logo słówka

#1 2011-07-15 08:49:45

paninowak
Bywalec

Blondynka na językach Włoski

Witam,
Czy wiecie coś na temat tego kursu? Nadaje się dla osób początkujących?
Z góry dziękuję za informacje.

#2 2011-07-15 09:53:28

desdesdes30
Redaktor

Re: Blondynka na językach Włoski

Kazdy z nas uczy sie inaczej wiec tak naprawde trudno jest doradzic konkretny kurs czy ksiazke, ale od czegos trzeba zaczac. Ja osobiscie wyjechalam do wloch nie znajac ani jednego slowa i przebywanie wsròd wlochòw niebardzo mi pomoglo w nauce wiec znalazlam sobie kilka osòb na czacie ktòre chcialy ze mna pisac i nauczylam sie podstaw poprzez ciekawosc. Pragnelam poznac ich kulture i kuchnie ( bo to ich mocne strony i lubia sie chwalic ) wiec chetnie mi o tym pisali a potem przeszlam do ksiazek.Majac bardzo okrojone slownictwo i zero gramatyki przeczytalam pierwsze romansidlo typu harmony w miesiac a pewne odmiany gramatyczne same weszly do glowy i t d . Nie ma zlotych srodkòw na nauke jezyka no chyba ze jeden  MOTYWACJA
                                                                                      Zycze szczescie niezaleznie od czego zaczniesz
      A tak na marginesie to w internecie mozesz znalezc mnustwo programòw i pomocy do wloskiego.
                                                                                                  Cordiali saluti da Edi

#3 2011-08-29 19:04:39

iska104
Nowy użytkownik

@desdesdes30
no no, ciekawy sposób nauki smile

ja też wyjechałam do Włoch na wakacje (do calabrii, autem) i po drodze nauczyłam się paru zwrotów. tam też coś mnie Włosi nauczyli, ale byłam zdecydowanie za krótko żeby normalnie rozmawiać big_smile Jednak wracając złapałam chorobę(dostałam bzika na punkcie Italii).
osobiście korzystam z kursów 6stki ( http://www.wloski.6ka.pl/) i idzie mi bardzo dobrze.Jjest zdecydowanie tańszy od innych (np. Empik czy ESKK), i może się z niego uczyć parę osób. Tak więc uczymy się razem z mia mamma (też ma bzika na punkcie tego kraju ). a kurs naprawdę polecam smile
Pozdrawiam

#4 2011-08-30 05:19:55

desdesdes30
Redaktor

Ja tez mam bzika na punkcie wloskiego, przezylam tam 7 lat i ..... komputer z wloskim oprogramowaniem, ksiazki po wlosku, posciel wloska, kuchnia wloska, no i ucze wloskiego innych...............a sama przenioslam sie do holandii i inni ucza mnie holenderskiego

#5 2011-11-04 00:19:48

alg60
Użytkownik

Nie polecam Blondynki na językach, no chyba że się jest "blondynką" ;-) Dla mnie ty takie sobie rozmówki. Polecam natomiast The Michel Thomas Method - Italian ale jest tylko po angielsku.

Ostatnio edytowany przez alg60 (2011-11-04 00:20:49)

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl