1

Temat: Hiszpanski

Witam,

Udzielam lekcji jezyka hiszpanskiego na kazdym poziomie.
6 lat doswiadczenia w Polsce. Lekcje sa indywidualne. Cen sa nizsze, poniewaz nie trace czasu na dojazdy.

Jestem w stanie przygotowac uczniow od zera w 26 godziny lekcyjne do swobodnej konwersacji nawet do rozmowy o prace. Moja metoda jest wrecz idealna dla osob pracujacych.

Juan Castaneda

mail/video: hiszpanski.online@gmail.com

2

Odp: Hiszpanski

Hola! Zale┼╝y Ci na profesjonalnych lekcjach i na efektywno┼Ťci ?Chcesz komunikowa─ç si─Ö jak najszybciej?Oferuje lekcje j. hiszpa┼äskiego na ka┼╝dym poziomie oraz pomoc przy korekcie wszelkich prac. Jestem mgr filogii hiszp. t┼éumaczem i wyk┼éadowc─ů Uniwersyteckim. Tak┼╝e przygotowuj─Ö do egzamin├│w DELE i matury, ( 100% zdawalno┼Ťci moich uczni├│w) ucz─Ö j─Özyka specjalistycznego w tym prawniczego i medycznego. Oferuj─Ö lekcje w grupach i indywidualnie, ucz─Ö w firmach. ( mo┼╝liwo┼Ť─ç wystawienia rachunku). Program nauczania dostosowuje do potrzeb ucznia. Wykorzystuj─Ö ciekawe materia┼éy, zapewniam mi┼é─ů atmosfer─Ö. Ponadto wykonuj─Ö rzetelne i szybkie t┼éumaczenia z i na hiszpa┼äski ( w tym wszelkich dokument├│w) oraz pomoc przy korecie prac i t┼éumacze┼ä. Zapraszam! 10 lat do┼Ťwiadczenia w nauczaniu we wszystkich typach szk├│┼é ( jestem te┼╝ tw├│rc─ů program├│w metodycznych). Mo┼╝liwo┼Ť─ç nauki przez skypa. Mieszkam na Krzykach ( Gaj) we Wroc┼éawiu.
Uwaga! Oferuję również lekcje hiszpańskiego dla cudzoziemców ( znam j. angielski) oraz polskiego dla osób hiszpanojęzycznych!
Zapraszam!
40 zł/60 min
TEL: 695 330 315

3

Witam wszystkich i gor─ůco zapraszam do odwiedzenia nowej profesjonalnej strony do DARMOWEJ nauki j─Özyka hiszpa┼äskiego i gramatyki. Znajdziecie w niej:

- metody uczenia si─Ö j─Özyka
- kompleksowe i profesjonalne wykłady z gramatyki
- kompleksowe zastosowanie hiszpańskich czasów
- spis dobrych publikacji do nauki języka hiszpańskiego
- mo┼╝liwo┼Ť─ç zdobycia nowych e-book├│w do nauki hiszpa┼äskiego

Strona główna:
www.hiszpanski-gramatyka.manifo.com

Strony powi─ůzane:
www.espanol.manifo.comwww.hiszpanski-darmowy.manifo.com

4

Na czym polega na metoda?