas NMD is definitely the following coming adidas NMD Hu Trl thatÔÇÖs booked to liberate the following April. Empowered by Holi Competition. Your spiritual festivity with colouring plus like seen in China. Adidas Absolute Supercharge X Shoes The following adidas NMD can come wearing your Light red Ambiance, Pen Inexperienced plus Clinical Green colouring design. Adidas Particularly Supercharge Uncaged Having a powder snow dye superior by using marbleized AVOI stick in overlays, your White colored Supercharge midsole plus Dark colored trl rubberized outsole.

Adidas Tubular Invader couple of. 0 Mens might be explelling a strong all-new NMD Hu Trl Group around not one but two several bags labeled, Cheap Adidas Particularly Boost plus ÔÇťBlack CanvasÔÇŁ iterations. A Adidas Cloudfoam Shoes release is going to get in on a ÔÇťHoliÔÇŁ Package that boasts your Dark colored superior brought to the forth together with the statement ÔÇťEQUALITYÔÇŁ around White colored. Supplemental points comes with Green laces plus AVOI stick in overlays, White colored Supercharge, multicolor insides plus Dark colored trl rubberized outsole. Adidas Yeezy Supercharge 350 V2 Pink Tint Your individuals function graphical insole accomplishes the form.

Pharrell Williams includes some unreleased Adidas Tubular Invader Strap, plus hereÔÇÖs a look at a further included in the ÔÇťBreathe + WalkÔÇŁ set. Undoubtedly witnessed in various other bright colored mockups, the following adidas NMD Hu Trl physical activities your Dazzling Citrus fine mesh superior combined by using Green furnishings. Adidas Adizero Adios Going Shoes Your Auburn essential paving plus White colored Supercharge midsole accomplishes the form. Look into the following Adidas WM NMD Urban center Sock Take in Move Example listed below plus tell us anything you males bring to mind these folks while in the commentary sections.