logo słówka

#1 2012-07-16 12:06:22

aleksandra_adaszek
Nowy użytkownik
Zarejestrowany: 2012-07-16
Posty: 2

Nauka rosyjskiego w Łodzi z AIESEC.

Hej wszystkim,

    Jestem studentką działającą w największej studenckiej organizacji na świecie, typu non-profit,czyli w AIESEC smile. Działamy organizując różnego rodzaju projekty o zasięgu lokalnym i globalnym,a także umożliwiając odbycie płatnych praktyk zagranicznych w firmach oraz wyjechanie na transkontynentalne wolontariaty.
   W te wakacje jestem w zespole organizującym AIESEC University w Łodzi- najtańszą na rynku 2 miesięczną szkołę językową. Całkowity koszt za 2 miesiące nauki to 250zł.Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut każde spotkanie. W swojej ofercie mamy także rosyjski,na różnych poziomach zaawansowania.
    Lektorami są młodzi, pełni energii ludzie z z zagranicy,którzy przeszli proces rekrutacyjny i posiadają już wcześniejsze doświadczenie nauczycielskie.     
     Nauka organizowana jest w formie zarówno grupowych warsztatów językowych,jak i indywidualnych konwersatoriów z nauczycielem. Dużym atutem kursu jest nauka wybranego języka po angielsku, dzięki czemu każdy uczestnik opanowuje 2 języki obce jednocześnie.
     Dodatkowo, co drugi tydzień, mają miejsce,tak zwane, language tour, czyli wycieczki językowe na miasto z lektorem. Ich celem jest dalsze pogłębianie kompetencji językowych. Odbywają się w formie luźnych rozmów prowadzonych na ulicy,w knajpce, czy przed kasą kinową,dyskutując,który film wybrać.
   Wszystkich zainteresowanych bliżej,zapraszam na stronę naszego projektu: www.learnbyplay.pl

Aleksandra

Ostatnio edytowany przez aleksandra_adaszek (2012-07-16 12:09:55)

Offline

 

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media


Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl