Temat: Blondynka na językach Włoski

Witam,
Czy wiecie co┼Ť na temat tego kursu? Nadaje si─Ö dla os├│b pocz─ůtkuj─ůcych?
Z g├│ry dzi─Ökuj─Ö za informacje.

2

Odp: Blondynka na językach Włoski

Kazdy z nas uczy sie inaczej wiec tak naprawde trudno jest doradzic konkretny kurs czy ksiazke, ale od czegos trzeba zaczac. Ja osobiscie wyjechalam do wloch nie znajac ani jednego slowa i przebywanie wsr├▓d wloch├▓w niebardzo mi pomoglo w nauce wiec znalazlam sobie kilka os├▓b na czacie kt├▓re chcialy ze mna pisac i nauczylam sie podstaw poprzez ciekawosc. Pragnelam poznac ich kulture i kuchnie ( bo to ich mocne strony i lubia sie chwalic ) wiec chetnie mi o tym pisali a potem przeszlam do ksiazek.Majac bardzo okrojone slownictwo i zero gramatyki przeczytalam pierwsze romansidlo typu harmony w miesiac a pewne odmiany gramatyczne same weszly do glowy i t d . Nie ma zlotych srodk├▓w na nauke jezyka no chyba ze jeden  MOTYWACJA
                                                                                      Zycze szczescie niezaleznie od czego zaczniesz
      A tak na marginesie to w internecie mozesz znalezc mnustwo program├▓w i pomocy do wloskiego.
                                                                                                  Cordiali saluti da Edi

3

@desdesdes30
no no, ciekawy spos├│b nauki smile

ja te┼╝ wyjecha┼éam do W┼éoch na wakacje (do calabrii, autem) i po drodze nauczy┼éam si─Ö paru zwrot├│w. tam te┼╝ co┼Ť mnie W┼éosi nauczyli, ale by┼éam zdecydowanie za kr├│tko ┼╝eby normalnie rozmawia─ç big_smile Jednak wracaj─ůc z┼éapa┼éam chorob─Ö(dosta┼éam bzika na punkcie Italii).
osobi┼Ťcie korzystam z kurs├│w 6stki ( http://www.wloski.6ka.pl/) i idzie mi bardzo dobrze.Jjest zdecydowanie ta┼äszy od innych (np. Empik czy ESKK), i mo┼╝e si─Ö z niego uczy─ç par─Ö os├│b. Tak wi─Öc uczymy si─Ö razem z mia mamma (te┼╝ ma bzika na punkcie tego kraju ). a kurs naprawd─Ö polecam smile
Pozdrawiam

4

Ja tez mam bzika na punkcie wloskiego, przezylam tam 7 lat i ..... komputer z wloskim oprogramowaniem, ksiazki po wlosku, posciel wloska, kuchnia wloska, no i ucze wloskiego innych...............a sama przenioslam sie do holandii i inni ucza mnie holenderskiego

5 (edytowany przez alg60 2011-11-04 00:20:49)

Nie polecam Blondynki na j─Özykach, no chyba ┼╝e si─Ö jest "blondynk─ů" ;-) Dla mnie ty takie sobie rozm├│wki. Polecam natomiast The Michel Thomas Method - Italian ale jest tylko po angielsku.