Temat: Co┼Ť ten serwis nie dzia┼éa

Witam,

jak w temacie co┼Ť chyba nie wszystko dzia┼éa, kupi┼éem ksi─ů┼╝k─Ö Angielski wymowa i tam jest napisane, ┼╝e na www.slowka.pl/wymowa s─ů czytane wyrazy lecz nic takiego tam nie widz─Ö, dalej gry r├│wnie┼╝ nie dzia┼éaj─ů, w og├│le si─Ö nie wczytuje strona. Czy Wy te┼╝ tak macie?

pozdrawiam

2

Odp: Co┼Ť ten serwis nie dzia┼éa

Witam, ja te┼╝ w tej chwili mam podobne problemy, ale korzysta┼éam z tej stronki jeszcze przy u┼╝yciu Win XP i starego komputera i wszystko dzia┼éa┼éo. My┼Ťl─Ö, ┼╝e mo┼╝e by─ç to sprawa dobrania odpowiedniego programu odtwarzaj─ůcego s┼é├│wka.
Bed─Ö to sprawdza─ç w najbli┼╝szym czasie i jak co┼Ť wi─Öcej odkryj─Ö, to si─Ö wiedz─ů podziel─Ö.
Pozdrawiam

3

Witam ponownie, zada┼éam pytanie technikom i prawie natychmiast otrzyma┼éam odpowied┼║, ┼╝eby ┼Ťci─ůgn─ů─ç i zainstalowa─ç najnowsz─ů wersj─Ö programu Adobe Flesh Pleyer. Rzeczywi┼Ťcie po tym zabiegu wszystkie s┼é├│wka bardzo ┼éadnie si,─Ö odtwarzaja, radz─Ö spr├│bowa─ç.
Pozdrawiam,

4

Witam.

Oczywiste,ze korzystam z tego serwisu, prosze Panstwa ja nie mam zadnego problemu,wszystkie slowa sie bardzo dobrze  odtwarzaja,gry takze,troszke zaskoczona jestem.Zapewne bedzie wszystko okey.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich na portalu.