logo słówka

#1 2012-09-14 09:46:01

kasta
Nowy użytkownik

Hiszpanski

Witam,

Udzielam lekcji jezyka hiszpanskiego na kazdym poziomie.
6 lat doswiadczenia w Polsce. Lekcje sa indywidualne. Cen sa nizsze, poniewaz nie trace czasu na dojazdy.

Jestem w stanie przygotowac uczniow od zera w 26 godziny lekcyjne do swobodnej konwersacji nawet do rozmowy o prace. Moja metoda jest wrecz idealna dla osob pracujacych.

Juan Castaneda

mail/video: hiszpanski.online@gmail.com

#2 2012-09-14 19:18:40

isabel9
Nowy użytkownik

Re: Hiszpanski

Hola! Zależy Ci na profesjonalnych lekcjach i na efektywności ?Chcesz komunikować się jak najszybciej?Oferuje lekcje j. hiszpańskiego na każdym poziomie oraz pomoc przy korekcie wszelkich prac. Jestem mgr filogii hiszp. tłumaczem i wykładowcą Uniwersyteckim. Także przygotowuję do egzaminów DELE i matury, ( 100% zdawalności moich uczniów) uczę języka specjalistycznego w tym prawniczego i medycznego. Oferuję lekcje w grupach i indywidualnie, uczę w firmach. ( możliwość wystawienia rachunku). Program nauczania dostosowuje do potrzeb ucznia. Wykorzystuję ciekawe materiały, zapewniam miłą atmosferę. Ponadto wykonuję rzetelne i szybkie tłumaczenia z i na hiszpański ( w tym wszelkich dokumentów) oraz pomoc przy korecie prac i tłumaczeń. Zapraszam! 10 lat doświadczenia w nauczaniu we wszystkich typach szkół ( jestem też twórcą programów metodycznych). Możliwość nauki przez skypa. Mieszkam na Krzykach ( Gaj) we Wrocławiu.
Uwaga! Oferuję również lekcje hiszpańskiego dla cudzoziemców ( znam j. angielski) oraz polskiego dla osób hiszpanojęzycznych!
Zapraszam!
40 zł/60 min
TEL: 695 330 315

#3 2013-05-04 17:15:32

pedrokot
Użytkownik

Witam wszystkich i gorąco zapraszam do odwiedzenia nowej profesjonalnej strony do DARMOWEJ nauki języka hiszpańskiego i gramatyki. Znajdziecie w niej:

- metody uczenia się języka
- kompleksowe i profesjonalne wykłady z gramatyki
- kompleksowe zastosowanie hiszpańskich czasów
- spis dobrych publikacji do nauki języka hiszpańskiego
- możliwość zdobycia nowych e-booków do nauki hiszpańskiego

Strona główna:
www.hiszpanski-gramatyka.manifo.com

Strony powiązane:
www.espanol.manifo.comwww.hiszpanski-darmowy.manifo.com

#4 2013-08-14 20:10:11

wojtek997
Redaktor

Na czym polega na metoda?

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl