1

Temat: KONKURS

Wyka┼╝ si─Ö aktywno┼Ťci─ů na forum ÔÇô zdob─ůd┼║ atrakcyjne nagrody!

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie na najbardziej aktywnego użytkownika forum!
Chcieliby┼Ťmy nagrodzi─ç u┼╝ytkownik├│w, kt├│rzy aktywnie dzia┼éali i dzia┼éaj─ů na forum. Poprzez ÔÇ×aktywne dzia┼éanieÔÇŁ rozumiemy dzielenie si─Ö swoimi opiniami i przemy┼Ťleniami, wymian─Ö uwag, otwarto┼Ť─ç i ch─Ö─ç pomocy merytorycznej innym u┼╝ytkownikom forum.

Wypowiedzi u┼╝ytkownik├│w b─Ödziemy ocenia─ç pod wzgl─Ödem poprawno┼Ťci j─Özykowej. Posty zawieraj─ůce wulgaryzmy b─Öd─ů pomijane.

Konkurs trwa od dzi┼Ť do odwo┼éania. Co dwa tygodnie b─Ödziemy wybiera─ç najbardziej aktywnego u┼╝ytkownika forum i nagradza─ç go.
Najprzyjemniejsza rzecz, czyli nagrody:

[img]http://jezykiobce.net/slowka_images/listanagrod.jpg[/img]

Powodzenia!

2

Odp: KONKURS

Min─Ö┼éy ju┼╝ pierwsze dwa tygodnie konkursu i szacowne jury w sk┼éadzie: Admin oraz redakcja wybra┼éo u┼╝ytkownika hauteville jako najaktywniejszego smile  Gratulujemy!

3

Kolejne dwa tygodnie konkursu za nami, czas wybra─ç najaktywniejszego u┼╝ytkownika: jury w sk┼éadzie Admin oraz Redakcja uzna┼éo, ┼╝e ogromn─ů aktywno┼Ťci─ů merytoryczn─ů na forum Slowka.pl wykazuje si─Ö u┼╝ytkowniczka kasieczka2605, kt├│ra niniejszym otrzymuje od nas nagrod─Ö. Gratulujemy i zach─Öcamy do dalszej zabawy! smile

4

big_smile

5

Znaczy, ┼╝e ksi─ů┼╝ka dosz┼éa? smile

6

Tak smile
dotarła wybrałam "Angielski Najważniejsze Idiomy Przykładowe zadania ćwiczenia testy"

Wst─Öpnie przejrza┼éam zawarto┼Ť─ç i musz─Ö przyzna─ç, ┼╝e jestem podw├│jnie zadowolona - z tego, ┼╝e by┼éam najbardziej aktywna i wygra┼éam konkurs oraz z ksi─ů┼╝ki.

Ksi─ů┼╝ka jest wykonana z dobrej jako┼Ťci papieru, zawiera przejrzyst─ů tre┼Ť─ç oraz praktyczne zastosowanie idiom├│w w zdaniach.

Także, drodzy formumowicze - opłaca się być aktywnym ( i na forum i w życiu smile)

Pozdrawiam,

Kasieczka2605

7

Pewnie, że się opłaca! wink

8

Dzien dobry.
Bez watpienia to nieoceniona pomoc w nauce, fakt, trzeba chciec sie uczyc.Ja od bardzo niedawna aktywnie ucze sie, macie Panstwo bardzo duzo mozliwosci,doceniam pomoc merytoryczna innych uzytkowniow.Codzienie korzystam z Panstwa Prtalu,coz moge wiecej napisac ? to co Panstwo oferujecie i jeszcze uczenie sie , w formie darmowej to piekny gest.
Pozdrawiam wszystkich.
Dziekuje.

9

Min─ů┼é miesi─ůc od ostatnio przyznanej nagrody w naszym konkursie. W tym czasie przyznali┼Ťmy kolejn─ů nagrod─Ö (zwyci─Özc─ů zosta┼é u┼╝ytkownik Pingwin), a dzi┼Ť przyznajemy nast─Öpn─ů i gratulujemy u┼╝ytkownikowi Patryk_12. Dzi─Ökujemy za aktywno┼Ť─ç na forum i zapraszamy do dalszej zabawy! smile

10

congratulatins smile

11

Kto, kto chce nagrod─Ö w konkursie? A mo┼╝e podpowiedzieliby┼Ťcie Adminowi, kto wydaje si─Ö Wam najbardziej aktywnym u┼╝ytkownikiem? smile

12

Jest mo┼╝liwo┼Ť─ç aby si─Ö dowiedzie─ç jak dawno zosta┼éy przyznane nagrody i kiedy b─Öd─ů kolejne wyniki?

13

Jasne, patrz: ten w─ůtek smile

14

Nagroda ci─ůgle czeka na wys┼éanie U┼╝ytkownikowi Patryk_12 (prosimy o kontakt!), a w mi─Ödzyczasie przyznali┼Ťmy kolejne nagrody. Tym razem jury w sk┼éadzie Admin & Weso┼éa Redakcja postanowi┼éo nagrodzi─ç U┼╝ytkownik├│w Gosiek_16 oraz auguriusz. Gratulujemy!

Kolejna nagroda zostanie przyznana około 31 stycznia.

15

Wybrali┼Ťmy kolejnego zwyci─Özc─Ö: zosta┼é nim u┼╝ytkownik ajelonek Gratulujemy!
Nast─Öpn─ů nagrod─Ö przyznamy ok. 15 lutego. Zach─Öcamy do aktywno┼Ťci na forum!

16

Drodzy U┼╝ytkownicy, w lutym wybrali┼Ťmy dw├│ch zwyci─Özc├│w naszego konkursu. S─ů nimi Shariana oraz Dominika20. Serdecznie gratulujemy!

Wszystkim U┼╝ytkownikom dzi─Ökujemy za aktywny udzia┼é w ┼╝yciu forum i zach─Öcamy Was do jeszcze wi─Ökszej aktywno┼Ťci!

17

I mamy kolejnego zwyci─Özc─Ö! Jest nim u┼╝ytkownik haspi. Gratulujemy!

U┼╝ytkownik├│w, kt├│rzy jeszcze si─Ö z nami nie skontaktowali, prosimy o sprawdzenie swoich forumowych skrzynek pocztowych.

18

Postanowili┼Ťmy przyzna─ç dwie nagrody (za marzec i kwiecie┼ä), kt├│re tym razem pow─Ödruj─ů do u┼╝ytkownik├│w ruslanax i Pjotreeek. Gratulujemy!

Zapraszamy do jeszcze wi─Ökszej aktywno┼Ťci na forum! Op┼éaca si─Ö wink

19

Z rado┼Ťcia donosz─Ö, ┼╝e dzi┼Ť dotar┼éa do mnie ksi─ů┼╝ka, kt├│ra jest nagroda za aktywno┼Ť─ç. Wybra┼éam "W┼éoski gramatyka". Teraz ┼éatwiej b─Ödzie si─Ö zmobilizowa─ç do nauki tego pi─Öknego j─Özyka.
Ksi─ů┼╝ka jest super a mnie bardzo przyjemnie zacz─ů┼é si─Ö nowy tydzie┼ä. Pozdrawiam wszystkich i dzi─Ökuj─Ö!

20 (edytowany przez Pjotreeek 2013-04-23 18:59:43)

A do mnie ksi─ů┼╝ka przysz┼éa dzisiaj smile  Wybra┼éem pozycj─Ö Angielski Repetytorium leksykalno-tematyczne (B2-C1) i powiem, i┼╝ po rozpakowaniu przesy┼éki by┼éem podw├│jnie zadowolony, gdy┼╝ moje oczekiwania nie by┼éy a┼╝ tak wysokie smile  Po przegl─ůdni─Öciu ksi─ů┼╝ki online na stronie wydawnictwa oczekiwa┼éem standardowego repetytorium leksykalnego - tekst + s┼é├│wka + ew. jakie┼Ť ─çwiczenie.  Natomiast tak naprawd─Ö jest troch─Ö inaczej - ksi─ů┼╝ka zawiera D┼üUGIE LISTY S┼ü├ôWEK pogrupowane tematycznie (nie tylko te zawarte w tek┼Ťcie, znacznie ZNACZNIE wi─Öcej) co bardzo mnie cieszy, poniewa┼╝ zdecydowa┼éem si─Ö na to repetytorium chc─ůc poszerzy─ç zas├│b s┼é├│w, teksty s─ů znakomite i zawieraj─ů bardziej zaawansowane s┼éownictwo. Ju┼╝ czytanka z pierwszego dzia┼éu zapowiada ksi─ů┼╝k─Ö obiecuj─ůco i sprawia, i┼╝ chce si─Ö pracowa─ç dalej. Dodatkowy plus to nagrania, kt├│re z pewno┼Ťci─ů umil─ů prac─Ö z ksi─ů┼╝k─ů.  Zdecydowanie polecam ka┼╝demu od poziomu B1. Ososbi┼Ťcie mam na oku ju┼╝ par─Ö innych pozycji wydawnictwa Edgard kt├│re z pewno┼Ťci─ů zakupi─Ö a za repetytorium bior─Ö si─Ö tu┼╝ po maturach. I jeszcze raz wielkie dzi─Öki dla serwisu za t─Ö nagrod─Ö smile

21

Redakcja portalu cieszy si─Ö, ┼╝e U┼╝ytkownicy si─Ö ciesz─ů wink

22

Gratulujemy u┼╝ytkownikom Kurkuma oraz Virtus - nagrodzili┼Ťmy Was za aktywno┼Ť─ç na forum Slowka.pl. Sprawd┼║cie swoje skrzynki odbiorcze - w┼éa┼Ťnie przes┼éali┼Ťmy Wam informacje dotycz─ůce nagr├│d smile

23

Kolejna ods┼éona naszego konkursu na najaktywniejszego u┼╝ytkownika: przyznali┼Ťmy dwie nagrody za czerwiec, tym razem razem wybrali┼Ťmy u┼╝ytkownik├│w misson oraz Sitar. Gratulujemy!

24

Mamy kolejnych dw├│ch zwyci─Özc├│w naszego konkursu dotycz─ůce aktywno┼Ťci na forum. S─ů to viimeinen oraz fioletowa_czapeczka.

Gratulujemy!

25

Zwyci─Özca jest jeden czy mo┼╝e by─ç ich kilku?