1

Odp: konwersacje po angielsku za pomoc─ů GG

Znajomo┼Ť─ç zaawansowana bo w ko┼äcu 11 lat nauki sporo zostawi┼éo w mojej g┼éowie .GG jest podane w profilu ,ch─Ötnie pogadam je┼Ťli mia┼éoby to komu┼Ť pom├│c

2

m├│j nr gg: 6660113. Angielskiego ucz─Ö si─Ö 6 lat. Z komunikacj─ů wydaje mi si─Ö, ┼╝e nie mam problem├│w jednak┼╝e czasem brakuje mi jakiego┼Ť s┼é├│wka. Moja znajomo┼Ť─ç r├│wnie┼╝ jako komunikatywny:)

3

Cze┼Ť─ç jestem tu zupe┼énie nowa i za┼éo┼╝y┼éam to konto w┼éa┼Ťnie z my┼Ťl─ů, aby z kim┼Ť pogada─ç na gadu po angielsku. O wszystkim i o niczym, aby rozwija─ç si─Ö i sprawdzi─ç czy si─Ö dogadam:)) moj numer 12937090. Zapraszam

4

Hej, i jak Wam id─ů konwersacje? Podzielcie si─Ö swoim do┼Ťwiadczeniem:) Czy widzicie r├│┼╝nic─Ö w umiej─Ötno┼Ťciach j─Özykowych, pogadanki na gg s─ů skuteczne? Umawiacie si─Ö na jakie┼Ť konkretne dni i godziny? Mo┼╝na si─Ö jeszcze do┼é─ůczy─ç?:) Na razie niestety, nie mam czasu, ale za par─Ö tygodni zamierzam na powa┼╝nie wzi─ů─ç si─Ö za sw├│j angielski i my┼Ťl─Ö, ┼╝e wirtualne mo┼╝liwo┼Ťci mog─ů okaza─ç si─Ö bardzo przydatne:)

5

38393973 (poziom C1)

6

Ja podobnie jak  szarlotka1 nie mam czasu na razie, ale za kilka tygodni b─Öd─Ö go mia┼éa i te┼╝ bym ch─Ötnie do┼é─ůczy┼éa ... smile

7

A czy jest kto┼Ť, kto mia┼éby ochot─Ö na skype? Pisanie, m├│wiac szczerze, nie za bardzo mnie satysfakcjonuje, a ch─Ötnie podszkol─Ö si─Ö w wymowie i konstrukcji zdania na bie┼╝─ůco. Kr├│tko m├│wi─ůc, w konwersacji ┼╝ywej.
Poza tym, ch─Ötnie przygarn─Ö kogo┼Ť, kto bdzie si─Ö przygotowywa┼é do FCE tak jak ja.

Ch─Ötnych zapraszam na PW/email.

8

Witam serdecznie!

Tak si─Ö sk┼éada, ┼╝e r├│wnie┼╝ szukam kogo┼Ť do prowadzenia konwersacji w j─Özyku angielskim, a jakby kto┼Ť reflektowa┼é nawet korespondowanie w j─Özyku niemieckim, r├│wnie┼╝ by┼ébym zadowolony smile Dlatego chcia┼éem si─Ö zapyta─ç, czy nie mia┼éby nikt nic przeciwko, je┼Ťli zwr├│ci┼ébym si─Ö do kogo┼Ť z wy┼╝ej wymienionych kontakt├│w uprzejmie z pro┼Ťb─ů o wsp├│lne korespondowanie? big_smile M├│j poziom angielskiego oceniam na B1/B2 i bardzo mi zale┼╝y, by i┼Ť─ç z tym j─Özykiem do przodu, bo jego nauka daje mi ogromn─ů satysfakcj─Ö, matura coraz bli┼╝ej, jednak nie mam za bardzo mo┼╝liwo┼Ťci do wykorzystywania go w praktyce smile

Z góry przepraszam za jakiekolwiek kłopoty i pozdrawiam! smile

9

gg:5894751
Angielski:B1/B2
Niemiecki:A2

Czeekam ; ))

10

http://speaking24.com/indexpl.php

11 (edytowany przez ilonasz22 2017-12-04 19:43:07)

o tym jeszcze nie s┼éysza┼éam smile ale wygl─ůda na fajny spos├│b do nauki

http://www.zelmekon.com/wozki-widlowe-szczecin.htm
Top Lustra
www.aerovac.pl
Agnieszka Szałkowska

12 (edytowany przez ilonasz22 2017-03-02 20:44:32)

wypróbowałam i jest ok

nauka j─Özyka francuskiego Warszawa

13

Nie wiem, czy ten w─ůtek jest dalej aktualny, ale je┼Ťliby kto┼Ť chcia┼é dalej popisa─ç na GG po angielsku, podaj─Ö m├│j nr GG: 42637333, ucz─Ö si─Ö od podstaw├│wki, ale chcia┼éabym te┼╝ si─Ö rozwija─ç i z kim┼Ť pogada─ç, o wszystkim i o niczym smile

14

Bardzo ciekawy pomys┼é na rozwijanie swoich umiej─Ötno┼Ťci. Nigdy wcze┼Ťniej nie my┼Ťla┼éem, ┼╝e mo┼╝na si─Ö uczy─ç za pomoc─ů GG. W sumie to sam ch─Ötnie spr├│buj─Ö.

15

No chyba do kogo┼Ť si─Ö odwa┼╝─Ö i odezw─Ö na priv. Jednak nie wiem czy nie zrobi─Ö sobie wstydu poniewa┼╝ m├│j poziom angielskiego nie jest taki dobry jak tutaj niekt├│rych os├│b. M├│j poziom to w granicach b1 lub b2. Musia┼éabym wi─Ökszo┼Ť─ç rzeczy sobie powt├│rzy─ç.

16

Chcia┼éby kto┼Ť teraz porozmawia─ç na gg ? Mo┼╝e nie w tej chwili ale po prostu w najbli┼╝szym czasie z tego w┼éa┼Ťnie powodu, ┼╝e chce go sobie potrenowa─ç a te numery z og┼éoszenia do wszystkich ju┼╝ napisa┼éem i nie dosta┼éem odpowiedzi to chyba niestety nie s─ů ju┼╝ aktywne. Po prostu jakby kto┼Ť by┼éby zainteresowany prosz─Ö o kontakt

17

Gdzie wy si─Ö wszyscy podziali┼Ťcie te numery kt├│re podajecie by┼éy tyle lat temu i przez ten czas wszystko si─Ö chyba pozmienia┼éo z tego powodu jak pisa┼éem na ten ka┼╝dy numer to niestety tylko 1 osoba odpisa┼éa i by┼éo to do┼Ť─ç s┼éabo. Mam pytanie macie mo┼╝e do polecenia jaki┼Ť czat w j─Özyku angielskim ? gdzie s─ů normalni do pogadania

18

Nie znam takiego czata ale taki portal i on chyba jest og├│lno┼Ťwiatowy a dok┼éadniej badoo tam mo┼╝na sobie porozmawia─ç z lud┼║mi z ca┼éego ┼Ťwiata..U mnie te┼╝ kuleje ta komunikacja w j─Özyku angielskim i to bardzo mocno musia┼ébym potrenowa─ç sobie bo nie wyobra┼╝am sobie tego, ┼╝e bym tylko si─Ö porozumiewa┼é w stylu kali mie─ç kali by─ç...

19

Je┼Ťli kto┼Ť chce si─Ö uczy─ç angielskiego to s─ů zagraniczne portale gdzie s─ů ludzie z ca┼éego ┼Ťwiata i wystarczy si─Ö zarejestrowa─ç za darmo i tam mo┼╝na sobie trenowa─ç i szlifowa─ç j─Özyk bo naprawd─Ö warto. Wtedy mo┼╝na trafi─ç na np. Anglika to wiadomo sprawa, ┼╝e on umie ten j─Özyk znakomicie i mo┼╝e nas do tego nauczy─ç

20

Tak racja z tym si─Ö zgodz─Ö i tak czasem si─Ö zastanawiam co o tym s─ůdzicie by sobie kupi─ç tak─ů kamerk─Ö internetow─ů zainstalowa─ç skype i pr├│bowa─ç si┼é na takich czatach mi─Ödzynarodowych gdzie po prostu z kim┼Ť mo┼╝emy sobie porozmawia─ç nawet z rodowitym Anglikiem ? Jaki mi tutaj proponujecie czas do rozmowy tak 30minut na sesji?

21

My┼Ťl─Ö, ┼╝e rozm├│wki z wykorzystaniem kamery internetowej i np. programu skype to bardzo dobry pomys┼é. P├│┼é godziny na pocz─ůtek w zupe┼éno┼Ťci wystarczy. Po jakim┼Ť czasie mo┼╝na zwi─Ökszy─ç ten czas o kolejne 15 minut.

22

Ja akurat rozmawiam z takim jednym ch┼éopakiem i jedn─ů dziewczyn─ů po angielsku na gg. Jest to u mnie 20 minut..Bo po prostu czasem si─Ö gadka nie klei o czym tutaj jest do rozm├│wienia z jak─ů┼Ť obc─ů osob─ů macie jaki┼Ť spos├│b by sobie jako┼Ť z tym zaradzi─ç?

23

No nie wiem okre┼Ťl mo┼╝e jak─ů┼Ť tematyk─Ö do rozm├│w. Napisz, ┼╝e np dzisiaj b─Ödziecie sobie opowiada─ç o jakiej┼Ť przyrodzie o wakacjach czy co┼Ť takiego i si─Ö razem wymieniacie do┼Ťwiadczeniami : ) lub po prostu o tym jak─ů si─Ö najbardziej piosenk─Ö lubi ; ) nie wa┼╝ne co si─Ö pisz─Ö tylko po prostu, ┼╝eby sobie trenowa─ç j─Özyk