Temat: słownik online / MP3 na slowka.pl

Witam wszystkich smile

Jak s─ůdzicie, czy przyda┼éby si─Ö s┼éownik online na tej stronie?

Poza tym proponuje umieszczenie do kr├│tkich tekst├│w z mo┼╝liwo┼Ťci─ů ods┼éuchania wyja┼Ťnienia trudniejszych s┼é├│wek w obcym j─Özyku.

Pozdrawiam,
Kasia

2

Odp: słownik online / MP3 na slowka.pl

┼Üwietny  pomys┼é  ze  s┼éownikiem/s┼éownikami  online  na  stronie.
Mo┼╝e  warto  pomy┼Ťle─ç  o  translatorach.
Podcasty  z  r├│┼╝nych  j─Özyk├│w  te┼╝  by┼éyby  dobrym  rozwi─ůzaniem.

3

a co na to admin? HALO wink

4

Znacie jakie┼Ť s┼éowniki online, kt├│re mo┼╝na bezp┼éatnie umie┼Ťci─ç na stronie? smile

5

S┼éownik├│w jest bardzo wiele w sieci, jednak nie wiem jakie s─ů warunki umieszczania ich na innych stronach...

Ponadto wiele z nich jest kiepskiej jako┼Ťci, nie wspominaj─ůc ju┼╝ o pokazaniu przy t┼éumaczeniu zastosowania w zdaniu... Jaki┼Ť czas temu szuka┼éam w "G----e" t┼éumaczenia dla wyrazu ┼Ťci─ůga─ç ubranie i otrzyma┼éam: "download"... ? lol
wi─Ökszo┼Ť─ç translator├│w t┼éumaczy zdania na zasadzie "kali zabi─ç krowa".
Osoba na poziomie bardziej zaawansowanym wy┼éapie b┼é─ůd, jednak osoba stawiaj─ůca pierwsze kroki w obcym j─Özyku narobi sobie w g┼éowie niez┼éego ba┼éaganu... (pomijaj─ůc ju┼╝, ┼╝e g┼é├│wnymi u┼╝ytkownikami s┼éownik├│w online  s─ů osoby o niskim poziomie zaawansowania)

Je┼╝eli co┼Ť takiego ma pojawi─ç si─Ö na tej stronce - jestem na NIE, zani┼╝y to jako┼Ť─ç wiedzy jak─ů mo┼╝na tutaj uzyska─ç regularnie analizuj─ůc lekcje, s┼é├│wka czy ucz─ůc si─Ö przez zabaw─Ö.

Wed┼éug mnie wiele korzystniej by┼éoby utworzy─ç Wasz w┼éasny s┼éownik, na odpowiednim poziomie jako┼Ťciowym. My┼Ťl─Ö, ┼╝e spokojnie mo┼╝na skorzysta─ç z istniej─ůcej bazy danych s┼é├│wek a nast─Öpnie stopniowo rozwija─ç s┼éownik.

Pozdrawiam,