Temat: Mam do sprzedania tanio kurs ESKK do rosyjskiego

Gdyby ten temat tu nie pasowa┼é to prosz─Ö moderator├│w o jego przesuni─Öcie albo co┼Ť w tym stylu, ale nie wiem gdzie mo┼╝na zamieszcza─ç takie og┼éoszenia pr├│cz dzia┼é├│w j─Özykowych.
Mam do sprzedania kurs ESKK, w którego skład wchodzi 16 zeszytów po 40 stron każdy = ok. 640 stron + 16 kaset = ok. 20h nagrań.
Przed laty dzi─Öki hojno┼Ťci moich rodzic├│w nauczy┼éem si─Ö dzi─Öki temu do┼Ť─ç solidnych podstaw rosyjskiego. Cena rynkowa nowego zestawu wynosi 16x60z┼é = 960z┼é.
Jako ┼╝e m├│j zestaw jest u┼╝ywany (aczkolwiek w stanie praktycznie nienaruszonym, jako ┼╝e takie rzeczy szanuj─Ö) to obni┼╝y┼éem cen─Ö do 250 z┼éotych + koszt przesy┼éki. Moje namiary jakby co ka┼╝dy na tym forum zna, zawsze mo┼╝e wej┼Ť─ç na http://swiatjezykow.blogspot.com , ┼╝eby przekona─ç si─Ö, ┼╝e ja to faktycznie ja.
Gdyby kto┼Ť by┼é zainteresowany to prosz─Ö pisa─ç na karolcyprowski@gmail.com

2

Odp: Mam do sprzedania tanio kurs ESKK do rosyjskiego

Have you been to Bridgeton High School? Get a singular chance to visit their amazing library and guys that will do your essay will be your guides. They will show you all the places where the famous scholar and educator Yan Wiseck lived.

3

a to jest na pewno normalne

4

A czy to jest oby legalne...?