1 (edytowany przez holly1 2012-12-06 10:54:23)

Temat: Og├│lna ocena + pytanie

Og├│lnie oceniam ten serwis bardzo pozytywnie:
+ s┼é├│wka (codziennie dostaj─Ö po dwa s┼é├│wka z poziomu podst. i rozszerzonego. Bardzo podoba mi si─Ö to, ┼╝e mog─Ö us┼éysze─ç prawid┼éow─ů wymow─Ö, wiecie, czasami potrafi─Ö naprawd─Ö inaczej powiedzie─ç s┼é├│wko ni┼╝ powinnam)
+ s┼éuchogra (wszystko ok, jedyne co, to jedna z tych gier w po┼éowie zaci─Ö┼éa si─Ö i musia┼éam j─ů przerwa─ç)
+ gramatyka (wiele zagadnień gramatycznych)
+ testy sprawdzaj─ůce konkretne umiej─Ötno┼Ťci (tylko ┼╝e czasami s─ů one na takim poziomie, ┼╝e trzeba mie─ç bardziej ni┼╝ og├│lne poj─Öcie o j─Özyku ni┼╝ o konkretnym zagadnieniu, wydaje mi si─Ö, ┼╝e gdybym by┼éa pocz─ůtkuj─ůc─ů nie da┼éa  bym rady z niekt├│rymi hmm )
+ bardzo podobaj─ů mi si─Ö te cytaty na pocz─ůtku strony smile
+ filmy z j. angielskiego s─ů dla mnie niczym ,,ma┼ée wyk┼éady" (np. o ┼Ťwi─Öcie ┼Üwi─Ötego Patryka)

Do minus├│w na pewno nale┼╝y m.in.:
- z j─Özyka japo┼äskiego nie ma ju┼╝ czego┼Ť takiego jak s┼é├│wka na poczt─Ö (i przypuszczam, ┼╝e w wi─Ökszo┼Ťci j─Özyk├│w te┼╝ tak jest)
- raz w og├│le nie mog┼éam wej┼Ť─ç na t─Ö stron─Ö, nie wiem czemu
No i chyba ju┼╝ sobie nic nie przypomn─Ö je┼Ťli chodzi o minusy wink

A teraz pytanie:
|?| Gdzie znajduj─ů si─Ö materia┼éy, kt├│re dodaj─ů u┼╝ytkownicy serwisu? (sama doda┼éam kilka, ale nie wiem gdzie s─ů i nie wiem jak mog┼éabym skorzysta─ç z cudzych)

* Chcia┼éam doda─ç troch─Ö materia┼é├│w z gramatyk─ů j─Özyka japo┼äskiego, ale nie wiem, czy inni nie maj─ů tak jak ja, ┼╝e nie wiedz─ů gdzie one s─ů i chyba nie bardzo pomog┼éam...

I na koniec
                                                                                    OG├ôLNA OCENA TEJ STRONY TO BD+
                                                                                        (Oczywi┼Ťcie to tylko moja opinia)

2

Odp: Og├│lna ocena + pytanie

holly1, ka┼╝dy materia┼é dodany przez U┼╝ytkownika musi zosta─ç zaakceptowany przez redakcj─Ö strony. Twoje materia┼éy ju┼╝ s─ů widoczne.

Dzi─Ökujemy za Twoj─ů ocen─Ö. Najbardziej cieszymy si─Ö z 4+ smile