26

Odp: konwersacje po angielsku za pomoc─ů GG

Tak faktycznie tematyka powinna by─ç bardzo dobra ; ) ja te┼╝ konwersuj─Ö sobie na gg z jedn─ů dziewczyn─ů tutaj i zawsze sobie ustalamy dogodn─ů godzin─Ö dla nas dla rozmowy i jest to akurat taka p├│┼║na pora 21 i wtedy sobie tak piszemy na gg a┼╝ te p├│┼é godziny uwa┼╝am, ┼╝e to jest sporo ca┼ékiem

27

No tak bardzo ciekawy w┼éa┼Ťnie spos├│b na tak─ů konwersacj─Ö z kim┼Ť ju┼╝ wcze┼Ťniej ustalonym..Hm rzeczywi┼Ťcie mnie do tego przekonali┼Ťcie i mo┼╝e ja si─Ö zdecyduj─Ö za┼éo┼╝y─ç w┼éa┼Ťnie jakie┼Ť konto na portalu zagranicznym i po prostu w┼éa┼Ťnie wtedy tam co┼Ť potrenuj─Ö m├│j angielski ju┼╝ z jakimi┼Ť obcokrajowcami ; ))

28

Kto┼Ť by┼éby nadal zainteresowany na nauk─Ö j─Özyka angielskiego ? Bo ja akurat w tym roku mam matur─Ö i chcia┼éabym sobie po─çwiczy─ç moj─ů wymow─Ö (oczywi┼Ťcie mog─Ö te┼╝ porozmawia─ç na skype) : ) je┼Ťli kto┼Ť zainteresowany jest to prosz─Ö napisa─ç w privie

29

To ja si─Ö do Ciebie u┼Ťmiechn─Ö (odezw─Ö) w najbli┼╝szym czasie strugawka ; ) m├│j poziom angielskiego to tak uwa┼╝am, ┼╝e jest b1 mam problemy z gramatyk─ů niestety i z pisaniem i po prostu pytanie do Ciebie mam jaki u Ciebie jest poziom angielskiego i gramatyki

30

Ju┼╝ si─Ö akurat tutaj dogada┼éem z jedn─ů u┼╝ytkowniczk─ů na s┼é├│wka i po prostu sobie w fajny i ciekawy spos├│b piszemy na gg ; ) dobrze, ┼╝e trafi┼éem na tak─ů dziewczyn─Ö co by┼éa ju┼╝ tak z 2 lata w Anglii bo akurat mnie mo┼╝e poprawi─ç pod wzgl─Ödem w┼éa┼Ťnie gramatyki, kt├│ra u mnie mocno kuleje niestety ehh ale trening czyni mistrza

31

Trzeba trenowa─ç i koniec bo najgorsze jak si─Ö po prostu stanie w miejscu i si─Ö nic nie b─Ödzie chcia┼éo robi─ç - trzeba zawsze co┼Ť robi─ç i nawet s┼éuchanie tylko stacji radiowych po angielsku mo┼╝e nam przynie┼Ť─ç do┼Ť─ç du┼╝e mo┼╝liwo┼Ťci do tego by coraz to szybciej opanowa─ç j─Özyk angielski, kt├│ry jest do nauki troch─Ö cie┼╝ki.

32

Do nauki ka┼╝dy j─Özyk jest ci─Ö┼╝ki bo akurat si─Ö wszystkich s┼é├│wek niestety nie zna..Je┼Ťli chodzi o mnie to mia┼éem szcze┼Ťcie i┼╝ sobie tak tutaj na tym forum slowka pod┼éapa┼éem tak─ů osob─Ö do nauki j─Özyka angielskiego i bardzo fajnie nam si─Ö pisz─Ö bo po prostu poziom ta osoba z kt├│ra konwersuj─Ö ma zdecydowanie lepszy i jak co┼Ť ┼║le napisz─Ö to mnie poprawia

33

Pytanie ju┼╝ do os├│b pracuj─ůcych a nie do licealist├│w..Chcia┼ébym si─Ö tego dowiedzie─ç po prostu jak godzicie te konwersacje w┼éa┼Ťnie na GG w j─Özyku angielskim po pracy ? Przecie┼╝ dla mnie to jest akurat troch─Ö czasem niemo┼╝liwe..Jak wracam z pracy to ju┼╝ jest tak troch─Ö po 16 i nie mam si┼éy dos┼éownie na nic niestety ehh

34

To co ja mog─Ö tutaj jak nic nie mog─Ö ...W du┼╝ej kwestii to chyba od Ciebie zale┼╝y i od twojego podej┼Ťcia przecie┼╝ ; ) jak Ty to chcesz sobie rozplanowa─ç przecie┼╝ czas..Powiedzmy, ┼╝e przecie┼╝ nie pracujesz ca┼éy dzie┼ä i razem z dojazdami wychodzi Ci 10 godzin to zawsze staraj si─Ö po obiedzie znale┼║─ç troch─Ö czasu i m├│w sobie jestem wypocz─Öta.

35

Tak podej┼Ťcie jest bardzo wa┼╝ne. Je┼Ťli o mnie chodzi to niestety nie mam nikogo z kim bym mog┼éa sobie popisa─ç na GG : ( ale mo┼╝e kto┼Ť tutaj by┼éby jako┼Ť ch─Ötny do tego czy raczej po prostu nie ma tutaj takiej osoby? M├│j poziom anglika to jest w┼éa┼Ťnie tak oko┼éo b1 lub b2

36

jak ju┼╝ kto┼Ť gdzie┼Ť indziej pisa┼é, lepszy chyba jest Skype. jak kto┼Ť nie chce si─Ö widywa─ç, to zawsze mozna korzystac z samym dzwi─Ökiem na s┼éuchawkach wink

37

Kachana pleciesz trzy po trzy..Kto Ci takich rzeczy naopowiada┼é jak ze s┼éuchawkami ? W niby jaki to spos├│b chcesz si─Ö nauczy─ç..Ja jako┼Ť tego nie widz─Ö i to jest s┼éaba metoda. Najlepiej to si─Ö cz┼éowiek nauczy w normalnych rozmowach z np. Anglikami w Wielkiej Brytani.

38

Oczywi┼Ťcie ale nie ka┼╝dego jest sta─ç na taki wyjazd. Ja bym nawet tam nie polecia┼éa ani tam bym nawet nie chcia┼éa si─Ö przejecha─ç bo to tylko bym mia┼éa strach w oczach i tylko bym si─Ö ba┼éa jak ja sobie poradz─Ö na lotnisku i w jaki to ja spos├│b zam├│wi─Ö jaki┼Ť bilet..

39

S─ů jeszcze osoby co u┼╝ywaj─ů GG, pierwsze o tym s┼éysz─Ö wink Moda na to by┼éa jakie┼Ť dobre 5-6 lat temu. Teraz do komunikacji wszyscy u┼╝ywamy na pewno fejsbuka. Tam jest czat i nic si─Ö nie zawiesza, nic nie zamula a co najwa┼╝niejsze nia ma ┼╝adnych reklam. Tak┼╝e ja nie jestem ch─Ötna na konwersacje na gg. Mi┼éego dnia.