Temat: angielski podstawy

fakt ┼╝e od niedawna ucz─Ö si─Ö z wami angielskiego ,ale w przysy┼éanych meilach brakuje mi aby zdanie kt├│re jest pokazaniem jak u┼╝ywa─ç dane nowe s┼éowo  by┼éo najpierw wypowiedziane w wolniejszym tempie i bardzo wyra┼║nie a nast─Öpnie tak normalnie.Chodzi mi o to ┼╝e czasami trudno jest zrozumie─ç (zw┼é─ůszcza pocz─ůtkuj─ůcym) co by┼éo powiedziane wiec ucz─Ö si─Ö z┼éej wymowy

2

Odp: angielski podstawy

Ja te┼╝ miewam z tym czasem nieco problem├│w.

3

nie mog─Ö korzysta─ç z nagra┼ä wymowy dlaczego.wcze┼Ťniej nie by┼éo tego problemu

4

Ja jestem zadowolony z tego materialu co obecnie przerabiam ale wciaz tesknie do codziennego je.angielskiego to znaczy krutkie opowiadania z uzyciem every day english.
                                                                                  Pozdrawiam
                                                                                                  Tadeusz z Essen

5

Ja sie dopiero zapisa┼éam na t─ů str., i chcia┼éabym wiedzie─ç czy na mejla s─ů wysy┼éane zdania angielskie z polskim t┼éumaczeniem?

6

Witam!
ka┼╝da lekcja sk┼éada si─Ö dw├│ch przyk┼éad├│w (s┼é├│wko + zdanie). Wszystko jest ud┼║wi─Ökowione i zawiera t┼éumaczenia. Przyk┼éadow─ů lekcj─Ö mo┼╝na zobaczy─ç pod adresem http://www.slowka.pl/lekcja_angielski.php

7

Witam.
Otrzymuj─Ö od dawna s┼é├│wka niemieckie, z kt├│rych jestem bardzo zadowolona, ale chcia┼éabym zacz─ů─ç uczy─ç si─Ö tak┼╝e j. angielskiego i dlatego chc─Ö zapyta─ç, czy mo┼╝na otrzymywa─ç dwa rodzaje s┼é├│wek niemieckie i angielskie? Nie mog─Ö sobie poradzi─ç z zam├│wieniem s┼é├│wek angielskich. Kilka razy si─Ö ju┼╝ rejestrowa┼éam, ale s┼é├│wka nadal nie dostaje. B─Öd─Ö wdzi─Öczna za pomoc i wskaz├│wki.
Wiesia