Temat: Słówka wraz ze zdaniami po angielsku.

Czy na internecie dost─Öpne s─ů s┼é├│wka wraz ze zdaniami oraz t┼éumaczenie do nauki?
Prosz─Ö o linki.

2

Odp: Słówka wraz ze zdaniami po angielsku.

http://megaslownik.pl/slownik/angielsko ÔÇŽ 1024,learn  mo┼╝e to Ci si─Ö spodoba.W przyk┼éadowym zdaniu po angielsku mo┼╝esz najecha─ç kursorem na s┼é├│wko i pod┼Ťwietla Ci si─Ö polskie t┼éumaczenie.To nie jest taki typowy s┼éownik -masz tam wiele innych mo┼╝liwo┼Ťci nauki,pozdrawiam

3

Michael_23 napisał/a:

Czy na internecie dost─Öpne s─ů s┼é├│wka wraz ze zdaniami oraz t┼éumaczenie do nauki?
Prosz─Ö o linki.

Ja polecam diki.pl. S─ů tam podane s┼é├│wka cz─Östo z zdaniami i wymow─ů oraz.. obrazkami.

Pozdrawiam
Kamil Kuczyński
"7 zasad szybkiej nauki angielskiej wymowy"-darmowy kurs językowy. Zacznij nareszcie mówić płynnie i automatycznie po angielsku.

4

hej,

wydaje mi si─Ö, ┼╝e ta stronka to jedna z lepszych je┼╝eli chodzi o nauk─Ö czego┼Ť nowego smile

Skorzystaj z gier online ze słuchu, rewelacyjna forma nauki słówek (przynajmniej dla mnie).

Lektor czyta słowo po angielsku, Ty szukasz odpowiednika po polsku a dodatkowo możesz zobaczyć i wysłuchać zdania z tym słowem.

Polecam nauk─Ö przez zabaw─Ö tongue

5

Gdzie s─ů te gry ze s┼éuchu?

diki.pl jest tym, czego szukałem.

6

Poniżej link do lekcji ze słuchu ze strony slowka.pl:

http://www.angielski.slowka.pl/gry-on-line,d,1,10.html

S─ů ca┼ékiem niez┼ée big_smile
Ponadto, polecam przeczytanie ksi─ů┼╝ki po polsku a nast─Öpnie ods┼éuchanie jej w j─Özyku kt├│rego si─Ö uczymy...

7

Michael_23 napisał/a:

Prosz─Ö o linki.

jak wyżej - diki.pl to wg mnie najlepszy słownik polsko-angielski , angielsko-polski w internecie:)

8

Polecam s┼éowniki ang-ang, takie jak Cambridge czy Longman, kt├│re zawsze podaj─ů przyk┼éady u┼╝ycia s┼é├│wek w zdaniu.

9

aboco napisał/a:

Polecam s┼éowniki ang-ang, takie jak Cambridge czy Longman, kt├│re zawsze podaj─ů przyk┼éady u┼╝ycia s┼é├│wek w zdaniu.

Ja najbardziej lubię oxfordu, bo tam jest najłatwiejsze wytłumaczenie słówek, które opiera się na zaledwie 3 000 słówkach.

10

Słówka wraz z przykładowymi zdaniami na pewno znajdziesz w kursach Multikursu smile

11 (edytowany przez audioebooki 2014-04-09 17:45:07)

KamilKuczynski napisał/a:

Ja polecam diki.pl. S─ů tam podane s┼é├│wka cz─Östo z zdaniami i wymow─ů oraz.. obrazkami.

Potwierdzam s┼éowa Kamila. Korzystaj─ůc ze S┼éownika DIKI praktycznie przy ka┼╝dym wyszukanym s┼é├│wku opr├│cz obrazka, t┼éumaczenia i poprawnej wymowy znajdziemy r├│wnie┼╝ kilka zda┼ä z jego zastosowaniem w kontek┼Ťcie. Tak samo jest w module do nauki nowych s┼é├│wek w kursie angielskiego na stronie eTutor.

12

studentang napisał/a:

ten kurs polecam,napewno ka┼╝dy znajdzie co┼Ť dla siebie.

http://topenglishcourse.pl/

hmm. ca┼ékiem niedrogi ten kurs. Ta opinia zadowolonego klienta na stronie jaka┼Ť tylko mocno naci─ůgana... przynajmniej moim zdaniem.

13

Polecam przeszukanie portalu chomikuj, ludzie zamieszczaj─ů tam najprzer├│┼╝niejsze rzeczy, ja znalaz┼éem wiele rzeczy do nauki ma┼éych dzieciaczk├│w angielskiego, i naprawd─Ö przydatne s─ů fiszki do nauki s┼é├│wek, s─ů efektowne gdy stosuj─Ö si─Ö je systematycznie.

14

Tak na tym co kto┼Ť wy┼╝ej wspomnia┼é mo┼╝na znale┼║─ç dobre rzeczy w┼éa┼Ťnie do nauki j─Özyka angielskiego. Jednak ja mam pytanie jaki by┼éby najlepszy kurs w┼éa┼Ťnie taki online najlepszy i darmowy dla poziomu tak b1 lub maksymalnie b2 ?Teraz potrzebuj─Ö doszkoli─ç m├│j angielski chodzi mi tutaj g┼é├│wnie o takie czasowniki i gramatyk─Ö.

15

cheap jordans for sale
adidas outlet online
christian louboutin shoes
fred perry polo shirts
polo ralph lauren
moncler outlet
tory burch handbags
canada goose
ugg outlet
prada outlet store
air jordan 4 retro
adidas yeezy
mulberry bags
pandora charms
asics shoes
fred perry polo
polo ralph lauren
michael kors outlet
ray ban sunglasses on sale
mont blanc outlet
coach outlet store online
mlb jerseys wholesale
fitflops outlet
ralph lauren outlet
polo ralph lauren outlet online
polo ralph lauren
ugg outlet online
ugg outlet
20170912wanglili

16

Jest tego mn├│stwo. S─ů nawet gotowe i darmowe kursy, musisz poszuka─ç czego┼Ť odpowiedniego dla siebie smile

17

New England patriots quarterback Tom brady, USA Hockey Jerseys after the super bowl a sadness quickly walked out of the shadow of failure, brady said even the failure to his education largely with the help of Rhett Ellison Jersey their children. In brady as the leading role of "brady vs time" documentary in the last episode, Tom brady in the film, said: "this is my first time to see their children have such a reaction." On the 52nd super bowl, Tom brady or even playing the most personal Janoris Jenkins Jersey career peak game, but he failed to stop the patriots lose the game, brady, oneself is also very disappointed about this, but as a blend for 20 years in the NFL league veteran, Duke Ihenacho Jersey nothing can't adjust, brady in a Robert Thomas Jersey month after the super bowl is tidy up your mood, but, Andrew Adams Jersey for the brady, for these perennial used to win his father children is very hard to accept, but brady is not only a great player, but also a great father, Brady did not let their children Doug Kotar Jersey into grief, he choked back to children's Doug Kotar Jersey growth to throw the pain of the champions league, with the failure as the children a lesson in life, and taught the child the reason of failure is the mother of success.
"You know, benny and Vivian are crying so much, they're sorry for me, and they're sorry for the patriots. But I'm not sad, I am told them: 'listen, guys, this is a good lesson on the journey of life. We won't Robert Thomas Jersey win all the time, we tried, Nat Berhe Jersey struggle, although sometimes things don't always as we wish, but it is enough. '" despite a month ago, the patriots lost the super bowl, but from personal ways Tom brady is the winner of the game, he created the history of the NFL super bowl, he became a super bowl pass code of the maximum number of men in history, he scored 505 yards of three touchdown, though failed to win the first Evan Engram Jersey six league titles, but brady is still the NFL history the greatest man, he had had a MVP in the 2017 season, completed 4577 yards 32 touchdown, quarterback score of 102.8.

18

On May 3,Cheap Soccer Jerseys Wholesale Beijing time, according to the Associated Press, Guerrero Spain Teams Jerseys went to the International Sports Arbitration Tribunal yesterday for the six-month ban of the World Shop By National Team Jerseys Anti-Doping Organization and FIFA on Peruvian national team captain Jose Guerrero. Appeal to submit evidence.
Peru's Captain World Cup 2018 Jerseys Guerrero is urine-testing cocaine positive after a pre-match France Teams Jerseys match against Argentina and will be suspended for six months by FIFA. The suspension will Bundesliga Jerseys last until this month, but WADA hopes to increase Guerrero's ban on the ban. In 1-2 years, Guerrero is also likely to miss the soon-to-be-started Other Teams Jerseys World Cup in Russia.
On the 14th of this Premier League Jerseys month, the Peruvian Football Association Argentina Teams Jerseys will submit a World Cup preliminary list to FIFA. After 1982, Peru made its way to the World Cup finals for La Liga Jerseys the first time, and was grouped with France, Denmark and Australia in the group stage.
In response to Ligue 1 Jerseys GuerreroÔÇÖs positive urine test, GuerreroÔÇÖs attorney said: ÔÇťThe Italy Teams Jerseys Guerrero urine test contained cocaine because of the misuse of tea containing cocaine, and Germany Teams Jerseys cocaine did not improve GuerreroÔÇÖs competitive performance on the field USA Team Jerseys.ÔÇŁ