151

Odp: Jakiego j─Özyka warto si─Ö uczy─ç?

Oprócz angielskiego warto uczyć się języków takich jak hiszpański czy francuski.

152

Ostatnio zacz─ů┼éem uczy─ç si─Ö francuskiego z wzgl─Ödu na prac─Ö.

153

Ja oprócz angielskiego uczę się jeszcze niemieckiego i francuskiego. Według mnie mile widziane na rynku pracy języki.

154

Ucz─Ö si─Ö obecnie j─Özyka hiszpa┼äskiego. Ma to zwi─ůzek z moim wyjazdem za granic─Ö i podj─Öciem pracy w Hiszpanii smile

155

My┼Ťl─Ö, ┼╝e warto zastanowi─ç si─Ö nad nauk─ů j─Özyka niemieckiego lub francuskiego. Przede wszystkim z wzgl─Ödu na ch┼éonny rynek pracy.

156

Moim zdaniem w pracy mile widziana jest te┼╝ znajomo┼Ť─ç takich j─Özyk├│w jak niemiecki, czy hiszpa┼äski.

157

My┼Ťl─Ö, ┼╝e warto zainteresowa─ç si─Ö nauk─ů j─Özyka niemieckiego. Cz─Östo przegl─ůdaj─ůc oferty pracy w r├│┼╝nych bran┼╝ach, wymagana jest znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego i j─Öz. dodatkowego - przewa┼╝nie jest to niemiecki.

158

Ka┼╝dego, kt├│rego nauka jest przyjemno┼Ťci─ů smile

159

Dziwi─Ö si─Ö, ┼╝e j─Özyk niemiecki jest w rankingu tak daleko smile Moim zdaniem warto si─Ö go uczy─ç z wzgl─Ödu na prac─Ö.

160

Według mnie warto się uczyć tych najpopularniejszych.

161

Hiszpański jest najłatwiejszy smile Najpopularniejszy to angielski, niemiecki i rosyjski, więc warto je znać.

162 (edytowany przez katedeff 2017-11-07 13:22:09)

Thanks for good topic  192.168.1.1