Temat: Co┼Ť ten serwis nie dzia┼éa

Witam,

jak w temacie co┼Ť chyba nie wszystko dzia┼éa, kupi┼éem ksi─ů┼╝k─Ö Angielski wymowa i tam jest napisane, ┼╝e na www.slowka.pl/wymowa s─ů czytane wyrazy lecz nic takiego tam nie widz─Ö, dalej gry r├│wnie┼╝ nie dzia┼éaj─ů, w og├│le si─Ö nie wczytuje strona. Czy Wy te┼╝ tak macie?

pozdrawiam

2

Odp: Co┼Ť ten serwis nie dzia┼éa

Witam, ja te┼╝ w tej chwili mam podobne problemy, ale korzysta┼éam z tej stronki jeszcze przy u┼╝yciu Win XP i starego komputera i wszystko dzia┼éa┼éo. My┼Ťl─Ö, ┼╝e mo┼╝e by─ç to sprawa dobrania odpowiedniego programu odtwarzaj─ůcego s┼é├│wka.
Bed─Ö to sprawdza─ç w najbli┼╝szym czasie i jak co┼Ť wi─Öcej odkryj─Ö, to si─Ö wiedz─ů podziel─Ö.
Pozdrawiam

3

Witam ponownie, zada┼éam pytanie technikom i prawie natychmiast otrzyma┼éam odpowied┼║, ┼╝eby ┼Ťci─ůgn─ů─ç i zainstalowa─ç najnowsz─ů wersj─Ö programu Adobe Flesh Pleyer. Rzeczywi┼Ťcie po tym zabiegu wszystkie s┼é├│wka bardzo ┼éadnie si,─Ö odtwarzaja, radz─Ö spr├│bowa─ç.
Pozdrawiam,

4

Witam.

Oczywiste,ze korzystam z tego serwisu, prosze Panstwa ja nie mam zadnego problemu,wszystkie slowa sie bardzo dobrze  odtwarzaja,gry takze,troszke zaskoczona jestem.Zapewne bedzie wszystko okey.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich na portalu.

5

Area of the ÔÇťHoliÔÇŁ Assortment coming from Pharrell Williams and also Pharrell times adidas NMD will be this kind of approaching adidas NMD Hu Piste thatÔÇÖs slated to produce this kind of Goal. Motivated from the Holi Celebration. Any non secular party regarding shade and also really like noticed in Of india. Adidas Genuine Enhance Times Shoes This kind of adidas NMD will come wearing any White Gleam, Display Environmentally friendly and also Research laboratory Pink shade structure. Adidas Super Enhance Uncaged Featuring a powdered color higher together with marbleized EVA put overlays, any White-colored Enhance midsole and also African american piste plastic outsole.

Adidas Tubular Invader a couple of. 0 Mens will probably be delivering a great all-new NMD Hu Piste Assortment inside a couple of diverse delivers referred to as, Cheap Adidas Super Boost and also ÔÇťBlack CanvasÔÇŁ iterations. The particular Adidas Cloudfoam Shoes model can engage in the particular ÔÇťHoliÔÇŁ Bunch which includes any African american higher pointed out with all the phrase ÔÇťEQUALITYÔÇŁ inside White-colored. Further information contains Pink laces and also EVA put overlays, White-colored Enhance, multicolor internal and also African american piste plastic outsole. Adidas Yeezy Enhance 350 V2 Glowing blue Tint Any individual body structure visual insole wraps up the style.

Pharrell Williams provides a small number of unreleased Adidas Tubular Invader Strap, and also hereÔÇÖs a review of one more within the ÔÇťBreathe + WalkÔÇŁ collection. Previously noticed in added multi-colored mockups, this kind of adidas NMD Hu Piste sporting activities any Vivid Fruit fine mesh higher matched together with Pink features. Adidas Adizero Adios Working Shoes Any Bronze interior cellular lining and also White-colored Enhance midsole wraps up the style. Have a look at this kind of Adidas WM NMD Metropolis Sock Inhale and exhale Wander Trial under and also inform us everything you fellas consider these inside the feedback part.