Temat: Wybielanie z─Öb├│w

Zastanawiam si─Ö nad tym zabiegiem. Czy to bezpieczne? Czy mo┼╝na to zrobi─ç domowymi sposobami?

2

Odp: Wybielanie z─Öb├│w

ja bym z tym wybielaniem uwa┼╝a┼éa bo to na d┼éu┼╝sz─ů met─Ö szkodzi na ┼╝eby bo os┼éabia szkliwo.

3

W ┼╝adnym wypadku nie r├│b takiego zabiegu samodzielnie w domu! Mo┼╝esz narobi─ç sobie wi─Öcej szkody, ni┼╝ po┼╝ytku! Nadwra┼╝liwo┼Ť─ç z─Öb├│w to mo┼╝e by─ç najmniejszy z Twoich problem├│w po takich samodzielnych eksperymentach.
Wybierz gabinet stomatologiczny: https://www.borczyk.pl/ , gdzie wykonaj─ů taki zabieg profesjonalnie, nie nara┼╝aj─ůc Twojego uz─Öbienia na szkod─Ö.
Pami─Ötaj, ┼╝e przy odpowiedniej higienie jamy ustnej efekt utrzymuje si─Ö bardzo d┼éugo, dlatego inwestycja w gabinet i profesjonalnie wykonany zabieg zwraca si─Ö z nawi─ůzk─ů!

4

My┼Ťl─Ö, ┼╝e nie ma ┼╝adnego bezpiecznego sposobu na zrobienie tego domowym sposobem hmm

5 (edytowany przez pjaninka 2017-10-01 11:26:20)

podobno olej kokosowy fajnie wybiela z─Öby smile

6

Mo┼╝e najlepiej id┼║ z tym tematem do stomatologa. To na pewno nie jest drogi zabieg. A taki stomatolog jak ten z Bemowa na pewno zrobi to fachowo i rzetelnie.

7

Taki zabieg niestety troch─Ö kosztuje, a szkoda sad

8

Kiedy┼Ť czyta┼éam artyku┼é na temat wybielania z─Öb├│w w domu, jak go znajd─Ö, to tu podrzuc─Ö. W ka┼╝dym razie podobno nie┼║le dzia┼éaj─ů ┼╝ele wybielaj─ůce, kt├│re si─Ö nak┼éada razem z tak─ů specjaln─ů nak┼éadk─ů na z─Öby, po jakim┼Ť czasie zdejmuje i gotowe. Efekt podobno super, ale nie wiem czy nie ma to jakiego┼Ť szkodliwego wp┼éywu np. na dzi─ůs┼éa. Soda oczyszczona podobno te┼╝ wybiela z─Öby, jak si─Ö ja doda do pasty do z─Öb├│w.

9

MaryJoy to zale┼╝y gdzie wybielasz sobie z─Öby, bo jak przy uzyciu najnowszych i najlepszych lamp to szkliwo wcale nie niszczy sie tak jak piszesz... poczytaj o tym wiecej zamiast pisac bzdury wink

10

Jak powszechnie wiadomo, bia┼ée z─Öby i pi─Ökny u┼Ťmiech to wizyt├│wka ka┼╝dego z nas. Nie nadu┼╝ywam tych zabieg├│w, robi─Ö to drugi raz w ┼╝yciu.Wybieram si─Ö na wybielanie z─Öb├│w u dentysty Beaty ┼Üwi─ůtkowskiej. .Jest to m├│j dentysta od wielu ju┼╝ lat wi─Öc mam pe┼éne zaufanie. Stosowany jest najnowszy model lampy Beyond Polus. Urz─ůdzenie to nie wytwarza szkodliwego promieniowania UV oraz niebezpiecznego ciep┼éa. To wa┼╝ne ,pzdr

11

Ja te┼╝ si─Ö zstanawiam czy s─ů domowe sposoby czy jest konieczno┼Ť─ç wybielania w gabinecie