Temat: gdzie mogę znaleźć włoszkę do rozmowy?

Ucz─Ö si─Ö w┼éoskiego ju┼╝ drugi rok,wiem, ┼╝e to jak narazie kr├│tko, ale jestem bardzo zdeterminowana i chcia┼éabym w przysz┼éo┼Ťci m├│wic biegle w tym jezyku. Chcialabym bardzo mie─ç mo┼╝liwo┼Ť─ç od czasu do czasu porozmawia─ç sobie z rodowit─ů wloszka, kt├│ra najlepiej zna tez troche angielski, najlepiej w wieku do 18 lat, poniewa┼╝ ja sama mam 17. Orientujecie si─Ö w jaki┼Ť forach, czy nie wiem, gdzie mo┼╝na by by┼éo spotkac kogos chetnego do konwersowania? Oczywi┼Ťcie chodzi o pisanie, maile na przyk┼éad

2

Odp: gdzie mogę znaleźć włoszkę do rozmowy?

Na stronie www.wloski.ang.pl jest zakładka z numerami GG, podzielonymi na 3 poziomy zaawansowania. Można trafić zarówno na Włochów, jak i Polaków.

3 (edytowany przez PiotrPeterPedro 2011-11-28 08:47:09)

Strony wymiany j─Özykowej gdzie znajdziesz W┼éoszki (┼Ťwie┼╝e z daleka, a nie lokalne znudzone Polsk─ů i Polakami): http://www.busuu.com/pl , www.italki.com

Nauki j─Özyka nie liczy si─Ö w latach. Inaczej jest gdy si─Ö uczymy raz w tygodniu przez godzin─Ö, a inaczej jak przez trzy godziny codziennie - w tym drugim przypadku w stosunku do pierwszego robimy (conajmniej) 21 lat nauki w 1 rok! Jestem te┼╝ przekonany, ┼╝e jak ju┼╝ znajdziesz w┼éoskie kole┼╝anki, szybko zobaczysz post─Öpy w Twoim w┼éoskim, ale pisz/rozmawiaj z Nimi cz─Ö┼Ťciej ni┼╝ - jak to uj─Ö┼éa┼Ť - od czasu do czasu.

4

Dzi─Öki Pedro